Michael Jackson - Only For Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Филиал на групата от вибокс Michael Jackson - Само за фенове - единствената група, чието главно занимание са не приказките, а действията.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 1984-Когато Майкъл Джаксън срещна Майкъл Джаксън

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
sssimonka

sssimonka


Брой мнения : 186
Join date : 24.01.2011
Age : 31
Местожителство : Вършец

1984-Когато Майкъл Джаксън срещна Майкъл Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: 1984-Когато Майкъл Джаксън срещна Майкъл Джаксън   1984-Когато Майкъл Джаксън срещна Майкъл Джаксън Icon_minitimeСъб Апр 09, 2011 1:50 pm

"Майкъл Джаксън е 10-годишно вестникарче преди 25 години, когато се среща с другия Майкъл Джаксън суперзвездата. "Аз все още го помня. Това беше страхотно готино събитие. Срещайки го вие виждате една различна страна от него. Той е просто един наистина приятен човек. Това е, което си спомням за него, просто е така добър и търпелив", каза Джаксън,който сега е на 35год. и преподава история и цивилизация в Orillia District Collegiate Vocational Institute. Като момче, Джаксън е непрекъснато закачан заради името си "да не си истинския Майкъл Джаксън." Той също е голям фен на Краля на попа, който през 1984 г. е в средата на Victory Tour и в разгара на славата си. Майка на Джаксън- Ан, пише до организаторите на турнето Concert Productions International питайки дали те биха могли да помогнат да се изпълни желанието на един малък фен. Те се съгласяват. Една хладна октомврийска нощ, придружени от бившата звездна репортерка Джойс McKerrow, the Grade, 5 студенти и майка му са прекарани през страничната врата на стадиона и са отведени в самостоятелна стая. Певецът, само на минути преди да бъде готов да излезе на сцената, предлага Джаксън и майка му сок, подписва автографи и се опитал да успокои върнението им. Джаксън си спомни, че когато медиите влезли в стаята да правят снимки на двамата Джаксън заедно, певицът бил смутен."Но когато те напуснали, отново стана нормален" .Джаксън каза, че помни певеца като любезен и малко срамежлив. Скоро мениджъра на певеца дойде да напомни на Джаксън да сложи запазената си марка-пайетената ръкавица и вълшебният миг свърши. "Това е толкова тъжно, този Майкъл го нямаше, този беше публичен образ. Но в спомените ми ... за тези 10 минути, той просто ме прие много, много добре, той ме накара да се чувстват комфортно, той накара майка ми се чувства комфортно."Това за мен е той, "каза Джаксън. "Аз съм срещал премиери ... и те никога не сте ме накара да чувствам така удобно", каза той."

Статията е копирана от форума на БГМама! Позволих си да я постна, защото лично за мен е доста интересна. Забавен
Върнете се в началото Go down
PrettyVegas

PrettyVegas


Брой мнения : 455
Join date : 04.01.2011
Age : 34

1984-Когато Майкъл Джаксън срещна Майкъл Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1984-Когато Майкъл Джаксън срещна Майкъл Джаксън   1984-Когато Майкъл Джаксън срещна Майкъл Джаксън Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 8:26 am

Много е хубава статията Мони! Благодаря ти, че я сподели! Голяма Прегръдка Мцелувка
Върнете се в началото Go down
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

1984-Когато Майкъл Джаксън срещна Майкъл Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1984-Когато Майкъл Джаксън срещна Майкъл Джаксън   1984-Когато Майкъл Джаксън срещна Майкъл Джаксън Icon_minitimeВто Апр 19, 2011 11:50 am

Симонка, прекрасна статия! От сърце благодаря! Мцелувка
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
Sponsored content





1984-Когато Майкъл Джаксън срещна Майкъл Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1984-Когато Майкъл Джаксън срещна Майкъл Джаксън   1984-Когато Майкъл Джаксън срещна Майкъл Джаксън Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
1984-Когато Майкъл Джаксън срещна Майкъл Джаксън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ти знаеш, че си луд фен на Майкъл когато......
» "Първия път, когато снимах с Майкъл"
» Майкъл Джаксън - Опера
» "Майкъл Джаксън спаси баба ми!"
» "Денят, в който се запознах с Майкъл Джаксън"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson - Only For Fans :: ЛЮБОПИТНИ ФАКТИ И ИСТОРИИ-
Идете на: