Michael Jackson - Only For Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Филиал на групата от вибокс Michael Jackson - Само за фенове - единствената група, чието главно занимание са не приказките, а действията.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Анджелика Хюстън (лошата кралица в Captain EO) за Майкъл

Go down 
АвторСъобщение
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Анджелика Хюстън (лошата кралица в Captain EO) за Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Анджелика Хюстън (лошата кралица в Captain EO) за Майкъл   Анджелика Хюстън (лошата кралица в Captain EO) за Майкъл Icon_minitimeСря Май 25, 2011 3:49 pm


Запознах се с Майкъл през първия ден от репетициите (Captain EO, 3D филма на Франсис Форд Копола, показван в увеселителните паркове „Дисни”) и бях изумена – макар че познавах образа му много добре, разбира се – от това колко невероятно сладък, и скромен, и невинен всъщност е той. И крехък. На живо имаш чувството, че е едва ли не чуплив. Но после, когато започне да работи, се случва нещо: сърцето ти започва да бие ускорено, а косъмчетата по ръцете и тила ти настръхват, защото той буквално те оставя без дъх. Според мен той беше най-наелектризиращият изпълнител, когото някога съм виждала.

Мисля, че на Майкъл му бе много трудно да изразява гнева си. Той беше един от най-учтивите хора, които някога съм срещала през живота си. Никога не съм чувала Майкъл да ругае, дори когато е бил ядосан. Той имаше най-прекрасните обноски на света. И мисля, че музиката наистина беше единственият начин, чрез който той даваше израз на страстта си, без никакви задръжки. Това беше нещо колосално. Той сякаш гореше на сцената – никога не съм виждала подобен талант. Аз всъщност смятам, че у Майкъл до голяма степен имаше нещо, което не беше от този свят. Той притежаваше талант, какъвто не съм срещала никога досега, а аз съм гледала изпълненията на не един или двама изключителни артисти. Той често биваше погрешно разбиран. Никога не съм вярвала на обвиненията и намеците, отправяни към него. Преди около месец обядвахме заедно и той ми разказа за това свое изпитание. Чувстваше се като изцеден. Каза, че те искали кръв. Стана ми много мъчно за него, усещах, че сърцето му е разбито след всичко, което му бяха сторили. Той беше метеор: пламъкът му горя изключително ярко; не задълго, но много мощно.
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
 
Анджелика Хюстън (лошата кралица в Captain EO) за Майкъл
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Уитни Хюстън искала да се омъжи за Майкъл Джексън
» Джанет помага на дъщерята на Уитни Хюстън
» 1984-Когато Майкъл Джаксън срещна Майкъл Джаксън
» Малък Майкъл
» Снимки от турнета

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson - Only For Fans :: ДРУГИТЕ ЗА МАЙКЪЛ-
Идете на: