Michael Jackson - Only For Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Филиал на групата от вибокс Michael Jackson - Само за фенове - единствената група, чието главно занимание са не приказките, а действията.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ПРОМЕНИ НА ФОРУМА

Go down 
+9
Nikita
susesi
mjlka
moon
PrettyVegas
amurche
sssimonka
zvezdiche
natalie_portman1
13 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: ПРОМЕНИ НА ФОРУМА   ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Icon_minitimeПет Фев 04, 2011 5:17 pm

Тук ще вписвам всички промени, които правя по форума.
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОМЕНИ НА ФОРУМА   ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Icon_minitimeПет Фев 04, 2011 5:21 pm

За начало, има няколко нови раздела: ДРУГИТЕ ЗА МАЙКЪЛ, ИСТОРИЯ, ЛЮБОПИТНИ ФАКТИ и СЪБИТИЯ.
Чуствайте се свободни да ги попълвате с нови и нови неща Любов
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОМЕНИ НА ФОРУМА   ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 12:07 pm

Имаме няколко нови емотикони целуни екрана счупи екрана мигмиг изненада какво помощ ангелче гняв2 яко мерси хубавица не съм съгласен мххх Поглед голяма усмивка майкъл мисли майкъл се чуди молитва
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
zvezdiche

zvezdiche


Брой мнения : 119
Join date : 05.01.2011
Age : 31
Местожителство : Vurshets, Montana, Bulgaria

ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОМЕНИ НА ФОРУМА   ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Icon_minitimeПет Фев 11, 2011 10:50 am

Супер саа! ангелче хубавица хубавица хубавица хубавица хубавица хубавица хубавица хубавица хубавица голяма усмивка
Върнете се в началото Go down
sssimonka

sssimonka


Брой мнения : 186
Join date : 24.01.2011
Age : 31
Местожителство : Вършец

ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОМЕНИ НА ФОРУМА   ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Icon_minitimeПет Фев 11, 2011 7:52 pm

Забавен Забавен да Радост Широка Усмивка Любов Любов Лунна Стъпка Съгласен Поклон Удар Ангел1 Алподисменти Алподисменти Алподисменти Алподисменти Меломан Подсвирване Подсвирване Голяма Прегръдка Голяма Прегръдка Голяма Прегръдка голяма усмивка
Върнете се в началото Go down
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОМЕНИ НА ФОРУМА   ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 5:53 pm

joke Нова емотиконка по желание на amurche
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОМЕНИ НА ФОРУМА   ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 6:31 pm

NAAAAAT MERSIII,UNIKALNO E,MNOGO MI E E SMESHNO,ILI MOJE BI ZASHTOTO IMAH NUJDA TAKA MI SE VIDIA,NO SI E SMESHNO Търкаляне от смях Търкаляне от смях Търкаляне от смях Търкаляне от смях Търкаляне от смях Търкаляне от смях joke Търкаляне от смях Търкаляне от смях Търкаляне от смях Търкаляне от смях
Върнете се в началото Go down
PrettyVegas

PrettyVegas


Брой мнения : 455
Join date : 04.01.2011
Age : 34

ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОМЕНИ НА ФОРУМА   ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 9:42 pm

Ааахахах жестоки саа!
joke целуни екрана
Върнете се в началото Go down
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОМЕНИ НА ФОРУМА   ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 11:06 pm

целувки Нова емотиконка
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОМЕНИ НА ФОРУМА   ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 11:08 pm

natalie_portman1 написа:
целувки Нова емотиконка



QKOOOO Алподисменти Еуфория Еуфория Еуфория Търкаляне от смях Търкаляне от смях Търкаляне от смях Търкаляне от смях Търкаляне от смях Търкаляне от смях Търкаляне от смях Мцелувка Мцелувка Мцелувка Мцелувка Мцелувка Мцелувка Мцелувка Мцелувка
Върнете се в началото Go down
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОМЕНИ НА ФОРУМА   ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 1:38 pm

зачуден Новичка хубавица
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
PrettyVegas

PrettyVegas


Брой мнения : 455
Join date : 04.01.2011
Age : 34

ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОМЕНИ НА ФОРУМА   ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 5:55 pm

Ааа страхотна ее.. както и новият фон!!! целуни екрана целуни екрана целуни екрана
Върнете се в началото Go down
zvezdiche

zvezdiche


Брой мнения : 119
Join date : 05.01.2011
Age : 31
Местожителство : Vurshets, Montana, Bulgaria

ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОМЕНИ НА ФОРУМА   ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 11:04 am

и на мен много ми харесва фонааа, супер е!! зачуден голяма усмивка голяма усмивка голяма усмивка
Върнете се в началото Go down
moon

moon


Брой мнения : 29
Join date : 09.01.2011
Age : 29
Местожителство : Under the stars

ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОМЕНИ НА ФОРУМА   ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 8:35 pm

На мен новият фон не ми допада много-много. Снимката ми е някак неестествена, ярка е, има много светло по нея и основната част е вдясно! Последните 3 неща пречат да се чете, особено, когато някой се изхитри да пише с цвят по-различен от черно, което между другото не ми се струва красиво, тъй като според мен с друг цвят трябва да се пишат само наистина важни коментари, а не на който както му скимне! Не знам дали вие имате същия проблем, но за да прочета един коментар от 10-20 реда ми трябват поне 5-10 минутки и колко още напрягане!
Върнете се в началото Go down
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОМЕНИ НА ФОРУМА   ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 3:41 pm

Знам, че това е форум за Майкъл, но според мен Лиз заслужава да бъде почетена дори по този незначителен начин със скина ни поне за няколко дни Плач 2
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
mjlka

mjlka


Брой мнения : 42
Join date : 09.01.2011
Местожителство : Пловдив

ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОМЕНИ НА ФОРУМА   ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 4:28 pm

Разбира се.Това е най-малкото,което можем да направим Плач 2 Плач 2
Върнете се в началото Go down
susesi

susesi


Брой мнения : 63
Join date : 03.01.2011
Age : 40
Местожителство : bg

ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОМЕНИ НА ФОРУМА   ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 10:29 pm

Плач 2 ..........
Върнете се в началото Go down
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОМЕНИ НА ФОРУМА   ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Icon_minitimeСря Май 04, 2011 9:33 pm

Здравейте Чат
Надявам се, че така форума вече изглежда прилично Удар
Като се сетя през колко визии мина от началото, до сега, аз лично започвам все повече да си го харесвам Любов
Има още няколко неща около бутончетата, които ще бъдет коригирани.
Ако имате някакви идеи, пишете.

Имаме две нови емотиконки mjsmile hee hee
Ако имате идеи за още, пишете Ммир

И силно се надявам, че ще стане по-оживено тук молитва
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
PrettyVegas

PrettyVegas


Брой мнения : 455
Join date : 04.01.2011
Age : 34

ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОМЕНИ НА ФОРУМА   ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 9:02 am

Всеки път става все по-хубав! Много ми харесва!
Емотиконките са жестоки!


Любов Въздушни целувки Мцелувка
Върнете се в началото Go down
Nikita

Nikita


Брой мнения : 45
Join date : 09.01.2011
Age : 27
Местожителство : Бургас

ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОМЕНИ НА ФОРУМА   ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 10:37 am

Ей така вече е друго! Сега вече няма да има оплаквания за четенето. Аз напоследък не влизам много много, за което съжалявам, но такива Радини вълнения са ме обвзели с това кандидатстване, че не мога да мисля за нищо друго. Луд Смях
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000728361011
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОМЕНИ НА ФОРУМА   ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Icon_minitimeПет Май 06, 2011 9:36 pm

Nikita написа:
Ей така вече е друго! Сега вече няма да има оплаквания за четенето. Аз напоследък не влизам много много, за което съжалявам, но такива Радини вълнения са ме обвзели с това кандидатстване, че не мога да мисля за нищо друго. Луд Смях

Radini valnenia li kaza Niki? Същисване az sam tuk Луд Смях Поздрав Луд Смях Maitap si pravia stiskam palci,znam che ste se spravish Мцелувка
Върнете се в началото Go down
anivard

anivard


Брой мнения : 99
Join date : 04.01.2011

ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОМЕНИ НА ФОРУМА   ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Icon_minitimeНед Май 08, 2011 12:05 pm

Много ми харесва новият ни дизайн Съгласен Съгласен Съгласен mjsmile mjsmile mjsmile mjsmile
Върнете се в началото Go down
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОМЕНИ НА ФОРУМА   ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Icon_minitimeНед Май 08, 2011 2:10 pm

Оформлението продължава... Искам всички да се чустват максимално удобно тук да
Подготвила съм нови емотикони, които ще включа днес, надявам се да ви харесат Любов
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОМЕНИ НА ФОРУМА   ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Icon_minitimeНед Май 08, 2011 5:50 pm

Ето ги обещаните нови емотиконки

mad happy feet mjbad bg смиг notime do not clap not agree shy wow mad and bad blaa maaad finger mjshhh heeh heheheh dancing the king michael wew cry eat muscle choose ya so scared flirt mjssssssshhhhh hah sleeping biggest smile eyes lips mjpeace tounge moonwalk ou sad mj mjscream shame butterflies stop woop yes sir mcharlie uhuh mjflykiss mjfight popcorn hahahaha mjbow mjready mjwave
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
anivard

anivard


Брой мнения : 99
Join date : 04.01.2011

ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОМЕНИ НА ФОРУМА   ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Icon_minitimeНед Май 08, 2011 5:55 pm

natalie_portman1 написа:
Ето ги обещаните нови емотиконки

mad happy feet mjbad bg смиг notime do not clap not agree shy wow mad and bad blaa maaad finger mjshhh heeh heheheh dancing the king michael wew cry eat muscle choose ya so scared flirt mjssssssshhhhh hah sleeping biggest smile eyes lips mjpeace tounge moonwalk ou sad mj mjscream shame butterflies stop woop yes sir mcharlie uhuh mjflykiss mjfight popcorn hahahaha mjbow mjready mjwave

ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа колко са якииииииииииииииииииииииииииии hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОМЕНИ НА ФОРУМА   ПРОМЕНИ НА ФОРУМА Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ПРОМЕНИ НА ФОРУМА
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» АРХИВ НА ФОРУМА
» ВАЖНО ЗА ФОРУМА - ПРОЧЕТЕТЕ ВСИЧКИ!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson - Only For Fans :: ЗА ФОРУМА-
Идете на: