Michael Jackson - Only For Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Филиал на групата от вибокс Michael Jackson - Само за фенове - единствената група, чието главно занимание са не приказките, а действията.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:12 pm


natalie_portman1 каза:
преди 4 мес. 1 седм.
И аз имам да ви споделя нещо

Както вече всички сте разбрали, се поде студена война между два лагера относно рождения ден на Майкъл - от феновете, и от групата за флашмобове в София.
Положението беще абсурдно, всички се бяхме накокошинили, и някои от нас даже мислеха да решат спора ръчно - с бой...
Вече беше нетърпимо, и се чудехме какво да правим...
Всички фенове ни успокояваха, и ни повтаряха да не се тревожим, защото ние сме феновете на Майкъл, и той е на наша страна, и ще ни помогне...
Ще ви прозвучи тъпо, но накрая с Джулия наистина стигнахме до извода, че ако сме прави, той наистина ще е на наша страна, и ще ни помогне...
И точно когато си го помислихме, и си казахме "Майкъл, ако сме прави, помогни ни!" с нас се свърза лидера на "другите"...
И стана като на магия - всичко се оправи, и те вече не ни пречат.
И започнаха да рекламират нашето събитие на 28ми.
И като се оправи всичко, с Джулия и Ради бяхме на общ скайп чат, и се пулехме, докато слушахме радиото.
Аз им казах: "Хора, това беше само Майкълска намеса! Иначе няма как! Сигурна съм, че ще ни го докаже по радиото, като ни поздрави и трите с по една песен!"
И Магия - започна моя песен...
И след нея - една от любимите песни на Джулия...
И след нея - любимата на Ради...

Трите пак се пулехме...
Не бяхме усетили кога е станало 03:30ч...
Тогава аз казах: "Няма да е лошо сега да ни поздрави трите с наша обща любима песен, и с нея да ни пожелае 'лека нощ', за да си лягаме вече..."
И веднага след тези ми думи, започна You Are Not Alone...

Ако искате, ни помислете за луди, но ние сме убедени, че истината и силата беше на наша страна, защото бяхме прави, и всичко у нас е подбудено от любовта към Майкъл! А той определено ни показа, че е съгласен с нас!
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:18 pm


prettyvegas каза:
преди 4 мес.
Ето нещо, което ми се случи, когато се прибирах към Пловдив от партито.
Бях в таксито, което ме водеше към автогарата и както си пътувах чух съвсем тихо ритъма на Billie Jean. Първо помислих, че пак си въобразявам, но щом се заслушах установих, че всъщност вървеше по радиото. Като пристигнах на автогарата отидох на сектора, от който тръгваше автобусът ми. Настаних се на пейката, обадих се вкъщи да съобщя, че се прибирам и щом затворих телефона отново чух позната мелодия - Smooth Criminal. Чуваше се от някъде, не разбрах от къде. Усмивката на лицето ми беше до ушите.
След като се качих на автобуса пък, познайте.. отново рожденникът пееше They Don't Care About Us звучеше от радиото.
Почувствах се сякаш Майкъл ме изпращаше от София...

Може да са просто съвпадения, но отдавна не ми се бе случвало нещо такова и много се зарадвах всеки път щом чуех гласът му.
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:18 pm


bubu33 каза:
преди 4 мес.
Ne e neshto koi znae kakvo,no reshih da go spodelq s vas.
Dnes minavaiki prez parka vidqh edno malko momichence-toku shto prohodilo.To mina blizo do men.Beshe rusichko,oblecheno v rozavi dreshki,sushtinski angel i me pogledna pravo v ochite s negovite nebesno sini po detski chisti ochi i...tozi pogled me nakara da se chuvstvam stranno...Beshe samo za mig,no imah chuvstvoto che vremeto sprq za tozi mig kato na stop kadur.Vijdam deca vseki den,no...tozi put ne beshe kato drugite.Neshto v surceto mi trepna pri vida na tazi nevinna chista dusha i si spomnih kak vednuj obeshtah na Michael i na sebe si slednoto-"Shte te tursq v detskite ochi i usmivki..."
Struva mi se che v tezi ochi go vidqh...
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:26 pm


bubu33 каза:
преди 3 мес. 3 седм.
Dnes(vsushtnost kato gledam chasovnika po tochno e da kaja vchera)imah interesno prejivqvane.Ne znam kak da go opredelq-kato igra na vuobrajenieto mi ili...,no kakto i da e chuvstvah se prekrasno.
Beshe v ranniq sledobed i mi se naloji da izlqza po rabota.Ne se chuvstvah fizicheski mnogo dobre(bqh s temperatura-nqkakva nastinka me e pipnala)I dokato si hodeh po ulicata kum mqstoto kum,koeto bqh trugnala si nastroih mp3-to na Childhood,no tui kato bateriqta mi beshe slaba tq se izkluchi.Napravih povtoren opit da q vklucha i...si izbrah druga pesen.Purvata na,koqto popadnaha ochite mi.Beshe "Bad".I...slushaiki q vsichko izvednuj se promeni.Usetih Michael do sebe si.Tancuvashe ot lqvata mi strana i peeshe.Zastavashe i pred men kato v klipa i peeshe ,no nqkak si mi se usmihvashe.Beshe oblechen v Bad kostuma.Vurvqh si i useshtah kak usmivka pluzva po liceto mi.Dori i da halucionirah beshe mnogo dobra halucinaciq.Michael pee i tancuva do men kakvo po hubavo ot tova.Iskah i az da zatancuvam,no imashe prekaleno mnogo hora Useshtah samo kak pomrudvam ramene tainichko i si tananikam naum I togava Michael me popita:
-Znaesh li zashto iskah da chuesh imenno tazi pesen?
V mislite mi izpluva otgovora vednaga:
-Zashtoto s meq zapochna vsichko.Togava za purvi put se dokosnah do teb.(Bqh okolo13-14 godishna)V mislite mi se zavurtqha dumite-tova e sudba-ne znaeh zashto si gi mislq.
Posle toi me popita:
-Kakvo sum az za teb?
Otgovorih-Moeto slunce!
Drugo kakvo?
-Moqt jivot!
Drugo?
-Lubov!
-Dobre.Togava zapomni,che kakvoto sum kazal az go izpulnqvam.Nujno e samo da izvikash imeto mi.Izvikai imeto mi.
Estestveno izvikah imeto mu(nqkolko puti dori)
A toi se usmihvashe i peeshe i tancuvashe specqlno za men.
Beshe prekrasno.moje bi temperaturata mi e bila po visoka ,no...beshe hubavo.
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:27 pm


zvezdiche каза:
преди 3 мес. 3 седм.
ами ...това не е от онези интересни и странни неща които ви се случват непрекъснато... то е по простичко и се дължи на много въображение и недоспиване, може би, но пък беше прекрасно и за това ще ви разкажа.
Сега тъкмо се прибрах от Казанлък където бях заради един проект в училище /но това няма значение/ ...тръгнахме в 4:30 и след като седнах в автобуса вече бях набучила слушалките в ушите си, а някъде след 5:00 вече задремвах... в някакво такова полобудно състояние се случи нещо прекрасно... Затворила очи, пред себе си видях нещо! Видях една огромна зала - тъмна. В нея беше Майкъл! Беше прекрасен! Изглеждаше точно както на партито на онзи дизайнер - Christian Audigier през 2008г. и беше със същата синя красива ризка! Аз се приближих до него - не можех да повярвам колко е красив!!! Беше съвършен! Неее, не можете да си представите колко съвършен!!
Там нямаш никой друг.. Майкъл вървеше към мен и пееше..
Звучеше Speechless.... аз го прегърнах.... а той сякаш затанцува с мен.. съвсем леко и толкова нежно!!! С думи не мога да ви опиша колко прекрасно чувство обзе душата ми! Сякаш бях в Рая и то с най-красивия ангел! Продължи не много дълго... после се пробудих от това блаженство и ми трябваше секунда за да осъзная къде се намирам... избърсах сълзите които се стичаха от очите ми.. и не знам дали будна или заспала но аз се бях докоснала до едно прекрасно чувство, което сега си спомням с широка усмивка!!
Аххх отивам да скоча в кревата и да опитам заспивайки да си припомня отново онзи момент на спокойствие и мир на завършеност..... Хора беше вълшебно! Искам пак!
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:29 pm


susesi каза:
преди 3 мес. 3 седм.
ako vi kaja 4e ot 2 sedmizi pesenta I just can't stop loving you navsqkade kadeto i da otida v kolata v kafeto v nas navsqkade i to q hva6tam samo na pripeva e tova ne e li stranno ????
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:30 pm


susesi каза:
преди 3 мес. 2 седм.
pomejdu drugoto I just can't stop loving you vse o6te e po petitemi! V4era na 15.09.2010 na otkrivaneto na u4ebnata godina kato zagrqva6ta pesen be6e pusnata I just can't stop loving you i to samo pripeva ,sled okolo 30 min na radio fresh pak Zvu4e6e I just can't stop loving you .Sa6tata ve4er v 00;05 po vh1 pak zvu4e6e I just can't stop loving you e tova ako ne e stranno neznam a i odgore na vsi4ko samo neq si tananikam,dnes v kolata si peq ama ve4e na pripeva vikam i edin bak6i6 do men vika -AAAAAAAAA FENKA STE NA MICHAEL JACKSON NALI? i az vikam dammmmm i to mnogo a toi -AZ NAI MNOGO HARESVAM THEY DONT i az kato se opulih i si vikam eeeeeee bravo edin 6ofior po du6a
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:31 pm


bubu33 каза:
преди 3 мес. 2 седм.
Dnes pri men v knijarnicata idva maika sus sina si da si kupqt neshta za uchilishte.Momcheto si izbra kakvoto mu trqbvashe,no dokato nie razgovarqhme s maikata izleze za malko navun i...dochuvam az poznata melodiq"Thriller"Poglednah navun i gledam momcheto(to beshe 6-ti klas)si tananika i tancuva.Stana mi nqkak milo i kogato toi otnovo vleze iskah da pogovorq s nego za Michael...,no vlezna drug klient...Za shtastie JSM-a mi zazvunq v sushtiq moment s melodiqta na "Black or white"izchakah dokato Michael kaje"AUUUU"i vdignah poglejdaiki momcheto.Sreshtnah edin uchuden suprichasten pogled... Struva mi se che skoro shte doide pak i shte si govorim za Michael
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:33 pm


natalie_portman1 каза:
преди 3 мес. 1 седм.
Ох и аз днес да разкажа че емоциите са ми много
Снощи, докато се редях за концерта на Енрике 2 часа по-рано (късмет, бях на 2 метра от него ) се оказа, че съм се наредила до едно момче, с Майкълска тениска!!! На нея с камъни пишеше KING OF POP.
В резултат аз и една моя приятелка си пуснахме на телефоните Майкъл (тъй като щяхме да умрем от скука докато чакаме, а дъжда валеше ли валеше...) и започнахме да се разпяваме Момчето до нас първоначално малко се стресна, а после се ухили от ухо до ухо
После, докато концерта течеше (Aaaaaaw няма да коментирам) Енрике най-неочаквано издърпа две момчета от публиката на сцената. Казах си WTF?
Гледала съм негови концерти, и знам, че прави като Майкъл - вади момиче на сцената, докато пее HERO.
И така, той седна на сцената с тези двама младежи, заразпитва ги от къде са, ала бала, и тогава най-неочаквано каза : Do you like Michael Jackson?
Хората около мен доста се поуплашиха от реакцията ми в този момент Започнах да подскачам, да пищя, имах чуството, че очите ми ще изхвръкнат от главата.
Момчетата ревнаха :Yeeeeesss!!!
Тогава Енрике каза : Okay, dance!
И зазвуча Billie Jean!!!
За моя огромна изненада, едното от момчетата така се развъртя на сцената, че ченето ми увисна! Той знаеше стъпките идеалноооо!!! Хвана се между краката, завъртя се, започна да рита, направи лунната... С периферното си зрение, докато пищях като заклана, виждах как Енрике гледа въпросния младеж с ококорени очи
След като момчето приключи танца, Енрике каза :Wow!
А момчето на развален българо-английски каза : You choose the right man!

После, след концерта, се качихме в такси, и в момента, в който потеглихме, по радиото пуснаха WE ARE THE WORLD - оригинал!!!
Не можех да повярвам!!!
Минути преди да пристигна ди вкъщи пуснаха и BILLIE JEAN!!! (на тази песен си платих сметката, и слязох)
Изобщо, уникална вечер, пренаситена с толкова много емоции, че...
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:35 pm


lydyty_pili02 grp каза:
преди 3 мес.
И аз да пиша тук..

Ей сега ми се случи нещо странно бях във фейсбук и си теглих разни късметчета и по едно време си викам "чакай да си пусна музика" и свалям долу Мозилата и гледам на десктопа снимка на Майкъл, но не съм я слагала аз преди 30мин. беше друга снимка, а сега без да барам нищо се е сменила сама..
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:36 pm


natalie_portman1 каза:
преди 2 мес. 4 седм.
Днес, се прибирах от университета, и видях едно бездомно куче.
Беше абсолютно кожа и кости. Много ми стана мъчно.
Нямах пари в себе си, а наблизо нямаше магазин.
Бях далеч от вкъщи, но веднага щом се прибрах, взех пари, и нищо, че треперех от студ, тръгнах към зоомагазина, а от там, заедно с пакет гранули тръгнах обратно към кучето колкото ме държаха краката.
Него го нямаше.
Обиколих целия квартал.
Не го намерих.
Докато обикалях, си слушах Майкъл на МП3ката.
Изведнъж започна Man In The Mirror и пред мен се появи едно мъничко кученце - на два месеца най-много.
Сърцетоо ми се скъса - имам 4 големи вкъщи, само това ме спря да не го грабна, и да го прибера вкъщи. Имаше най-сладката муцунка, която можете да си представите.
Веднага отворих плика, и му изсипах голяма порция храна.
За съжаление, то беше мъничко, и не можа да ги сдъвче, а тълпа гладни гълъби ги изгълта.
Но от близката бутка за дюнери ме видяха, и след мен излязоха, и го нахраниха.
Тръгнах да се прибирам, и пред мен се появи още едно куче - голямо, с дълбока рана на задния крак, която вече заздравяваше.
Изгеждаше страховито - явно човек му беше причинил болката, и сега беше подозрително.
Но очите му изведнъж омекнаха, и се приближи, а мен не ме беше страх.
Обърнах целия плик на земята, и то започна лакомо да яде, като след всяка хапка вдигаше глава, и ме поглеждаше със благодарност.
Тръгнах си, когато изяде всичко, за да не се появи някой човек да го нападне докато се храни.
Стигнах до входа си, и започнах да си търся ключовете.
Когато ги изрових от чантата си, вдигнах поглед към стъклената врата, видях отражението си, и това на Майкъл до мен.
Изплаших се, сериозно. Много се стреснах.
Даже не посмях да се обърна в първия миг, но го видях, беше усмихнат широко.
Всичко това продължи не повече от секунда, след което се обърнах рязко, но зад мен нямаше никого.
Не мога да спра да мисля за това, и за малкото кученце с най-красивите очички и най-сладката муцунка на света, и умирам от мъка като знам, че такова мъниче няма да преживее много на този студ навън, а живее до много оживен булевард, и е въпрос на време да го блъсне кола, а аз съм безсилна да му помогна...
Моля ви, ако познавате някой, който би дал малко любов и кътче в дома си на това прекрасно същество със златиста козинка, попитайте го.
Това е един ценен живот, който ще бъде погубен, а Майкъл не го иска...
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:38 pm


evam каза:
преди 2 мес. 3 седм.
Случвало ми се е доста пъти вече ,като се разприказвам пред някого за Майкъл,сякаш ей -така от нищото да започне да звучи негова песен или пък ненадейно да съобщят нещо касаещо Майкъл, било по радио,било по ТВ. Някоя преминаваща кола,от която звучи пак Майкъл...и така.Веднъж колежката ме изгледа внимателно и каза-"имам чувството,че този човек те чува и това е неговият начин да ти го покаже".Хм,може би е просто съвпадение,макар,че аз наистина се чувствам странно в такива моменти.
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:39 pm


anivard каза:
преди 2 мес. 3 седм.
sluchi mi se neshto mnogo priiatno v chetvurtuk...
biah v chas po filosofia... i mi beshe dosta skuchno..
togava edna moia priiatelka, koiato sedi do men mi kaza da si pusna mp3-to da slushame muzika i tui kato tia znae ch imam samo pesni na Michael pojela da chuem "I just can't stop loving you" tui kato tazi pesen opisva nastroenieto i sega...
i razbira se che se suglasih i vednaga ia pusnah.. i kakvo stava togava.... slushame si pesenta i zapochva pripeva sled kato se chuha dumichkite "I JUST CAN'T STOP LOVING YOU" se chuha edni drugi dumi ot telefona mi " I LOVE YOU VERY MUCH" (poluchih sms i taka mi se chuva Nat mi prati tazi izrezka) ... lele i kakvo stava togava... kato pochnah da se radvam i si kazvam... eeee kolko iako se poluchi sled "I JUST CAN;T STOP LOVING YOU - I LOVE YOU VERY MUCH" i kazah "I LOVE YOU MORE" I BIAH NA SEDMOTO NEBE
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:41 pm


natalie_portman1 каза:
преди 2 мес. 3 седм.
Искам тук да ви споделя, че същата случка като миналата ми се повтори и днес.
След поредната обиколка след лекции с голям пакет кучешка храна, пак се натъкнах на малкото съкровище, но този път си носех апарата:
http://www.album.bg/nat_portman/images/25487842/
След като доста доволно си похапна го снимах.
Моля ви, ако познавате някой, който би искал такова кученце, нека ми пише!
А когато пакета с храната свърши, раздаден между 7 кучета, музиката в телефона ми спря, и също като Ани получих смс с мелодия I love you very much!
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:42 pm


bubu33 каза:
преди 2 мес. 3 седм.
Dnes mi se sluchi neshto interesno Otidoh da si vzemq neshto za obqd ot blizkoto kafe do rabotata mi i dokato si chakah sandvicha ,gledah horata na spirkata.Bqh ucelila pikoviq chas,kogato uchenicite si trugvaha ot uchilishte i taka kakto si zqpah vnimanieto mi beshe privlecheno ot edin mladej,koito imashe viziq kato Michael ot "Stranger in Moskow". Ne che nqkoi moje da prilicha napulno na nashiq angel,no v purviq moment nachina po ,koito se dvijeshe mi napomni na Michael.Kudravata mu kosa vurzana na opashka,dori visochinata mu i neshto v manierite.Dobre,che ne zabelqza kak lubopitno go zqpam... I si misleh ako na negovo mqsto beshe Michael kak li shtqh da reagiram...
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:56 pm


mj_fenka каза:
преди 2 мес. 1 седм.
тази сутрин като станах и веднага си пуснах музикалната тв MAD,сякаш нещо ме накара и даваха песен на MJ-they don`t care about us.това ми беше като поздрав и мн се зарадвах.
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:57 pm


bubu33 каза:
преди 2 мес.
Dnes imah ujasen den...Oshte ot sutrinta zapochna sus skandal...Nqma da vi zanimavam s izlishni podrobnosti...shte kaja samo che ot obidni dumi ot chovek ot moeto semeistvo dushata mi beshe dulboko naranena.Vidqh vutreshnoto,sukroveno az ,svito v prahta sus smachkani krila da se gurchi ot bolka-zashtoto ot dumite boli ponqkoga mnogo...Vunshno si bqh slojila maskata na bezrazlichie...,no vutreshno placheh i se previvah...I taka otdala se na mrachni misli na samosujalenie ne usetih kak se poqvi toi-Michael...
Izvednuj pred zamuglenite mi ot sulzi ochi izpluva liceto mu usmihnato izluchvashto razbirane.Protegna ruka i iztri s prusti sulzite,koito i vunshnoto mi az veche ne mojeshe da udurji.I zagovori v otgovor na mislite mi.A mislite mi bqha tolkova otchaivashto sivi i jalki...
Kaza mi-Ne plachi.I v mislite si chuh chast ot lubimata si pesen
"No one understands me
They view it as such strange eccentricities...
'Cause I keep kidding around
Like a child, but pardon me..."Pochuvstvah q nqkak stranno blizko do men.Beshe v otgovor na moi misli.Taka se chuvstvah i az stranna,osobnqchka,otkazvashta da porastne...
Toi produlji da burshe sulzite mi i da govori:
-Ne spirai da mechtaesh.Ne spirai.Ne spirai da peesh.Az shte peq zaedno s teb.-I zapq-
"There's A Place In
Your Heart
And I Know That It Is Love
And This Place Could
Be Much
Brighter Than Tomorrow
And If You Really Try
You'll Find There's No Need
To Cry
In This Place You'll Feel
There's No Hurt Or Sorrow..."
Pogledna smachkanite krila na sukrovennoto mi az i gi dokosna leko kazvaiki-Ako ne mojesh da letish,az moga-i hvana rukata mi-Zaedno shte letim prosto druj rukata mi.
Az q stisnah silno kolkoto mojeh.Ne otkusvah ochi ot usmihnatoto mu lice.Imah chuvstvoto she sunuvam nai-hubaviq vuzmojen sun,samo deto ne spqh,a tova beshe prosto nqkakvo prikazno useshtane,koeto ne iskah da izgubq.Toi ne burzashe da si trugne,koi znae kolko jalka kartinka sum bila za da ostane tolkova dulgo...ne spirashe da mi povtarq uteshitelni dumi,bursheshe sulzite mi i durjeshe rukata mi obeshtavaiki mi zaedno da letim...I se vzirashe v ochite mi...
Dori tova prikazno prejivqvane ne moja da vurne usmivkata na liceto mi dnes,no...vse oshte se vijdam kak stiskam zdravo rukata mu i chuvam dumite mu:
-Ako ti ne mojesh da letish,az moga.Zaedno shte letim prosto druj rukata mi......
Podozirah che e angel.Sega sum sigurna.
Michael...Michael blagodarq ti!
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:58 pm


anivard каза:
преди 2 седм.
Искам да ви споделя какво ми се случи днес..
Първо ми донесоха Вижъна!!! йееее
Второ... Днес си бях забравила мп3-ката и цял ден
в училище ми беше скучно и не можех да си пусна Майкъл...
На път съм вкъщи има един музикален магазин.
Беше пуснато Риана и моята приятелка
и е голяма фенка и влезна да си купи нейния диск,
а аз останах да я чакам отвън...
През прозореца видях албума "Майкъл".. точно пред мен..
Приятелката ми излезе от магазина и аз ей така на шега и
казах дали би попитала продавачката да ни пусне Майкъл поне 1 песен...
и тя все че го прие на сериозно и ми каза "Това ще е моят поздрав за теб"
и влезна да пита.. Аз гледам през прозорците и виждам че жената отваря диска
на МАЙКЪЛ и го пуска в двд-то ... Не можех да повярвам влезнах и и благодарих
после излезнах отвън да си го слушам... първата песен беше "Холд май хенд"
Божеееее... сърцето ми замалко да спре, усмивката ми стигна до ушите ххахаха...
Много се радвах и си танцувах. по едно време жената излезе да говорим и каза
че за първи път пуска Майкъл и че има много хубави песни, и браво на нас че слушаме
такива яки песни и аз и показах чантата ми на Майкъл и тя се разсмя.. после влезна вътре
стана и студено каза и ние да влезем, но ние казахме "не няма проблем"
към края на песента аз си казах на ум че сигурно ще изключи все пак я помолихме
за 1 песен... ама не диска си продължаваше... и аз от радост си пях, танцувах си, колкото и глупава да
изглеждах, но това все пак е Майкъл не може просто да си стоиш мирно и да го слушаш
та слушаме си.. мръзнем отвънка на студа и слушаме Майкъл Това е супер...
По времето на "Брекинг нюс" продавачката излезе да пуши.. и ние си говорихме с нея
аз и казах че 4 песни от албума не ги пее Майкъл, но той ги е измислил!
Тя ми се усмихна и ми каза, че ако ни види някой път да минаваме от там ще
пусне Майкъл като поздрав, аз се зарадвах и и благодарих.. стана ми много приятно!
После си тръгна.. ии... почна "Анадър дей" и на китарата аз полудях..
много и се кефех.. после почна "Бихайнд дъ маск" лелееее... по-добре да не казвам
завърши с "Мач ту сун" и ние влезнахме да и благодарим все пак чухме целия албум
и после си тръгваме и аз какво да чуя пак "Холд май хенд" и казах на приятелката ми да почакаме
че сигурно след тази песен ще го изключи (тя знае че аз като чуя Майкъл
не мога да го оставя и да го подмина) и останахме да слушаме още веднъж "Холд май хенд"
и свършиии... после почна "Холивуд тунайт" и само се поглеждаме и аз не спирам да се усмихвам
приятелката ми каза "Айде да си ходим че замръзнах" и аз казах "Как ще оставя Майкъл?"
и останахме за още 1 песен и си тръгнахме, а диска си вървеше... аххх
Вече имаме още един фен на МАЙКЪЛ .. Много се радвам.. супер може честно да минавам от там ... хихихих
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА   Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Архив СЛУЧВАЛИ ЛИ СА ВИ СЕ ИНТЕРЕСНИ НЕЩА
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Архив Интересни факти за Майкъл и семейство
» Архив СЪНИЩА
» Архив ...И така... Коя е Сузи???
» Архив ФЕН АРТ
» АРХИВ НА ФОРУМА

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson - Only For Fans :: АРХИВ-
Идете на: