Michael Jackson - Only For Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Филиал на групата от вибокс Michael Jackson - Само за фенове - единствената група, чието главно занимание са не приказките, а действията.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Джает-Майкъл превърна живота ми в кошмар!!

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
susesi

susesi


Брой мнения : 63
Join date : 03.01.2011
Age : 40
Местожителство : bg

Джает-Майкъл превърна живота ми в кошмар!! Empty
ПисанеЗаглавие: Джает-Майкъл превърна живота ми в кошмар!!   Джает-Майкъл превърна живота ми в кошмар!! Icon_minitimeПон Фев 21, 2011 4:46 pm

ето поредната глупос в пресата;

Майкъл Джексън превърнал живота на Джанет в кошмар!

Изпълнителката Джанет Джексън разкри, че брат й Майкъл е превърнал живота й в кошмар, докато била малка, тъй като имала наднормено тегло.
44-годишната Джанет пише в новата си биографична книга "True You: A Journey To Finding And Loving Yourself", че заради лошото отношение на Майкъл от отчаяние удряла главата си в стените.
Разочарование Разочарование Разочарование Разочарование Разочарование
"Имаше много болка в живота ми и част от нея беше причинена от Майкъл. Казваше ми, че съм прасе, крава и животно, което ме нараняваше силно", заяви певицата.

Разочарование Разочарование Разочарование Разочарование Разочарование
Биографичната книга на Джанет беше представена в САЩ на 15 февруари. Джанет Джексън е най-малката от деветте деца в семейство Джексън и - с изключение на Майкъл - eдинствената, която се радва на успех в соловата си кариера, успявайки да продаде над 70 милиона албума в целия свят от дебюта си през 1982 г., напомнят от БГНЕС.

Гняв
Върнете се в началото Go down
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Джает-Майкъл превърна живота ми в кошмар!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джает-Майкъл превърна живота ми в кошмар!!   Джает-Майкъл превърна живота ми в кошмар!! Icon_minitimeПон Фев 21, 2011 5:35 pm

Обичам, Джанет, знам какво е да се бориш с килограмите, ама... Това хич не го вярвам! мххх не съм съгласен гняв2 счупи екрана
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Джает-Майкъл превърна живота ми в кошмар!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джает-Майкъл превърна живота ми в кошмар!!   Джает-Майкъл превърна живота ми в кошмар!! Icon_minitimeПон Фев 21, 2011 7:00 pm

Майкъл:"Джанет минаваше през дебелия си период, плачеше много.Беше много нещастна.Реши да свали всичките килограми.Бях решен да я накарам да свали килогарамите.Щях да я измъчвам докато стане.Не я харесвах така,защото знаех,че ще премине през тежък период..Казах й:Приличаш на дебела крава,трябва да отслабнеш.Казах това,което трябваше.Тя каза:Млъкни!Аз казах:Ти млъкни."
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
sssimonka

sssimonka


Брой мнения : 186
Join date : 24.01.2011
Age : 31
Местожителство : Вършец

Джает-Майкъл превърна живота ми в кошмар!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джает-Майкъл превърна живота ми в кошмар!!   Джает-Майкъл превърна живота ми в кошмар!! Icon_minitimeПон Фев 21, 2011 7:01 pm

Не мога да си представя, че Майкъл би казал това на някоя жена! Удар Удар
Но ако го бях чула най-вероятно ще се спукам от смях...
Луд Смях Луд Смях Луд Смях Мпалав
Върнете се в началото Go down
mjlka

mjlka


Брой мнения : 42
Join date : 09.01.2011
Местожителство : Пловдив

Джает-Майкъл превърна живота ми в кошмар!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джает-Майкъл превърна живота ми в кошмар!!   Джает-Майкъл превърна живота ми в кошмар!! Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 4:03 pm

Чак пък да е превърнал живота й в кошмар!Влага много драма тук. Забавен Забавен Забавен Забавен Забавен Той просто е искал да й помогне да се стресне и съм сигурна,че не го е направил от злоба.Майкъл и злоба Няма начин Няма начин Няма начин Няма начин Няма начин
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Джает-Майкъл превърна живота ми в кошмар!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джает-Майкъл превърна живота ми в кошмар!!   Джает-Майкъл превърна живота ми в кошмар!! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Джает-Майкъл превърна живота ми в кошмар!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Жените в живота на Майкъл
» Елизабет Тейлър се бори за живота си
» 1984-Когато Майкъл Джаксън срещна Майкъл Джаксън
» СПОМЕНИ ЗА МАЙКЪЛ
» Вдъхновителите на Майкъл

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson - Only For Fans :: НЕПРИЯТНИ НЕЩА-
Идете на: