Michael Jackson - Only For Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Филиал на групата от вибокс Michael Jackson - Само за фенове - единствената група, чието главно занимание са не приказките, а действията.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Бисери на Майкъл

Go down 
+4
PrettyVegas
amurche
sssimonka
natalie_portman1
8 posters
АвторСъобщение
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Бисери на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Бисери на Майкъл   Бисери на Майкъл Icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 5:03 pm

Тук можем да споделяме разни бисерчета и мъдрости на Майкъл Мплезене
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Бисери на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бисери на Майкъл   Бисери на Майкъл Icon_minitimeПон Фев 21, 2011 7:03 pm

"Физическата хубост на една млада жена не бива в никакъв случай да превъзхожда вътрешната красота, която извира от сърцето и духа и.
Добротата на едно момиче е по-важна от всичко останало..." Michael Jackson
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
sssimonka

sssimonka


Брой мнения : 186
Join date : 24.01.2011
Age : 31
Местожителство : Вършец

Бисери на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бисери на Майкъл   Бисери на Майкъл Icon_minitimeПон Фев 21, 2011 7:16 pm

"Невежите могат да отакуват моята мъжественост, но те никога не могат да променят съдържанието на моя характер"

"Аз съм издръжлив, имам кожа на носорог. Нищо не може да ме рани!"

"Моето становище е да правя онова, което модата казва, че е забранено."

"Всички ние сме производни на нашето детство"

"Нека всички заедно да създадем симфония на сърцата, възхищавайки се на чудесата на децата ни и къпейки се в красотата на любовта."

"Колкото повече възпитаваме малки възрастни в детски тела, толкова повече отделяме себе си от нашите собствени, детски качества, а именно да запазиш детето в себе си е едно от нещата, които те съхраняват, когато станеш възрастен!"


Любов Любов Любов Любов

Съжалявам, че не съм видяла темата по-рано...

Отегчение
Върнете се в началото Go down
sssimonka

sssimonka


Брой мнения : 186
Join date : 24.01.2011
Age : 31
Местожителство : Вършец

Бисери на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бисери на Майкъл   Бисери на Майкъл Icon_minitimeВто Фев 22, 2011 12:31 pm

Хайде сега малко романтика... Широка Усмивка Широка Усмивка Широка Усмивка
Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце

Тeen Star: Какво ще кажеш за една целувка на първата среща?
MJ: Да, хубаво би било! Според мен, щом толкова ти харесва момичето, че да го поканиш да отидете някъде, то би било ненормално да не ти се прииска да я целунеш. Не виждам никакви причини да не направиш това! Все пак мисля, че бих изчакал края на срещата преди да я целуна. Според мен повечето момичета се плашат, ако си нетърпелив да ги целуеш веднага. Но ако съм много уверен, че момичето, с което се виждам иска да я целуна, то аз не бих се бавил и губил време! Аз щях да я прегърна така, че тя да се облегне назад в креслото, бавно да се наведа над нея, да я гледам право в очите и да и говоря с мек и тих глас. После щях да докосна устните си с нея, първо нежно, а после по-силно и по-силно, докато двамата не се разтворим в една искрена целувка на една искрена любов.


Част от Интервю през далената 1972година.

Любов Гняв Любов Гняв Влюбен1 Влюбен1 Влюбен1 Влюбен2 Лудо Влюбен Лудо Влюбен Лудо Влюбен Влюбен3 Влюбен3 Въздушна Целувка2 Пльок Сърцебиене Мпалав Мпалав Мпалав Мте харесва
Широка Усмивка


Последната промяна е направена от sssimonka на Вто Фев 22, 2011 6:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Бисери на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бисери на Майкъл   Бисери на Майкъл Icon_minitimeВто Фев 22, 2011 12:40 pm

AHHH TOVA MICHAEL LI GO E KAZAL,RAZTOPIH SE... Плезене2 Плезене2 Плезене2 Плезене2 Плезене2 Забавен Забавен Забавен Забавен Забавен Широка Усмивка Широка Усмивка Широка Усмивка Широка Усмивка Лунна Стъпка Лунна Стъпка Лунна Стъпка Лунна Стъпка Изненада Изненада Изненада Изненада Изненада Изненада Съгласен Съгласен Съгласен Съгласен Съгласен Танц1 Танц1 Поклон Поклон Влюбен1 Влюбен1 Влюбен1 Влюбен1 Влюбен1 Влюбен1 Влюбен1 Влюбен1 Луд Смях Луд Смях Луд Смях Луд Смях Влюбен2 Влюбен2 Влюбен2 Влюбен2 Лудо Влюбен Въздушна Целувка Влюбен3 Обичам те Обичам те Сърце Сърце Въздушна Целувка2 Сърце Въздушни целувки Въздушни целувки Въздушни целувки Намигване Намигване Намигване Намигване Мплезене Мплезене Мплезене Мплезене Мплезене Мплезене Мплезене Мплезене Мплезене мхилеж3 мхилеж3 мхилеж3 мхилеж3 мхилеж3
Върнете се в началото Go down
PrettyVegas

PrettyVegas


Брой мнения : 455
Join date : 04.01.2011
Age : 34

Бисери на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бисери на Майкъл   Бисери на Майкъл Icon_minitimeВто Фев 22, 2011 5:02 pm

И така аз умрях ...........
Удар Удар Удар Удар Удар Удар Удар Удар Удар Удар Удар Удар Удар Удар Удар Пльок Пльок Пльок Пльок Пльок Мир Мир Мир Мир целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана
Върнете се в началото Go down
anivard

anivard


Брой мнения : 99
Join date : 04.01.2011

Бисери на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бисери на Майкъл   Бисери на Майкъл Icon_minitimeСря Фев 23, 2011 6:39 pm

sssimonka написа:
Хайде сега малко романтика... Широка Усмивка Широка Усмивка Широка Усмивка
Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце

Тeen Star: Какво ще кажеш за една целувка на първата среща?
MJ: Да, хубаво би било! Според мен, щом толкова ти харесва момичето, че да го поканиш да отидете някъде, то би било ненормално да не ти се прииска да я целунеш. Не виждам никакви причини да не направиш това! Все пак мисля, че бих изчакал края на срещата преди да я целуна. Според мен повечето момичета се плашат, ако си нетърпелив да ги целуеш веднага. Но ако съм много уверен, че момичето, с което се виждам иска да я целуна, то аз не бих се бавил и губил време! Аз щях да я прегърна така, че тя да се облегне назад в креслото, бавно да се наведа над нея, да я гледам право в очите и да и говоря с мек и тих глас. После щях да докосна устните си с нея, първо нежно, а после по-силно и по-силно, докато двамата не се разтворим в една искрена целувка на една искрена любов.


Част от Интервю през далената 1972година.

Любов Гняв Любов Гняв Влюбен1 Влюбен1 Влюбен1 Влюбен2 Лудо Влюбен Лудо Влюбен Лудо Влюбен Влюбен3 Влюбен3 Въздушна Целувка2 Пльок Сърцебиене Мпалав Мпалав Мпалав Мте харесва
Широка Усмивка





Аааааааааааааа припаднах... Боже мой... целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана мигмиг мигмиг мигмиг мигмиг мигмиг мигмиг
Върнете се в началото Go down
nanity_loves_michael

nanity_loves_michael


Брой мнения : 9
Join date : 10.01.2011
Age : 30
Местожителство : Стара Загора

Бисери на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бисери на Майкъл   Бисери на Майкъл Icon_minitimeСря Фев 23, 2011 8:37 pm

Ааааааа Лелее целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана Удар Удар Сърце Сърце Сърце
Върнете се в началото Go down
susesi

susesi


Брой мнения : 63
Join date : 03.01.2011
Age : 40
Местожителство : bg

Бисери на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бисери на Майкъл   Бисери на Майкъл Icon_minitimeПет Фев 25, 2011 12:53 am

Удар Удар Удар Удар Удар Удар Влюбен1 Влюбен1 Влюбен1 Влюбен1 Влюбен1 Влюбен1 Влюбен1 Влюбен2 Влюбен2 Влюбен2 Влюбен2 Лудо Влюбен Лудо Влюбен Лудо Влюбен Лудо Влюбен Лудо Влюбен Въздушна Целувка Въздушна Целувка Въздушна Целувка Въздушна Целувка Въздушна Целувка Въздушна Целувка Въздушна Целувка Влюбен3 Влюбен3 Влюбен3 Влюбен3 Влюбен3 Влюбен3 Влюбен3 Влюбен3 Влюбен3 Влюбен3 Влюбен3 Въздушна Целувка2 Въздушна Целувка2 Въздушни целувки Въздушни целувки Въздушни целувки
Върнете се в началото Go down
cactus

cactus


Брой мнения : 71
Join date : 10.01.2011

Бисери на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бисери на Майкъл   Бисери на Майкъл Icon_minitimeЧет Мар 08, 2012 3:51 pm

Въздушна Целувка Въздушна Целувка Въздушна Целувка Въздушна Целувка Въздушна Целувка Въздушна Целувка Въздушна Целувка Въздушна Целувка Въздушна Целувка Въздушна Целувка Въздушна Целувка Въздушна Целувка Въздушна Целувка Въздушна Целувка Въздушна Целувка Въздушна Целувка Въздушна Целувка Въздушна Целувка Въздушна Целувка Въздушна Целувка Въздушна Целувка Въздушна Целувка Сърцебиене Сърцебиене Сърцебиене Сърцебиене Сърцебиене Сърцебиене Сърцебиене Сърцебиене Сърцебиене Сърцебиене Сърцебиене Сърцебиене Сърцебиене Сърцебиене Сърцебиене
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/watch?v=LJ7qXHjxj_0&feature=channel_v
Sponsored content





Бисери на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бисери на Майкъл   Бисери на Майкъл Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бисери на Майкъл
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1984-Когато Майкъл Джаксън срещна Майкъл Джаксън
» Вдъхновителите на Майкъл
» Майкъл Колекшън! :Р
» Благотворителната дейност на Майкъл
» Малък Майкъл

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson - Only For Fans :: ЛЮБОПИТНИ ФАКТИ И ИСТОРИИ-
Идете на: