Michael Jackson - Only For Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Филиал на групата от вибокс Michael Jackson - Само за фенове - единствената група, чието главно занимание са не приказките, а действията.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 "Денят, в който срещнах моят герой" от Кристин Доулинг

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

"Денят, в който срещнах моят герой" от Кристин Доулинг Empty
ПисанеЗаглавие: "Денят, в който срещнах моят герой" от Кристин Доулинг   "Денят, в който срещнах моят герой" от Кристин Доулинг Icon_minitimeСря Май 04, 2011 10:40 pm

"Денят, в който срещнах моят герой" от Кристин Доулинг


"Денят, в който срещнах моят герой" от Кристин Доулинг Ebe8e5bd2a44bb0ef853c2ce7d7ea5a3_500x363



Никога няма да забравя 17ти Юли 1997г. когато отидох да гледам моят герой Майкъл Джаксън на концерт. Това беше моят втори негов концерт и бях толкова щастлива и развълнувана, че той се връща обратно в Дъблин!
По време на шоуто негови охранители започнаха да избират измежду феновете кои да качат на сцената докато пее определена песен.
Аз страдам от Мукополизахаридоза (генетично заболяване, което предизвиква увреждания и аномалии в органите) а охранителите търсеха ниски хора.
Тогава сестра ми се провикна: "Хей, няма да откриете по-нисък човек от нея!" За първи път в живота си се почуствах щастлива от това, че съм ниска! Винаги ще съм благодарна на сестра си! Когато охранителя ме вдигна, цялото ми тяло се разтресе! И това не беше, защото щях да бъда на сцена пред 35 000 крещящи фенове, а защото ми предстоеше да се срещна лице в лице с героят на живота ми!

Докато чаках зад сцената, Майкъл профуча покрай мен, и ме подмина, а аз изпищях толкова силно, че си помислих, че ме е чул.
Заради писъците на сцената обаче, не беше.
Музиката на "Heal The World" започна и аз бях отведена на сцената. Майкъл хвана ръката ми.
Всъщност, не би трябвало да почуствам нищо, тъй като бях загубила чуствителност на дясната си ръка преди години, но в онази нощ аз действително усетих ръката на Майкъл.
Той се обърна към мен, както си държахме ръцете на сцената. Каза ми, че ме обича, и аз знам, че говореше истината.
Да бъда толкова близо до него беше невероятно! Единствения начин, по който бих могла да го опиша, е духовно изживяване.
Усещах толкова любов на тази сцена, любов и щастие.
Когато ме свалиха от сцената, се облях в сълзи.
Мои приятели, деца, които също бяха на концерта започнаха да се чудят, и да питат майка ми дали съм добре. Майка ми каза: "Тя е добре. Плаче, защото е щастлива."
Спомените от този ден ще бъдат винаги в сърцето ми и ще ми помагат когато съм тъжна или нещастна.
Няколко часа след концерта започнах да усещам парене нагоре-надолу по дясната ми ръка.
На следващия ден си върнах чуствителността на ръката напълно.
Сигурна съм, че това се случи само защото Майкъл ме държеше за нея.
Майка ми каза: " С 35 000 души, които пеят толкова позитивна песен като Heal The World, няма как да не стане чудо. "
Мисля, че споделяйки тази история, само истинските фенове на Майкъл биха разбрали какво наистина се случи с мен през онази нощ. Въпреки, че съм в инвалидна количка, тогава се чуствах сякъш се нося във въздуха. Бях на 18 години, и сега, 13 години по-късно все още мога с чисто сърце да твърдя, че деня в който срещнах Майкъл беше най-щастливият в целия ми живот, и съм толкова благословена и благодарна, че мечтата ми стана реалност.

Когато Майкъл почина, се почуствах така, сякъш загубих член на семейството си. Той беше огромна част от живота ми.
Дори преди да се срещем лично, той имаше голямо влияние върху мен, и ми помогна да се справя с много проблеми и лоши моменти, когато бях дете.
Понесох смъртта му много тежко, и се почуствах така, сякъш е трябвало и аз да направя нещо за него.
Взех това чуство присърце, и организирах кампания за засаждане на дървета в негово име.
Чуствах обаче, че това не е достатъчно, за това на 8 Август, организирах в памет на Майкъл "Забавен Ден" чиито приходи отидоха като дарение за детска болница, която аз самата често посещавах в детството си.
Направих същото и този Юни, и ще продължа да го правя всяка година, докато имам тази възможност. Това е моят начин да му кажа "Благодаря" за всичко което направи за мен и милионите други фенове по света.
Дърветата за Майкъл са в парк в Дъблин, засадени около детска площадка. Мисля, че щеше да му хареса.

Кристин Доулинг, 31г., Дъблин, Ирландия
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
susesi

susesi


Брой мнения : 63
Join date : 03.01.2011
Age : 40
Местожителство : bg

"Денят, в който срещнах моят герой" от Кристин Доулинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Денят, в който срещнах моят герой" от Кристин Доулинг   "Денят, в който срещнах моят герой" от Кристин Доулинг Icon_minitimeСря Май 04, 2011 10:47 pm

Плач Плач Плач Плач Плач 2 мигмиг целуни екрана уникално нямам думи Плач 2
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

"Денят, в който срещнах моят герой" от Кристин Доулинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Денят, в който срещнах моят герой" от Кристин Доулинг   "Денят, в който срещнах моят герой" от Кристин Доулинг Icon_minitimeСря Май 04, 2011 11:13 pm

Плач Плач Плач Плач Da shteshe da mu haresa vsichko,koeto e napravila Плач nikoga ne triabva da spirame da radvame ostanalite okolo nas,tova e nasheto "Blagodaria " kam Michael Поклон Въздушни целувки
Върнете се в началото Go down
PrettyVegas

PrettyVegas


Брой мнения : 455
Join date : 04.01.2011
Age : 34

"Денят, в който срещнах моят герой" от Кристин Доулинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Денят, в който срещнах моят герой" от Кристин Доулинг   "Денят, в който срещнах моят герой" от Кристин Доулинг Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 9:10 am

Ето я и историята!
Аз... нямам думи да опиша какво почувствах докато я четях.
Магично преживяване! И прекрасен начин да каже "Благодаря!" на Майкъл. Браво!
Сърцебиене Любов
Върнете се в началото Go down
Nikita

Nikita


Брой мнения : 45
Join date : 09.01.2011
Age : 27
Местожителство : Бургас

"Денят, в който срещнах моят герой" от Кристин Доулинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Денят, в който срещнах моят герой" от Кристин Доулинг   "Денят, в който срещнах моят герой" от Кристин Доулинг Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 10:49 am

Това е, което трябва да правят всички, за да покажат любовта и благодарноста си към Майкъл - това, което той правеше цял живот, това на което той искаше да ни научи. Въздушна Целувка2
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000728361011
Sponsored content





"Денят, в който срещнах моят герой" от Кристин Доулинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Денят, в който срещнах моят герой" от Кристин Доулинг   "Денят, в който срещнах моят герой" от Кристин Доулинг Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
"Денят, в който срещнах моят герой" от Кристин Доулинг
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» "Денят, в който се запознах с Майкъл Джаксън"
» МОЯТ МАЙКЪЛ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson - Only For Fans :: ЛЮБОПИТНИ ФАКТИ И ИСТОРИИ-
Идете на: