Michael Jackson - Only For Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Филиал на групата от вибокс Michael Jackson - Само за фенове - единствената група, чието главно занимание са не приказките, а действията.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 1:18 pm


natalie_portman1 каза:
преди 9 мес.
Бързам веднага да споделя! Треперя цялата! Наречете ме луда, хич не ми дреме!
Навръх Великден съм будна, и си работех върху книжката. Свърших поредната песен, слушах си радиото, и после се зачудих коя песен да захвана сега (започнах да ги карам разбъркано, според настроението)
Реших да е CRY, и понеже имам всички текстове на Майкъл я цъкнах... И в момента в който документа се отвори, по радиото, в същата стотна от секундата, се чуха началните ѝ тонове. Песента започна. Парализирах се, буквално. Не мръднах през цялото време, докато песента не свърши, само очите ми мърдаха върху текста.
Направо не можех да повярвам.
Песента свърши, и както всеки път, по радиото тръгнаха рекламите, по времето на които имах време да се поразмисля малко, и си казах :Ето сега, ако amurche и susesi не спяха, щяха да кажат "Ето ти знак Нат!" защото аз не вярвам, че получавам знаци. Казах, си, че за да повярвам, че е знак ми е нужно повече...
В този момент, секунда след като си го помислих (или беше по-малко от секунда...) рекламите свършиха и чух шум на морски вълни който ме накара да подскоча. От устата ми дори изкочи писък, който веднага запуших с две ръце. Беше песента, МОЯТА ПЕСЕН FAREWELL MY SUMMER LOVE!!!
Дъх не можех да си поема, толкова силно чуство имах, разревах се, разтресох се, както ми беше ръката на устата...
Казах си "Боже, точно като на рождения ми ден..."
И после си позволих да си помисля "Дали е тук... Дали..."
И тогава МОЯТА песен свърши и веднага преля в HUMAN NATURE, като необичайно се открои фразата "See that girl... She knows I'm watching..."
Това беше толкова силно усещане, нямате си напредстава... Може нищо да не е, но просто обърна ми вътрешностите, и ги върза на фльонга!
Последното нещо, толкова лудо и силно като емоция, беше вечерта 4ти срещу 5ти март, когато в 00ч. amurche каза "Хайде да видим с какво ще те позддрави Майкъл за Рдто" и по радиото, точно в 00:00ч. започна FAREWELL MY SUMMER LOVE...
Тя каза "Ето ти личен поздрав знак за рождения ден", но аз не вярвах, казах, че ми трябва повече за да повярвам...
И те се наредиха, една след друга, без реклами, без пропуски - BREAK OF DAWN, HUMAN NATURE, I'LL BE THERE... моите специални песни... Това са два много специални момента за мен...
Може да са лудост, но са много силни... не ги заменям за нищо на света...
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 1:22 pm


bubu33 каза:
преди 9 мес.
Bahme trugnali na curkva dnes s namerenieto da otidem sus reis 76 v edna malka curkva v blizost do NDK.
I idva 76 ,a zad nego trolei N 8 i na men kakvo mi skimna vikam;
- zashto da ne otidem v "Sveti Georgi"?
I se kachihme v troleq.I kakvo se sluchi..po radioto v celiq trolei zazvucha "You are not alone".Imah chuvstvoto che Michael pee specialno za men.Stana mi tolkova priqtno...
Poostanahme v curkvata i na vrushtane pak se ozovahme v sushtiq trolei.Dali e prosto sluchainost?
Ne i za men.
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 1:27 pm


natalie_portman1 каза:
преди 9 мес.
Значи, много се ядосвам на този мой лаптоп!
Два дни се опитвам да преведа You Rock My World, и все като натиснех копчето за запаметяване, той се изключваше уж от прегряване, и превода отиваше на кино. Това се случи ОСЕМ пъти!!!
Толкова се ядосах!
Изкипях, казвам ви!
Накрая, започнах за девети път да превеждам, и осъзнах - всичкиъе пъти съм била записвала една фраза грешно! И се сетих, че съм я писала по същия начин в още една отдавна преведена песен, което веднага естествено коригирах.
Когато поправих всички грешки, се запамети без ох.
Странно беше, че се запамети едва след като се оправиха грешките.
Но не това исках да разкажа, а друго.
Amurche знае, че имаме проблем с една песен от неизвестните албуми - няма го качен текста никъде - нито в гугъл, нито където и да е.
Щях да полудея, защото не може да липсва нито една песен, излязла до момента.
И така, се наложи да пиша на едно момче, което преди години Майкъл е лекувал от изгаряния в клиниката си, и с когото вече цяла година си говорим, с молбата да намери текста. След като и той не успя, ми обеща да слуша песента и да ми запише текста, за да мога да работя по него.
Докато слушаше, започна да ме разпитва до къде съм с книгата (отдавна иска копие) и се разговорихме пак за Майкъл.
Той пак ми каза, че съм един от най-верните фенове които познава, отнесохме се в дискусии, и аз му казах, че се притеснявам, че бъркам някъде, че това което правя може би не е правилно, че не го радвам ами го ядосвам, и че това е правилният начин да го почитам...
Той ми каза, че Майкъл обичал всичките си фенове, а аз му отговорих, че не е възможно да обича мен...
Тогава радиото ми се включи само, и се чу "I love you Liberian Girl!"
Опулих се, и се замислих. Не бях пипвала мишката, работех само с клавиатурата, защото чатех. Погледнах стрелката на мишката на екрана - тя си беше долу, прилежно застинала там където съм я оставила.
Веднаща щом "I love you Liberian Girl!" свърши, започна песента THE WAY YOU LOVE ME...
Казах всичко на момчето, защото той ме попита защо съм млъкнала, и той каза: Видя ли, бях прав "
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 1:40 pm


natalie_portman1 каза:
преди 9 мес.
Бихте ли ми издали една жълта книжка, моля
Ако знаете колко полудях вече, свят ще ви се завие
Нали си имам фигура на Майкъл в естествен ръст, която ми седи в стаята вече 4 месеца.
Нищо не ми се беше случвало с нея до сега, освен, че няколко пъти я сънувах как оживява
Днес обаче беше друга работа.
Станах си сутринта за лекции, отидох до банята, и когато се връщах в стаята си, отворих вратата, от прозореца блесна слънцето, и за миг ме заслепи, и тогава видях, че някой ходи из стаята ми!
За няколко секунди сърцето ми слезе в петите. Насмалко да изпищя.
Премигах няколко пъти срещу премигващия силует, и той замръзна на място. Беше фигурата на Майкъл...
Опулих се.
Отръсках глава, и си казах, че съвсем изперквам, и явно нещо недовиждам.
Отидох на лекции, прекарах няколко часа там, и щом часовете ми свършиха, премихах през парка на университета, а пред него чакаше една циганка, малка, на около 14-15 години, която ме попита с дежурното "Како имаш ли стотинки?"
Казах "Не" почти машинално. Давала съм много пъти на такива като нея, и съм виждала как тичат към първата бутка за цигари...
Аз за себе си пари за цигари не давам, какво остава за други...
Подминах я, но след няколко крачки спрях.
Незнам защо, краката ми сами спряха.
Замислих се.
Да не би да бях забравила нещо в университета?
Огледах се - всичко си беше в мен.
Тогава се обърнах за всеки случай да погледна назад, да не би да съм изпуснала нещо, защото определено, без да знам защо, исках да се върна обратно...
Слушах си Майкъл на мп3то, и се чудех какво ми става.
Тогава пак мернах момичето - все така пред портите на парка, и всички я подминаваха.
И ето странното.
Щом я погледнах, сякъш чух нещо в главата си, как да го опиша...
Като си мислите нещо, вие имате и звук и картина на това, за което мислите в главата си, и разбира се, от вас зависи за какво ще си мислите.
Така и аз чух, сякъш собствените си мисли, но не бяха мои, не ги контролирах аз... Как да го опиша, че да го разберете...
Все едно прочетох чужди мисли.
И тези мисли казаха "Ако не се прибере с достатъчно пари, ще я бият, много."
Сега вече наистина замръзнах. Какво ми ставаше?
Тръгнах бързо към нея, и и дадох пари, въпреки, че само минута по-рано я бях отрязала.
И щом го направих, това чуство, че съм забравила нещо изчезна така внезапно, както се бе появило.
Щом се прибрах, влетях в стаята си, за да се преоблека, и пак щеше да ми изкочи сърцето, защото пак ми се стори, че Майкъл мърдаше.
Казах си, че определено съм луда, и не отдадох внимание.
Отидох да готвя, и след малко сестра ми, която е на 15 дойде при мен, захилена и задъхана. Попитах я какво става, и тя каза:
-Нещо полудявам.
-Е, нищо ново - казах и.
-Сериозно говоря!
-Добре де, какво е станало?
-Ами, исках да си взема тиксо, за да си залепя плаката на Джъстин Бийбър на стената, и влязох в твоята стая, за да го взема.
-Не ми го хаби цялото ПАК! - казах аз.
-Добре де, няма - продължи тя.
-И какво?
-И, ако щеш ми вярвай, ама щом отворих вратата, кълна се, фигурата ти на Майкъл се движеше! Изкара ми акъла!
Разсмях се. Това беше направо върха! Фигурата стои там вече 4 месеца, и никой никога не се е стряскал от нея, и на никой не му се е струвало, че мърда.
-Мърдаше, казвам ти! - настояваше тя, и чак почервеня от яд, защото не реагирах с изумление.
-Привидяло ти се е - казах аз, а тя се нацупи, и си отиде в стаята да си залепи плаката.
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 1:42 pm


bubu33 каза:
преди 8 мес. 4 седм.
Бяхме със семейството ми за два дни в Копривщица и по пътя видях нещо интересно.Както си се возехме с рейсчето навлязохме в с.Антон.Слушам си аз песни на Майкъл на mp3-to и гледам съвсем в началото хубава двуетажна къща и на нея голямо табло с образа на Майкъл с думите"I love you Jacko"
По принцип се дразня когато някой го нарича така,но не и този път.На същата стена,но в другия край стоеше образа на Левски.Подминахме къщата,но това,което видях остана в мислите ми.Стана ми едно мило и приятно от тази картина и започнах да си мисля какви хора живеят там и как им е хрумнала идеята да засвидетелстват любовта си към Майкъл по този именно начин(особено в малък град където всички се познават.трябва да си действително убеден в нещо преди да го направиш,защото всички ще говорят за това).Естествено само от това което видях аз съм вече твърдо убедена,че там живеят прекрасни хора и ако някога прочетат това искам от сърце да ги поздравя с песента"Man in the mirror"
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 1:45 pm


natalie_portman1 каза:
преди 8 мес. 3 седм.
Днес ми се случи нещо много забавно.
Бях на лекции по анимация в университета, и учехме за руската анимационна школа - знаете "Ну, погоди" например.
Заговорихме се за анимирането на животни, и как да уловим същността на дадени животно, и професора реши да ни даде упражнение, като ни пусне на кино екрана живо животно на клип, и ни кара да го направим на анимационен герой.
В НБУ няма черни дъски, няма дъски с маркери - има бял екран на цялата стена, а от тавана прожекционен апарат, свързан с компютъра ни прожектира всичко, което се вижда на монитора.
И тъй, професора влиза в интернер, в ютуб, и пише "Bear Walking" за да рисуваме мечешка походка.
Отвори първото клипче, което се появи, и чак след като то започн а му видях заглавието "Bear doing moonwalk" а една бяла мечка се плъзгаше на заден ход.
"Аааааа, ето един почитател на Майкъл Джексън" -засмя се един колега.
Отстрани, в графата "Подобни" клипове беше пълно само с клипове на Майкъл, правещ лунната походка.
След като наросувахме мечката, преподавателя написа в търсачката на тубата заглавието на едно филмче, което искаше да гледаме, и пак отвори без да се загледа, и отвори "STRANGER IN MOSCOW", въпреки, че дори не се доближава заглавието на филма, който търсехме...
Усмивката ми беше направо до ушите
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 1:49 pm


susesi каза:
преди 8 мес. 3 седм.
neznam dnes mi be6e mn tejak den misleh 4e vs e sre6tu men i gledam radioto pi6e keep teh feith vikam a savpadenie sled 10 min pak sled 20 min pak dokato nakraq ne si kazah -hie you,keep the feith!
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 1:49 pm


prettyvegas каза:
преди 8 мес. 3 седм.
При мен през последните дни се случиха малко интересни неща.
Миналия ден в една от лекциите започнах да усещам онова странно чувство, че някой е до мен, макар че и от двете ми страни стояха колежки усещах и друго присъствие. Бях си оставила чантата (Майкълската) на масата пред мен. В единия край на чантата има снимка - обложката на Invincible, но се вижда само едното му око. Това око гледаше към мен и казвам ви сякаш ме следеше! Имах чувството, че всяко едно мое движение беше проследено! Това заедно с усещането, че някой е до мен ме подлуди. Започнах да се оглеждам постоянно. Най-много се стреснах, когато почувствах онова докосване, погалване по главата, което не веднъж съм усещала. Така беше два дни!

Преди малко пък открих нещо като игра във фейсбук. Там си пишеш името и заедно с буквичките излизат и герои на Дисни. Веднага разбира се изписах "Michael" и познайте... буквата М беше придружена с картинка на Питър Пан! Щом го видях се ухилих до уши!

И трето.. последно радиото ми прави номера. В продължение на час постоянно повтаряше Human Nature, Cry и Liberian Girl...


Та за жълтите книжки... има ли една и за мен?
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 1:51 pm


lydyty_pili02 grp каза:
преди 8 мес. 2 седм.
Днес едно момиче от моя клас ми пусна Thriller и каза специален поздрав за Лилито и още едно момиче ме поздрави с нея.. и на мен ми стана много приятно,защото те попринцип те изобщо не го харесват и затова аз много се трогнах и ми стана много яко...
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 1:52 pm


bubu33 каза:
преди 8 мес. 2 седм.
Имате ли още от онези жълтите книжки?
Вчера както правех клипче за Майкъл(надявам се днес или утре да е готово)и слушах песента "Somеone in the dark"отново и отново почувствах някакво странно усещане.Все едно не съм сама.
Изгасих компютъра и си легнах.
И...в ума ми така ясно прозвуча гласа на Майкъл,че се зачудих дали не съм все още със слушалките на ушите...
Пееше част от песента "Someone in the dark"-"And touches off a spark that comes shining through
It tells you never be afraid."...и после премина на"Smile"и по спецялно часта -
"Smile, though your heart is aching
Smile, even though it's breaking
When there are clouds in the sky
You'll get by.."
Беше вълшебно...поплаках си,но чувствах такова блаженство.Гласът му беше прекрасен и така успокояващ,направо докосваше дълбините на душата ми.
Луда ли съм?Сигурно,но този глас бих слушала до безкрай.
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 1:53 pm


natalie_portman1 каза:
преди 7 мес. 1 седм.
Моето радио вече втори ден свири само REMEMBER THE TIME... Свършва, и почва от начало... Пак... И пак... И ПАК...
Това какво значи? Че съм забравила нещо?
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 1:54 pm


betoven4e каза:
преди 7 мес. 1 седм.
Аз един ден се прибирах от концерт..Беше 10 часа (вечерта) и беше адски студ а аз по къс ръкаф..
Слушах по пътя Another day и си представях клипа...
ии тръгвам да пресичам и точно пред очите ми изкочи Майк..аз като се облещих..защото това е невъзможно..
и няква тъпа кола ми бибипна..защото бях по средата на улица..и аз се обърнах
Обърнах се отново към мястото където бях видяла Майк..с надеждата да го видя отново...но уви...нямаше и следа от него..

ТА..На мен много неща ми се привиждат..имам развинтено въображение..и няма да се учудя ако е от него...
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 1:55 pm


natalie_portman1 каза:
преди 7 мес.
Преди малко ми се случи нещо странно.
Amurche ми писа по скайп да си пусна радиото, че върви моята песен FAREWELL MY SUMMER LOVE.
Който си е инсталирал радиото като туулбар знае, че до заглавието на песента има f за facebook, и като го натиснеш, ти излиза във профила там песента, която в момента слушаш.
Натиснах го, и и вместо да ми се изпише FAREWELL MY SUMMER LOVE, ми се изписа HEAVEN KNOWS I LOVE YOU GIRL...
Учудих се.
Веднага след това пуснаха другата ми песен - HUMAN NATURE.
Oтново натиснах копчето, за да споделя какво слушам на стената си, и пак ми изписа HEAVEN KNOWS I LOVE YOU GIRL...
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 1:57 pm


natalie_portman1 каза:
преди 6 мес.
Дълго се чудех дали да ви споделя последната ми странна случка.
Тя не беше много скорошна. Случи се на 25ти юни вечерта.
Бяхме всички пред мемориала в София.
Незнам кое време беше, но тъкмо се беше стъмнило.
Наоколо беше голяма суетня - угасналите свещи се подменяха, от всеки телефон дрънчеше различна песен...
Аз точно тогава не правех нищо освен да седя по турски на плочките пред мемориала, пред винила, и гледах снимките.
Чуствах се странно. Дори не мога да опиша как точно.
След цял ден обикаляне, даване на интервюта и търчане за слънчогледи и свещи бях супер уморена. Едвам намерих сили дори да се разплача там.
И тогава ми се случи нещо странно.
Беше като описанието на случката на бубу33.
Видях Майкъл.
Е, не наистина, по-скоро в главата ми, така както тя описа.
Той изглеждаше точно като на средната снимка от винила. И беше със същата усмивка.
Беше изправен пред мен, и ме гледаше.
Това незнам как точно ми подейства.
Просто беше странно.
Исках да протегна ръка и да го докосна, но не успях. Той се отдръпна.
След това, както беше усмихнат, ми обърна гръб, и си тръгна... Тръгна си от мен...
Тръгна право към огромната тълпа хора, които се бяха събрали там.
И тогава, сякъш се клонира, сякъш се размножи в десетки свои копия, обляни в златиста светлина.
И се сляха с всеки един присъстващ там.
Така, реално като усмивка, но не толкова реално като докосване, той си тръгна от мен, и вля светлината си в останалите..
.
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 1:58 pm


bubu33 каза:
преди 5 мес. 3 седм.
Vchera na vrushtane ot moreto za da minava po burzo vremeto se bqh zachela v edin kriminalen roman i...ot vreme na vreme poglejdah prez prozoreca da vidq gledkata otvun.
Povdigam az ochi i vijdam more ot slunchogledi...
Usmihnah se zashtoto vednaga v mislite mi se poqvi obraza na Michael.
Dotuk nishto neobichaino.Nasladih se malko na gledkata i produljih da cheta.
Po putq za moreto ima mnogo slunchogledi,no te ne sa prez celiq put do tam ,a samo na opredeleni masta.
I kak se sluchvashe neznam,no kolkoto i puti da pogledneh na vun te izpluvaha pred ochite mi.
Cheta vdigam ochi i...slunchogledi. Cheta vdigam ochi i...slunchogledi.
Pribrahme se v Sofiq i otidohme v edna picariq,zashtoto vchera imah i rojden den da go otpraznuvame i...purvite mi gosti mi podarqvat...karsiv i golqm slunchgled
sledvashtite chervena roza i kogato doidoha poslednite i mi podnesoha buket ot tri slunchogleda se pochuvstvah sqkash samiq Michael mi gi e podaril .
Nikoi ot gostite mi ne znaeshe che tova e lubimoto cvete na Michael(te ne sa fenove)i kato si pripomnih kak prez celiq den pred ocite mi se qvqvaha tezi cvetq razbrah edno...Michael beshe s men.
Shte zapomnq tozi si rojden den imenno s tova -SLUNCHOGLEDI,SLUNCHOGLEDI navsqkude okolo men. i MICHAEL.
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 1:59 pm


natalie_portman1 каза:
преди 5 мес. 2 седм.
Боби, честит рожден ден и от мен

И аз имах случка, ама след тази на bubu33 няма да ви се стори кой знае колко интересна.
Вчера отидох до Плевен.
Някои от вас знаят, че там се запознах с Майкъл преди много години...
И си пътувам аз с влакчето, слушам си Майкъл на МП3-то, и си зяпам през прозорчето...
И какво виждам - море от слънчогледи.
Но като казвам море, имам предвид море - докъдето ти стига погледа - златно!
А беше още по-златно заради залеза на слънцето!
Като видях всичко това - уникална красота, очите ми се облещиха, и се ухилих като малоумна. Почти залепих нос на стъклото, за да гледам морето от веещи се цветове пред мен.
И както си гледах ухилена, без да обръщам внимание на собственото си отражение в прозореца, изведнъж се сепнах.
Лицето ми, имам в предвид, това в отражението на стъклото, се промени!
Бузите ми хлътнаха, очите ми пораснаха, а носа ми се смали. Ухилената зъбата усмивка се промени на лека крива усмивка. Косата ми се скъси и стана до раменете.
За част от секундата, от моето отражение не ме гледаше моето лице, а това на Майкъл!
Стъписах се, но то беше там!
След миг морето от слънчогледи изчезна така внезапно, както се бе появило, а с него и чуждото лице. Там пак си бе моето.

Когато пристигнах там, и се видях с баба си и дядо си, пуснаха Майкъл по VH1 и баба ми като каза "Ама леле, този Михаел* колко ревеше като беше малка..."
*Михаел - така се чете MICHAEL на френски
И аз казах, че помня, и тя извади един албум с мои снимки, и ми показа заснетия материал - моя милост с комбенезона и Майкъл на телевизора на заден план, и разни подобни (откраднах ги после, естествено )
После прекарах по-голямата част от ноща на терасата, където гледах към прозореца, на който едно време беше залепен Майкъл - и първата ми среща с него се повтаряше пак и пак в главата ми...
Легнах си, и заспах, а на сутринта ставам, пускам телевизора с първото копче, което напипах на дистанционното, и улучих Дисни - "Питър Пан - Завръщане в НЕВЪРЛЕНД"...
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:03 pm


anivard каза:
преди 5 мес. 2 седм.
neznam dali e chak tolkova interesno ama reshih da vi kaja... kogato zaminavah za more i si subirah bagaja, predi da izlezna ot staiata si razglejdah plakatite na Michael i se sboguvah s tiah i im kazvah na glas che ne iskam da si hodia che mnogo shte mi lipsvat i zamalko da revna, ochite mi se napulniha sus sulzi ama gi sdurjah... i po edno vreme v glavata mi silno se chuvashe pesenta "Don't walk away" i se povtariaha dumite:
"Tell me what I have to do so you’ll stay
Should I get down on my knees and pray
And how can I stop losing you
How can I begin to say
When there’s nothing left to do but walk away"
tazi chast mi e stanal parazita na tozi den...
posle po putia samo se obrushtah na liavo i nadiasno i vijdah slunchogledi i im se radvah zaedno s brat mi i v kolata po sushtoto vreme slushahme Michael...
posle 2 dena sanuvah Michael... sunishtata shte vi razkaja drug put (nadiavam se do togava pak da go sanuvam... )
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:03 pm


anivard каза:
преди 5 мес. 2 седм.
oshte edna stranna sluchka... toku shto si razglejdam facebooka
i tam ima da si izteglish tekst ot pesnite na Michael i sega zabeliazah che pishe "iztegleno vchera v 05:55" az vchera ne sum vkliuchvala lap topa i vijte kakuv tekst mi se e padnal "If you could tear down these walls that keeps you and i apart..."
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:04 pm


natalie_portman1 каза:
преди 5 мес. 2 седм.
Снощи ми се случи нещо необичайно...
Или пък обичайно, знам ли, сигурно изперквам.
Снощи останах до много късно будна, тъй като Федя ме държа на скайп няколко часа да си споделя разни неща.
Аз си бях пуснала радиото, слушах си го, и пишех на Федя.
По едно време започна I'll Be There, добрия стар запис, който всички знаем.
Аз започнах да си го тананикам, и да си го пея заедно с радиото, докато си чатехме.
Но вече беше 4 сутринта, ние си чатехме вече 3 часа, бях уморена като куче, и му казах чао още докато песента течеше.
Излязох от скайпа, но реших да не гася компа, докато не чуя и последния куплет... Така де, с какво сърце мога да прекъсна сладкото гласче на Майкъл, докато пее тази песен?
И така, последния куплет на песента беше изпят както си е, но песента не свърши...
Гласа на Майкъл си остана същия.
Беквокалите се промениха... Гласовете бяха едни по-звънливи, леки като въздуха...
Между другото, ей сега пак започна I'll Be There, докато ви пиша за снощи...
И така, гласовете бяха леки като въздуха, звънливи и прекрасни.
Допълваха идеално неговия, който запя още един куплет, който никога не съм чувала, и колкото и да рових след това не го открих...
Запя на английски, но го разбрах така сякъш беше на български, не ми трябваше изобщо да се замислям...
Куплета гласеше:

И когато си стоиш сама,
и си мислиш, че няма никого,
аз съм там,
можеш да се огледаш и да видиш,
че аз съм там...
Винаги ще бъда там...

И след това имаше още един припев, изпят от Майкъл и тези непознати красиви гласове...
И дали от внушение, или друго, усетих допир на рамената си, сякъш две топли меки ръце ги бяха хванали, и леко ги разтриха...
Цялата настрънхах.
Огледах се - навън бурята беше страшна...
Но не ме беше страх.
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:06 pm


pamity_96 каза:
преди 5 мес. 1 седм.
Всъщност днес ми се случи.Не беше само интересна,но и странна.Днес както обикновенно ходих да карам колело към природата..далеч от града..но по пътя се минава през хотела на 'Лечков" от Сливен съм Та както и да е.Спирам аз да пресичам и тогава минава някаква кола.Караше мъж,а до него стоеше Майкъл!!!Видях го съвсем съвсем ясно!Мога да се закълна!Изглеждаше точно така http://razkritia.com/wp-content/uploads/michael-jackson10.jpg,но нямаше вратовръзка и беше леко разкопчан!Като го видях се шокирах!Беше на метри от мен!Колата спря в двора на хотела,аз побързах да видя кой ще слезе от нея.И от мястото,на което "видях" Майкъл слезе жена с очила..Тръгнах си разочарована .. Не може да съм си въобразилаа!Видях го!Беше толкова ясно..не бих го объркала!Боже побърквам се...
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:08 pm


anivard каза:
преди 5 мес. 1 седм.
Преди малко много се учудих какво се случи..
Влизам си аз във Фейсбук и виждам че някой е харесал моя публикация..
Натискам да видя коя и какво виждам текстът на Remember the time, който се е изтеглил сам (защото аз сега влизам, а той е изтеглен преди 4 часа!) и си казвам "мм... супер"
После си натискам профила за да си изтегля песен за деня и виждам че пише "изтеглен преди 22 минути, и песента беше - Remember the time"
и аз много се учудих.. май ще си я слушам цял ден...
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:09 pm


natalie_portman1 каза:
преди 4 мес. 4 седм.
Реших вместо да пиша всички неща, които ми се случиха през изминалата седмица, докато бях на морето, да ги разкажа всичките на куп.

Трябва да кажа първо, че искарах уникално море - най-доброто ми море без родители до сега.

Още като тръгвахме в 4 сутринта с колата, се оказа, че една от приятелките, с които пътувах е напълнила флашката с песни на Майкъл
Случката е интересна, защото тази моя приятелка е върла чалгарка, и дума не може да става за друга музика.
Попитах я откъде има песните, и тя каза, че си ги е сваляла сама, защото много ги харесва
Познавам я 8 години, и никога не го е харесвала!
И така поехме към морето, с надута до дупка музика, и ту слушахме Илиян (защото тя му е огромна фенка и е влюбена в него) ту Майкъл
Беше много смешно, защото примерно свършва ТУПАЛКА и започва In The Closet
По пътя имаше толкова много полета слънчогледи... Не помня да са били чак толкова миналата година.
Но имаше друго, което ме изуми в слънчогледите тази година.
Точно до мантинелата от дясно на лентата имаше по един слънчоглед, и след 2-3 метра - друг! И така през целия път - цяла редица от София до Приморско!
Не можех да повярвам на очите си - все си мислех е този слънчоглед е последния, но след него винаги имаше още един.
Незнам как да ви го опиша но имах усещането, че Майкъл ни следи през целия път, сякъш тези цветя бяха очите му, които ни следваха, надблюдаваха и закриляха...
Знам, много тъпо звучи. На мен самата ми звучи много тъпо, но Бог ми е свидетел, така го почуствах.

После, в града, откъдето и да минех, се чуваше само Майкъл! Аз друга песен там не съм чула, освен негова! И така цели 8 дни!
От всяко ресторантче, барче, капанче, непрекъснато! Където минех и той!
Даже приятелите ми се пошегуваха, че ме следи на всяка крачка. Но на мен не ми беше смешно.
Една от вечерите отидохме в една дискотека - ЛУКСОР - която си е чалга, но трябваше да ида - все пак приятелите ми това слушат.
И след около дузина кръшни хита, като ПАЛАТКА, диджея се обади по микрофона и кресна:
-А сегаааааа... Слуша ли ви се Майкъл Джексън???

Опулих се. Да ми бяхте видели физиономията.
Но незнаех, че кога да се опуля дори повече, когато цялата чалга гвардия в дискотеката извика в един глас:
-ДААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!

И зазвуча Billie Jean.
И цялата маза народ започна да подскача, сякъш внезапно ги е ударил ток.
В секундата-две, преди да стана и да заподскачам с тях, се замислих как може чалгаджии така да му се радват, и тогава в главата ми прозвучаха думите на Майкъл, толкова силно и реално, че сякъш ми ги прошепна в ухото:
-Да се дели музиката на стилове... Това е расизъм.
Станах и заподскачах с тях.

След още две вечери, които прекарахме в разходки по плажа, и висене по фаровете, заведох и двете компании с които бях там на ретро бар.
Знаех ги, че до един слушат чалга - какво да се прави, но аз се бях жертвала да ходя на поп-фолк, и сега имах да си връщам.
Ех, колко пъти пуснаха Майкъл, бедна ви е фантазия! Все едно беше Майкълско Парти!
Гледах го на огромната видео стена, и умирах от кеф!
Даже един мой приятел каза : "Брей, не съм пиян, а музиката ми харесва! Нали знаеш, аз съм по чалгата, ама ако още веднъж ме заведеш на такова място, може да стана музикален помияр"
За прден път се удивих на влиянието на музиката на Майкъл върху хората.
От кеф по музиката, приятелите ми се изпонапиха като кирки, и в 4 сутринта решиха, че им се прави нощно къпане.
Криво ляво стигнахме до плажа.
беше тъмно като в рог. Морето се сливаше с небето, и не се виждаше къде започва едното и свършва другото.
Но пък беше толкова ясно! Никога не бях виждала толкова много и толкова ярки звезди!
Намятаха се във водата.
Аз не влязох.
Притеснявах се, че са пили, и исках да мога да ги виждам всичките.
Непрекъснато броях колко глави се подават над водата.
И за да не ми съвсем празно, си пуснах телефона да си свири, и го оставих на шезлонга до мен.
Когато започна Someone In The Dark, се замислих за Майкъл.
Припомних си пътя към морето, слънчогледите, и как където и да се появя започва негова песен...
Стана ми мъчно, че се радвам на такива случайни съвпадения, все едно са кой знае какво.
И тогава, без да знам защо, почти на глас си казах, че ми се иска всичко това да е истина, и че наистина има някой в тъмното, който е до мен, и че ми се иска да можех наистина да знам, че е така, а не просто да се надявам...
И тогава, погледнах нагоре в небето, видях знака, за който се молех.
Не една, не две, а цели ТРИ падащи звезди, една след друга.
И щом паднаха (за около 2 секунди) чух песента от телефона си да свършва, но с различен текст:
"Your someone in the dark is me..."


Тази ми почивка измина толкова бързо! Изобщо не я усетих.
И когато се качихме на колата да се прибираме, не можех да повярвам, че 8 дни са отлетели сякъш за миг.

И тогава...
Незнам какво стана с времето - сякъш небето се отвори.
Летяхме по магистралата. и изведнъж падна гъста мъгла. Заваля толкова силно, че чистачките не смогваха.
Заби градушка.
Светкавиците пореха небето без почивка.
Обхватите на телефоните ни изчезнаха, с GPS-а, който ни направляваше изгуби връзка със сателита.
Сякъш идваше края на света.
Всички се бяхме накокошинили.
Нищо не се виждаше, а бяхме на магистралата - нямаше как да спрем.
Бяхме толкова изнервени, че в колата сякъш беше трудно да се диша.
Умирах от страх. Всички в колата умирахме от страх.
Чудех се ще се измъкнем ли живи от това.
През главата ми мина неизречена молба "Помощ, Майкъл..."
Тогава, от уредбата зазвуча Will You Be There.
Странно, защото моята приятелка не я беше чувала, следователно нямаше как да я е качила.
В мъглата над нас видяхме нещо.
Незнам и аз какво.
Но светеше. И летеше.
Не беше достатъчно високо, за да е самолет, нито достатъчно голямо.
И не летеше като самолет - в права линия.
И летеше бързо.
Това "нещо" беше с човешки ръст, и блестеще в жълта светлина, като на залязващо слънце.
То прелетя над нас, завъртя се, и полетя право нагоре.
Гледах го през стъклото на гюрука, докато не се загуби.
И щом изчезна, там където го бях видяла последно, облаците се разпукаха.
Видях нежно-синия цвят на небето, и един слънчев лъч, който свети със силата на прожектор от процепа.
Бързо бързо облачниа капак над нас се напука, светкавиците мълкнаха, дъжда спря.
Мъглата се стопи толкова бързо - сякъш никога не я е имало.
Песента свърши.
Когато се опитахме да я върнем - нея я нямаше.
Всички се спогледахме. Какво беше станало?
Останалите незнаеха. Но аз знаех.
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:11 pm


bubu33 каза:
преди 4 мес. 3 седм.
Cqla vecher bqh s nai-luchezarnoto bebe na sveta.Toi postoqnno se usmihva i haresva"Black or White"i"Smooth criminal",a nqma i godinka.
Igrahme si,gushkah go,chetoh mu prikazka dokato zaspi.Chuvstvah se mnogo dobre do malkoto angelche.I izvednuj kakto go gledah kak spi,Michael zastana do men i s usmivka proshepna "Obicham te".Pomislih si -(Boje pak si vuobrazqvam)no v suznanieto si vijdah usmihnatoto mu lice i chuvah dumite"Obicham te"
Skoro ne beshe idval i sega letq ot shtastie.
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:11 pm


bubu33 каза:
преди 4 мес. 3 седм.
Hodihme na razhodka s bebcheto,za koeto vi govorih predi nqkolko dni.Zabavlqvahme se mnogo s nego,no po putq za vkushti toi se izmori i zapochna da plache.Chudehme se kak da go uspokoim i...se setih che imam zapisana "Black or white"na jsm-a.Pusnah mu q i...toi sprq da plache,a sled kato q slusha tri poredni puti-zaspa. Michael e vulshebnik
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:11 pm


bubu33 каза:
преди 4 мес. 1 седм.
Kakto kazah dnes se vurnah ot moreto.Vremeto beshe toplo i dokato moeto semeistvo se naslajdavashe na morskata voda az se naslajdavah na pesnite na Michael i se noseh kum horizonta,kudeto more i nebe se slivat.Imashe momenti,kogato chuvah nqkoq pesen na Michael da zvuchi ot kafetata na plaja i vutreshno mnogo se radvah.No kato cqlo se dvijeh s polovinata si surce i dusha.Nqmah nito sunishta ,nito nqkakvi specqlni prejivqvanq,a Michael mi lipsvashe mnogo.
Na momenti dushata mi steneshe Michael,Michael bez da izdavam i zvuk.No se chuvstvah sama s bolkata si...do dnes.Dnes pribiraiki se kum doma si misleh za vsichki vas i ...kogato reisa sprq za pochivka ot uredbata na zavedenieto chuh Michael da pee"You are not alone".Rekoh si che e sluchainost.No...malko sled kato otnovo poteglihme sluhut mi dolovi poznata melodiq da zvuchi ot radioto na reisa"They dont care about us"Naostrih ushi.Nikoga v reis ne bqh chuvala da zvuchi Michael. Kogato pesenta svurshi radioto zamlukna i poveche ne go chuh...stranno nali?...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Архив Интересни факти за Майкъл и семейство
» Архив СЪНИЩА
» Архив ...И така... Коя е Сузи???
» Архив ФЕН АРТ
» АРХИВ НА ФОРУМА

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson - Only For Fans :: АРХИВ-
Идете на: