Michael Jackson - Only For Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Филиал на групата от вибокс Michael Jackson - Само за фенове - единствената група, чието главно занимание са не приказките, а действията.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Да се отдадем на ЧАТ

Go down 
+16
mjlka
kimjackson
Bubu
moon
SGV
sssimonka
msophiej
susesi
nanity_loves_michael
Nikita
zvezdiche
cactus33
amurche
PrettyVegas
lydyty_pili
natalie_portman1
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
sssimonka

sssimonka


Брой мнения : 186
Join date : 24.01.2011
Age : 31
Местожителство : Вършец

Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се отдадем на ЧАТ   Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Icon_minitimeСря Фев 22, 2012 1:25 pm

Аз съм тук, Виленце! mjflykiss Как си ти?
Върнете се в началото Go down
PrettyVegas

PrettyVegas


Брой мнения : 455
Join date : 04.01.2011
Age : 34

Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се отдадем на ЧАТ   Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Icon_minitimeСря Фев 22, 2012 5:13 pm

Мониии Голяма Прегръдка mjflykiss Ами добре съм. За първи път се радвам на съседите си, които решиха да слушат Billie Jean. heheheh До сега винаги е било от кръшните ритми, но днес направо ме изненадаха. hahahaha Научила съм ги! mjready hahahaha
А ти как си? Любов
Върнете се в началото Go down
sssimonka

sssimonka


Брой мнения : 186
Join date : 24.01.2011
Age : 31
Местожителство : Вършец

Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се отдадем на ЧАТ   Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Icon_minitimeЧет Фев 23, 2012 2:15 pm

Ееее браво! Широка Усмивка Широка Усмивка Широка Усмивка Много хубаво, че са решили да слушат Майкъл clap clap clap смиг Аз съм добрее. Стягам се за балове, изпити.... heheheh heheheh Забавен Забавен Забавен hahahaha mjflykiss mjflykiss
Върнете се в началото Go down
PrettyVegas

PrettyVegas


Брой мнения : 455
Join date : 04.01.2011
Age : 34

Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се отдадем на ЧАТ   Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Icon_minitimeЧет Фев 23, 2012 4:11 pm

Оле да heheheh .... най-хубавия период - бала Любов рокли, прически .... ааа завиждам ти! heheheh mjflykiss
Върнете се в началото Go down
king_of_pop_s_lover

king_of_pop_s_lover


Брой мнения : 111
Join date : 12.03.2011
Age : 30
Местожителство : Кюстендил

Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се отдадем на ЧАТ   Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Icon_minitimeЧет Фев 23, 2012 6:48 pm

Аз пък реших да не ходя на своя. Ениуей, можете да ме слушате на 04.03 от 23:00ч :) Доста неща отрязаха, аз пък няма да си простя че от напрежение обърках цитата от Childhood, че ми иде да се самоубия... Абе надявам се все пак да ви хареса, чувствайте се поздравени с всяка една песен. Най ме изкефи че хората в студиото останаха възхитени от песните и се влюбиха в тях! :) Който ме слуша после да казва мнение... :)
Върнете се в началото Go down
PrettyVegas

PrettyVegas


Брой мнения : 455
Join date : 04.01.2011
Age : 34

Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се отдадем на ЧАТ   Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 6:21 am

Нямам търпение! Даже си оставям бележка, че вече забравям и имам нужда от напомняне Луд Смях hahahaha
Върнете се в началото Go down
PrettyVegas

PrettyVegas


Брой мнения : 455
Join date : 04.01.2011
Age : 34

Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се отдадем на ЧАТ   Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Icon_minitimeСря Фев 29, 2012 11:23 pm

Честита Баба Марта на всички! mjflykiss Бъдете живи и здрави и много щастливи! mjflykiss mjflykiss mjflykiss
Върнете се в началото Go down
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се отдадем на ЧАТ   Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Icon_minitimeЧет Мар 01, 2012 1:10 am

Честита Баба Мартааааа Въздушни целувки Въздушни целувки Въздушни целувки Въздушни целувки Въздушни целувки Щастие
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
king_of_pop_s_lover

king_of_pop_s_lover


Брой мнения : 111
Join date : 12.03.2011
Age : 30
Местожителство : Кюстендил

Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се отдадем на ЧАТ   Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Icon_minitimeЧет Мар 01, 2012 7:35 am

Честита Баба Марта на всички и от мен! mjwave
Върнете се в началото Go down
sssimonka

sssimonka


Брой мнения : 186
Join date : 24.01.2011
Age : 31
Местожителство : Вършец

Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се отдадем на ЧАТ   Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Icon_minitimeЧет Мар 01, 2012 9:05 pm

Честита Баба Мартааа! heheheh heheheh heheheh Да сте живи и здрави, и много щастливи! Любов Любов Любов mjflykiss mjflykiss mjflykiss mjflykiss mjflykiss mjflykiss mjflykiss Голяма Прегръдка Голяма Прегръдка
Върнете се в началото Go down
cactus

cactus


Брой мнения : 71
Join date : 10.01.2011

Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се отдадем на ЧАТ   Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Icon_minitimeПет Мар 02, 2012 2:23 pm

Честита Баба Марта!!!! Голяма Прегръдка Голяма Прегръдка Голяма Прегръдка Сърцебиене
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/watch?v=LJ7qXHjxj_0&feature=channel_v
PrettyVegas

PrettyVegas


Брой мнения : 455
Join date : 04.01.2011
Age : 34

Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се отдадем на ЧАТ   Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 12:05 pm

Честит празник, приятели! bg Мцелувка
Върнете се в началото Go down
king_of_pop_s_lover

king_of_pop_s_lover


Брой мнения : 111
Join date : 12.03.2011
Age : 30
Местожителство : Кюстендил

Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се отдадем на ЧАТ   Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 1:52 pm

Много се радвам че празника съвпадна с уикенда на Ем Джей и Мадона... По-хубаво няма на къде... Честито на всички!!! clap
Върнете се в началото Go down
cactus

cactus


Брой мнения : 71
Join date : 10.01.2011

Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се отдадем на ЧАТ   Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 5:58 pm

Честит 3-ти Март bg bg bg bg
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/watch?v=LJ7qXHjxj_0&feature=channel_v
PrettyVegas

PrettyVegas


Брой мнения : 455
Join date : 04.01.2011
Age : 34

Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се отдадем на ЧАТ   Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Icon_minitimeВто Мар 06, 2012 7:18 pm

king_of_pop_s_lover слушах те по радиото. Беше много хубаво, браво! clap mjflykiss
Върнете се в началото Go down
king_of_pop_s_lover

king_of_pop_s_lover


Брой мнения : 111
Join date : 12.03.2011
Age : 30
Местожителство : Кюстендил

Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се отдадем на ЧАТ   Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Icon_minitimeСря Мар 07, 2012 4:54 pm

Всъщност беше ужасно, но ти благодаря за милите думи.. mjflykiss
Върнете се в началото Go down
king_of_pop_s_lover

king_of_pop_s_lover


Брой мнения : 111
Join date : 12.03.2011
Age : 30
Местожителство : Кюстендил

Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се отдадем на ЧАТ   Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 9:06 pm

Филма по дискавъри ме разтърси. Опарих се, но си заслужаваше. Сега, ако изобщо е възможно съм още по-влюбена в Ем Джей и се мразя за това, че го загубих, че всички го загубихме... Плач
Върнете се в началото Go down
PrettyVegas

PrettyVegas


Брой мнения : 455
Join date : 04.01.2011
Age : 34

Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се отдадем на ЧАТ   Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 12:50 am

Аз не знам какво да кажа относно филма... стори ми се някак нагласено... не знам. майкъл мисли Да са били приятели - съмнявам се! И тези разговори на адвокатите на Мъри, че Майкъл бил странен и т.н., за хигиената ..... mad Чувствам се наранена cry

king_of_pop_s_lover, не се мрази ти не си виновна.. просто ни го отнеха. Тези, които трябва да се мразят са онези, които го съсипваха всички тези години... те ни го отнеха! Но докато ни има нас, неговите фенове, които го обичаме Майкъл ще живее. Той е с теб и мен и всеки един, който го носи в сърцето си.
Върнете се в началото Go down
king_of_pop_s_lover

king_of_pop_s_lover


Брой мнения : 111
Join date : 12.03.2011
Age : 30
Местожителство : Кюстендил

Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се отдадем на ЧАТ   Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 7:12 am

PrettyVegas написа:
Аз не знам какво да кажа относно филма... стори ми се някак нагласено... не знам.  майкъл мисли  Да са били приятели - съмнявам се! И тези разговори на адвокатите на Мъри, че Майкъл бил странен и т.н., за хигиената .....  mad  Чувствам се наранена  cry 

king_of_pop_s_lover, не се мрази ти не си виновна.. просто ни го отнеха. Тези, които трябва да се мразят са онези, които го съсипваха всички тези години... те ни го отнеха! Но докато ни има нас, неговите фенове, които го обичаме Майкъл ще живее. Той е с теб и мен и всеки един, който го носи в сърцето си.
Аз пък харесах филма. Да, имаше доста гадости, но имаше и хубави неща... Едно нещо ми стана ясно - че Майк е имал нужда от някой до себе си, някой, който да го обича, да бъде до него, да се грижи за него... Освен това съм доволна, че поне веднъж някой се опита да обясни какво точно се е случило на 25 юни... Нападките на адвокатите на Мъри към Майк са непростими, аз така избеснях, че ми идеше не знам какво да направя... Но частта че спи с кукла ми се стори невероятно сладка, ако е истина...Иначе това в което нямаше никакъв смисъл, беше, че хем Ем Джей бил чист няколко дни преди 25 и заспивал сам, хем после молел за лекарство...Всъщност по отношение на съня, ако има някой който би разбрал Майк най-добре, то това е баща ми, защото той също изобщо не може да спи...Колкото до това за маникюра и педикюра, майка ми го каза най-добре: "Той си има хубави ръце, няма нужда от маникюр."... Обаче докато гледах филма не можах да сдържа сълзите си, защото Майк ми липсва ужасно много... Докато гледах се замислих по въпроса за половинките... Както казваше госпожата ми по философия - всеки човек има половинка, и да, цял живот я търси. Накрая намира половинка, но дали е неговата?... В едно съм сигурна - Майк беше моята половинка. С него си приличаме ужасно много по отношение на ужасно много неща, и това прави болката от загубата му още по-голяма...Когато на следващия ден говорих с баща ми, разговора някак се насочи към Мадона и аз казах че не е честно, че това трябваше да е Мадона, а не Майк, че той трябваше да остане жив... Знам, звучи ужасно, но...както й да е...
Върнете се в началото Go down
king_of_pop_s_lover

king_of_pop_s_lover


Брой мнения : 111
Join date : 12.03.2011
Age : 30
Местожителство : Кюстендил

Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се отдадем на ЧАТ   Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Icon_minitimeСря Мар 14, 2012 7:22 am

Имам една молба към вас. Тя е доста голяма, всъщност е огромна, но... На 11 май е завършването на моя випуск, и тъй като всеки си прави оглушки май ще се наложи аз и още няколко момичета да го организираме. Та молбата ми е...Знам че е огромна обаче...бихте ли дошли в Кюстендил, да изтанцувате някой майкълски танц? Знам, че искам прекалено много от вас, но понеже вчера подхвърлих идея за танци на едно от момичетата с които ще организираме завършването и тя първоначално предложи школата в която тя някога е танцувала(всъщност първоначално се говореше да има мажоретки от по-малките класове, но идеята се разпадна), само че аз се сетих за вас, и понеже така или иначе всяка година завършването започва с "Трилър"(всъщност миналата година на завършването пуснаха макар и само за минута-две Will You Be There), си помислих че може този път вие да танцувате, защото поне танцувате оригиналния танц, а не някакви глупости, като хората които танцуваха минали години например... На 29 годишнината на "Трилър" бяхте невероятни (всъщност тогава аз бях точно зад вас, леко встрани). Знам че ви моля за мечешка услуга, но поне помислете върху предложението ми преди да ми откажете... За съжаление аз не мога да танцувам, иначе с удоволствие бих танцувала с вас...Е, ами, това е в общи линии...Знам че искам мечешка услуга но ще ви бъда адски благодарна ако дойдете...а ако пък не, разбира се ще измисля нещо друго...сигурно далеч няма да е толкова интересно, но...в крайна сметка здраве да е, нали така! смиг ... mjflykiss
Върнете се в началото Go down
PrettyVegas

PrettyVegas


Брой мнения : 455
Join date : 04.01.2011
Age : 34

Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се отдадем на ЧАТ   Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Icon_minitimeПон Мар 19, 2012 5:06 pm

Аааа вижте това .... Мголяма Усмивка

http://vbox7.com/play:98339bdb2a
Върнете се в началото Go down
king_of_pop_s_lover

king_of_pop_s_lover


Брой мнения : 111
Join date : 12.03.2011
Age : 30
Местожителство : Кюстендил

Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се отдадем на ЧАТ   Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Icon_minitimeВто Мар 20, 2012 9:55 am

PrettyVegas написа:
Аааа вижте това .... Мголяма Усмивка

http://vbox7.com/play:98339bdb2a

Много е сладко... hahahaha
Върнете се в началото Go down
PrettyVegas

PrettyVegas


Брой мнения : 455
Join date : 04.01.2011
Age : 34

Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се отдадем на ЧАТ   Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Icon_minitimeПет Мар 23, 2012 7:23 pm

1 година без прекрасната Елизабет! Плач

Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 1046449-elizabeth-taylor-michael-jackson-30th-anniversary-2001-617-409

Върнете се в началото Go down
PrettyVegas

PrettyVegas


Брой мнения : 455
Join date : 04.01.2011
Age : 34

Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се отдадем на ЧАТ   Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Icon_minitimeПон Мар 26, 2012 6:18 pm

Честит Рожден Ден, Даяна! Любов

Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Michael-Diana-Ross-michael-jackson-12812927-1689-2541
Върнете се в началото Go down
king_of_pop_s_lover

king_of_pop_s_lover


Брой мнения : 111
Join date : 12.03.2011
Age : 30
Местожителство : Кюстендил

Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се отдадем на ЧАТ   Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Icon_minitimeСря Апр 04, 2012 6:08 am

Я дайте съвет. По английски другата седмица решихме да гледаме филм обаче не можахме да се разберем какъв. Беше ми на езика да кажа "Moonwalker", обаче като знаех че другите ще ми се присмеят си замълчах. Смаях се обаче когато едно момиче ме попита дали Майкъл няма филми, и аз й казах - разбира се че има, и и казах за "Муунуокър". В крайна сметка така и не се реши кой филм да гледаме. Уж да е нещо което да е по-забавно, обаче и ние не знаем какво... Мисля да им предложа Miss Cast Away обаче аз винаги превъртам само на частите с Ем Джей и така й не разбрах смисъла на филма, но ми се стори забавен... Всъщност първо исках да им предложа Ghosts ама си викам те искат забавно, а аз ще им предложа нещо дето ще им настръхнат косите... Дайте предложение кое да им предложа да гледаме...И стискайте палци да се навият де... мерси Любов mjflykiss
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се отдадем на ЧАТ   Да се отдадем на ЧАТ - Page 9 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Да се отдадем на ЧАТ
Върнете се в началото 
Страница 9 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson - Only For Fans :: ЧАТ ЗОНА-
Идете на: