Michael Jackson - Only For Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Филиал на групата от вибокс Michael Jackson - Само за фенове - единствената група, чието главно занимание са не приказките, а действията.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 "Денят, в който се запознах с Майкъл Джаксън"

Go down 
АвторСъобщение
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

"Денят, в който се запознах с Майкъл Джаксън" Empty
ПисанеЗаглавие: "Денят, в който се запознах с Майкъл Джаксън"   "Денят, в който се запознах с Майкъл Джаксън" Icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 4:19 pm

Денят, в който се запознах с Майкъл Джаксън беше, когато отидох в Lucasfilm Piknic през лятото на "86 или 87" в The Skywalker Ranch окръг Мартин. Той се разхождаше с неговите телохранители и красива немска овчарка (която виждате на снимката). Носеше хирургическата си маска, а когато аз реших да го снимам я свали за няколко минути, за да се усмихне на камерата. Когато той седна на една пикник маса аз попитах охраната му, дали мога да кажа "Здравей" и да получа автограф, а той ми отговори да поптам Майкъл. Така че, аз седнах в непосредствена близост до него и двамата се погледнахме в очите, усмихнахме се един на друг и си казахме: "Здравейте!" по много срамежлив начин. Аз му казах, че наистина обичам музиката му и го попитах дали би имал нещо против да подпише годишника на Lucasfilm за мен и той любезно го направи, като сложи подписа си точно до този на Джордж Лукас.
Малко по-късно аз вървях по един черен път в Skywalker Ranch и видях една противопожарна кола да се задава по пътя. Нейните камбани звъняха, клаксона й беше надут, така че аз преместеих по-близо до канавката, мислейки, че е необходимо повече място, за да мине, тъй като пътят бе тесен. За моя изненада, те надуха отново клаксона и когато се обърнах да погледна назад към тях, видях Майкъл наведен от страната на пътника на камиона, махайки развълнуван, погледнах зад мен мислейки си, че той маха на някой друг, но наоколо нямаше никого и на мен ми стана ясно, че той маха на мен. Така че, аз се усмихнах и махнах също в отговор. Той изглеждаше развълнуван като дете, което се вози на камион за първи път. Аз ще пазя грижливо този спомен завинаги...



"Денят, в който се запознах с Майкъл Джаксън" 5327512 "Денят, в който се запознах с Майкъл Джаксън" 6814651
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
 
"Денят, в който се запознах с Майкъл Джаксън"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1984-Когато Майкъл Джаксън срещна Майкъл Джаксън
» "Денят, в който срещнах моят герой" от Кристин Доулинг
» Майкъл Джаксън - Опера
» "Майкъл Джаксън спаси баба ми!"
» Якето на Майкъл Джаксън от Thriller на търг

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson - Only For Fans :: ДРУГИТЕ ЗА МАЙКЪЛ-
Идете на: