Michael Jackson - Only For Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Филиал на групата от вибокс Michael Jackson - Само за фенове - единствената група, чието главно занимание са не приказките, а действията.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Фреди Меркюри: Не мога да си го простя: за малко да участвам в "Thriller"...

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
king_of_pop_s_lover

king_of_pop_s_lover


Брой мнения : 111
Join date : 12.03.2011
Age : 30
Местожителство : Кюстендил

Фреди Меркюри: Не мога да си го простя: за малко да участвам в "Thriller"... Empty
ПисанеЗаглавие: Фреди Меркюри: Не мога да си го простя: за малко да участвам в "Thriller"...   Фреди Меркюри: Не мога да си го простя: за малко да участвам в "Thriller"... Icon_minitimeСря Апр 11, 2012 8:15 am

В любимата книга на майка ми, на Рик Скай от 1992 за Живота на Фреди Меркюри - "Шоуто трябва да продължи" има откъс за работата на Фреди с Майкъл. Ето ви откъса:

Сред копродукциите му с други звезди се откроява дуетът му с испанската оперна примадона Монсерат Кабайе и изключително интересните му експерименти в попмузиката с многоликия Дейвид Бауи и с боязливия Майкъл Джексън.
Фреди и Майкъл работеха върху няколко песни, които така й не видяха бял свят, а сега вместо плочи, са някъде из хранилищата. "Започнахме три песни", каза ми Фреди, "но за жалост не ги изкарахме докрай. Голяма работа бяха, но времето не ни стигна. И двамата бяхме много заети тогава и не се задържахме дълго на едно място, за да довършим започнатото". Една от песните на двамата певци, неумолими перфекционисти, се превърна в последвие в основа на дуета Майкъл Джексън - Мик Джагър, наречен "State of Shock".Фреди и Майкъл бяха записвали само четри дни в студиото на Джексън в Лос Анджелис. Странна двойка: Фреди - луд по секс и наркотици, и Майкъл - напълно непокварен от основните две изкушения в света на рока. За тонус по време на работа Фреди смъркал кокаин, отначало само в тоалетната, та да не смущава религиозния си, чист като дете, партньор, за когото алкохолът, наркотиците и цигарите бяха ерес. Двете рок звезди се запознали, когато най-необикновената звезда в бранша посетила едно шоу на "Queen" в Лос Анджелис. "После започна да идва винаги и така се зароди нашето приятелство". - ми каза Фреди. "Винаги сме се интересували един от друг. Редовно му изсвирвах всеки нов албум на "Queen", който правехме, а той ми демонстрираше своите работи. Докато най-сетне си казахме, защо не вземем да направим нещо заедно. Не мога да си го простя: за малко да участвам в "Thriller". Много хубаво се работеше с Майкъл, защото бяхме приятели и ни беше по-лесно, отколкото да отидем двама непознати в студиото и да започнем от нулата. Та една от песните нарекохме "State of Shock". По-късно Майкъл ми телефонира да ме пита, искам ли да я довършим, но за съжаление трябваше да му отговоря, че имам твърде много ангажименти с "Queen". Така че вместо мен я направи Мик Джагър. Много съжалявах, но в края на краищата песента си е песен, докато приятелството е онова, което има значение".

Майкъл с Фреди Меркюри и Джон Дийкън от "Queen":
Фреди Меркюри: Не мога да си го простя: за малко да участвам в "Thriller"... MJFreddie




"Queen" зад кулисите с Ем Джей /Майк е накрая на клипа/:


Фреди за Ем Джей:





Последната промяна е направена от king_of_pop_s_lover на Сря Апр 11, 2012 1:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
PrettyVegas

PrettyVegas


Брой мнения : 455
Join date : 04.01.2011
Age : 34

Фреди Меркюри: Не мога да си го простя: за малко да участвам в "Thriller"... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фреди Меркюри: Не мога да си го простя: за малко да участвам в "Thriller"...   Фреди Меркюри: Не мога да си го простя: за малко да участвам в "Thriller"... Icon_minitimeСря Апр 11, 2012 10:16 am

Личи си уважението помежду им. Поклон Страхотен откъс, благодаря, че сподели! Мцелувка
Върнете се в началото Go down
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Фреди Меркюри: Не мога да си го простя: за малко да участвам в "Thriller"... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фреди Меркюри: Не мога да си го простя: за малко да участвам в "Thriller"...   Фреди Меркюри: Не мога да си го простя: за малко да участвам в "Thriller"... Icon_minitimeСря Апр 18, 2012 3:52 pm

Леле, ето това го чета за първи път! А мислех, че знам всичко! Благодаря от сърце! Поклон
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
Sponsored content





Фреди Меркюри: Не мога да си го простя: за малко да участвам в "Thriller"... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фреди Меркюри: Не мога да си го простя: за малко да участвам в "Thriller"...   Фреди Меркюри: Не мога да си го простя: за малко да участвам в "Thriller"... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Фреди Меркюри: Не мога да си го простя: за малко да участвам в "Thriller"...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Три неиздавани дуета на Майкъл Джаксън и Фреди Меркюри ще видят бял свят!
» Питър Фрийстоун, личен асистент на Фреди Меркюри в периода 1980-1991г. за срещата си с Майкъл
» Децата на Майкъл "на светло", за малко...
» Якето на Майкъл Джаксън от Thriller на търг

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson - Only For Fans :: ДРУГИТЕ ЗА МАЙКЪЛ-
Идете на: