Michael Jackson - Only For Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Филиал на групата от вибокс Michael Jackson - Само за фенове - единствената група, чието главно занимание са не приказките, а действията.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ   Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 5:30 pm


bubu33 каза:
преди 3 мес. 4 седм.
Mnogo hubava tema Nat!I tochno na vreme.Ot vchera me glojdat edni misli.....gadni misli,koito me e sram da spodelq.No shte go napravq,sashtoto uspqh da gi progonq nqkak si.Prosto bolkata qvno napomnqshe za sebe si i mi mina prestupnata misul da promenq ejednevieto si.V smisul da ne pravq tova,koeto vseki den ot dosta vreme pravq,a imenno-slusham pri vsqka vuzmojnost pesnite na Michael, vlizam v neta pri purva vuzmojnost i...sum tuk v grupata pri moeto semeistvo(da vie ste moeto Michaelsko semeistvo)gledam klipove i snimki s Mike i surceto mi se kusa,kusa...i boli,boli.Prevurnala sum se v zombi.Sqkash sum jiva,a otvutre ne sum.I...taka otdala se na tezi misli si pusnah mp3-to,koeto stranno ,no ne iskashe da izsviri pesenta,koqto bqh zadala,a prozvucha"Will you be there"i...razbrah-Michael e moqt jivot-dori i da boli i nqma nachin...nikakuv nachin da promenq,kakvoto i da e.Taka che produljavam si moeto zombi shestvie...shte si visq tuk v grupata pri vas-da si plachem zaedno i da se smeem.Shte si slusham Michael vinagi po vsqko vreme i taka.
Eto spodelih.blagodarq che me izslushahte.
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ   Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 5:32 pm


natalie_portman1 каза:
преди 3 мес. 4 седм.
Боби, съвсем същото като теб си мисля и аз от доста време насам... Че сме отдали огромна част от живота си на един човек, който...
Състоянието на зомбираност е пълно. На моменти и аз се замислям какво правим, и изобщо с какво си запълваме малкото свободно време...
После обаче, си дадох сметка, че аз винаги съм живяла така.
Влюбена в Майкъл от 3 годишна възраст, аз не познавам човека, вкойто бих се превърнала, ако не съм "зомбирана".
Освен това, знам, че не сме само ние.Много хора се кланят и са зомбирани по други известни личности, и колкото и нескромно да звучи, аз съм горда с "пристрастеността си", защото тя е именно към Майкъл.
Защото какъв по-добър пример би могъл да следва всеки един човек?
Чудесен баща, страхотно талантлив и брилянтен професионалист, чуствителен и загрижен за проблемите на хората, на животните, на околната среда! Човек, който стига да можеше, би носил света върху раменете си,и би го закрилял и пазил с цената на всичко.
Ако всички хора бяхме поне мъничко като него, помислете само в какъв прекрасен свят щяхме да живеем! Земята щеше да бъде истински Рай!
За това, не се и опитвам да се измъкна от зомбираното си състояние. Даже мисля, че "зомбираност" е твърде грозна дума, за състоянието в което сме. Това е магия!
И тя влияе на всички отрасли на животите ни.
Всички се вдъхновяваме от него - танцуваме заради него, рисуваме заради него, пеем и пишем, пак заради него. Развиваме талантите си, и ставаме по-добри хора. Обединяваме се в толкова много каузи, толкова много неща постигнахме, само и единствено благодарение на него!
Незнам за вас, но аз лично съжалявам всички тези, които не са "зомбирани" точно като нас
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ   Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 5:35 pm


prettyvegas каза:
преди 3 мес. 4 седм.
А замисляли ли сте се по колко пъти на ден казваме името му?
Лично аз им губя бройката.
Така е това е любов, магия...
И ще си позволя да използвам една фраза от добре познати книги и филми ... личната ни доза наркотик.
Също като Бубу.. аз ви чувствам като семейство. Горда съм, че съм част от вас!
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ   Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 5:37 pm


sgv1 каза:
преди 3 мес. 4 седм.
Mislq si, kolko puti BAD moga da slu6am?
I kolko mi haresva videoto kudeto Michael kazva "Aaaagh..go to hell"
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ   Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 5:41 pm


bubu33 каза:
преди 3 мес. 3 седм.
Dnes kupuvaiki podaruk za mama popadnah na mnogo interesna magnitna ramka za snimka.Interesnoto v neq beshe poslanieto,koeto pisheshe vurhu i.Eto go-"Posadi v dushta si zaleno durvo i peeshto ptiche moje da doide v klonite mu"(citiram po pamet)I si pomislih slednoto-Ako pazim v dushata si Michael,kakvo moje da se sluchi v jivota ni?...Vurnah lentata nazad i vidqh kolko krasivi neshta sa se sluchili ot kakto toi izpulva jivota mi.
Sqkash zajivqh nov jivot,izpulnen s krasota i lubov i vulshebsta e i...bolka,no...shte pazq Michael v surceto si,zashtoto ne samo peeshto ptiche,ami angel ima tam shtom Michael jivee tam.
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ   Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 5:42 pm


evam каза:
преди 3 мес. 3 седм.
Днес онемях срещу един билборд,откога ги има в града не знам,но аз го видях за първи път.Явно е реклама на някакво шоу по НОВА.Видях момиче,облечено досущ като Майкъл и в характерната за него поза -на пръсти,с ръка върху шапката и т.н.Отгоре пишеше нещо от рода на-Един танц промени света... Не знам защо приемам лично всичко това...Почувствах се и добре и зле.Сигурно цял живот ще го обичам,мисля,че това е по-силно от мен.
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ   Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 5:43 pm


bubu33 каза:
преди 3 мес. 3 седм.
Da vidqh go i az tozi plakat i mislih vurhu dumite"Един танц промени света... "i si kazvah-taka e tochno taka e,no ne samo tanca,a po skoro -edin chovek,edin mnogo,mnogo specqlen za vsichki nas chovek
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ   Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 5:44 pm


bubu33 каза:
преди 3 мес. 3 седм.
Dnes bez da go suznavate me nakarahte da se usmihvam ot surce i da peq i tancuvam dori A za peeneto...kato se ima na predvid che gracha(zashtoto glasut mi e spadnal)se poluchi mnogo interesno.
Ama sgv kazva-peite-"I Just can't stop Lovin' you!"i az...kak da otkaja peqqq No useshtaneto che peq s Michael e nepovtorimo.Blagodarq ti sgv.Nat mi predade nakak si ot svoqta radost ,amur4eto i Ani sushto.Dnes mi se struva che chudesa se sluchvat i ima da se sluchat dori oshte.
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ   Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 5:45 pm


bubu33 каза:
преди 3 мес. 3 седм.
Dnes si mislih za lubovta,koqto ni ostavi Michael.Negovata misiq beshe da q vurne v sveta i q vurna.Vurna q za nas...I se zapitah..sega kakvo sledva?...
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ   Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 5:46 pm


bubu33 каза:
преди 3 мес. 3 седм.
Lubovta vinagi te kara da se usmihvash,da davash,da tvorish,da budesh takuv kakuvto vinagi si iskal...Michael ni napravi istinski...
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ   Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 5:47 pm


bubu33 каза:
преди 3 мес. 3 седм.
V tozi moment si mislq kolko prekrasno Michaelsko semeistvo imam i mi se struva che vijdam edna usmivka za koqto kopneq...Usmivkata na Michael
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ   Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 5:48 pm


bubu33 каза:
преди 3 мес. 3 седм.
Dali lubovta moje vsichko?...Tq mi kazva che moje...Dali?...
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ   Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 5:49 pm


prettyvegas каза:
преди 3 мес. 3 седм.
Изключително съм горда да ви споделя, че превърнах една заклета поп-фолк фенка в наш човеек! Радвам се много от това постижение. Сега ме моли да и пращам песни. И днес даже го разпозна по радиото, бяха пуснали Give In To Me, погледна ме и ми каза: "Това не е ли..?" Бях супер щастлива. Убедена съм, че ще слуша и двата стила, но поне разбра къде е истината!
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ   Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 5:50 pm


sssimonka каза:
преди 3 мес. 3 седм.
Мислех си... Колко ли много деца има на този свят без майка и баща? Колко ли създания нямат кой да нарекат "мамо" и "тате"? Колко ли са обречени да страдат от някаква неизлечима болест или в най-лошия случай са прибивани в къщи? Дечица, най-милите човешки същества, на които не винаги светът е розов! Колко е жалко и тъжно, че домовете са пълни с деца, търсещи някого с когото да се сприятелят и поговорят, някого на когото да се доверят... Когато прекрачих прага на един дом за деца една огромна тъпла от усмихнати човечета се спусна към мен търсейки прегръдка, усмивка, милувка... В очите им се четяха думите: "Не! Не ме пускай, аз мога и ще бъда твой приятел!" Тяхното ежедневие е едно и също, нямат разнообразие, нямат прекрасния, изпълнен с емоции живот, който води един свободен човек. Биват лишавани от най-скъпото на този свят-семейството. Затова, всички ние, които имаме семейства трябва да сме много благодарни за това на Бог! Семейството е благословия!
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ   Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 5:50 pm


sssimonka каза:
преди 3 мес. 3 седм.
Благословен да е Майкъл Джаксън, че се опита да помогне с каквото може човека, и го беше грижа за този проблем!
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ   Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 5:51 pm


bubu33 каза:
преди 3 мес. 2 седм.
Mnogo obicham pesenta"Childhood" i dnes q slushah postoqnno izpitvaiki nqkakva vutreshna potrebnost si q puskah pak i pak...Mnogo puti tazi pesen me e karala da letq,da peq,da mechtaq...Dnes se pochuvstvah kato edno malko momiche sednalo tam do Michael i chuvstvah vsqka duma vseki zvuk.V surceto mi se sluchvashe neshto stranno sqkash se dokosvah do dushata mu i tam otkrih chastica ot sebe si. ...
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ   Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 5:52 pm


bubu33 каза:
преди 3 мес. 2 седм.
Znam,che na vsichki ni minava po nqkoga naludnichavata ideq da zarejem vsichko svurzano s Michael...zamislih se zatova,kogato vidqh sunq na Nat!
No iskam da pripomnq,che tova e NEVUZMOJNO!Toi veche e chast ot nas i nie ot nego.Taka e!I dori i da boli,(a ponqkoga e naistina neponosimo)nqma nachin da poemem po drug put.Nie veche izbrahme putq si.I toi e redom s Michael,kakvoto i da ni struva tova.A kakvo ni struva vsushtnost?Moje bi malko bolka i tuga,no drugite neshta ne sa li prekrasni.Ne useshtame li onzi ogun,koito gori v nego,che sega gori v nashite surca?Ne presledvame li negovata mechta za po dobur svqt.Ne mechtaem li za edinstvo i bratstvo,za usmihnati detski lica?Na men toi vurna zagubenoto detstvo,vurna pesenta i svetlinata v jivota mi.Nakara me da tancuvam (nikoga ne sum vqrvala,che e vuzmojno)pomogna mi da povqrvam v silata na lubovta...moga da izbroqvam do bezkrai...No tova koeto mi se iska da napravim vsichki sega e da proshepnem imeto mu...i...toi ni obeshta neshto..,a vsichki znaem ,che izpulnqva obeshtaniqta si. Michaeeeeeeelll...
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ   Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 5:53 pm


lydyty_pili02 grp каза:
преди 3 мес. 2 седм.
Мисля си за това.. защо хората не ме разбират, защо когато разберат, че обичам Майкъл и на лицето им се изписва изумление и странен поглед ме пронизва? Защо за някои хора е толкова трудно да го разберат? Може би е прекалено сложен... може би, но това е само в тяхна загуба! Майкъл наистина е символ на любовта, чистотата, добротата, детското във всеки човек, а хората не искат да го видят или не могат.. по скоро първото, но защо?! Защо поне не се опитат да "надникнат" в душата и в сърцето на Майкъл в това, което той се опитва да покаже по всякакъв начин, че най-важни са любовта, уважението между хората и всеки да пази в себе си детето..

Щастлива съм, че аз съм една от тези 'многото', които са успяли да "надникнат" в сърцето и душата на Майкъл и знаят какво се крие вътре.. Благодарна съм! Щастлива съм, че познавам вас, защото вие сте едни прекрасни хора, които се стремят само към по-добро и не се отказват лесно! Обичам ви
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ   Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 5:55 pm


natalie_portman1 каза:
преди 3 мес. 1 седм.
Ех, да се разпиша и аз...
Просто от вчера у мен напират куп неща, и не мога да се сдържа, без да ги споделя с някого... Надявам се да ме разберете...
Както знаете, концерта на Енрике беше вчера.
Отидох да се редя няколко часа по-рано, и в резултат бях само на 2 метра от сцената.
Естествено, за целия концерт нямам думи.
Някои от вас знаят, че Енрике е веднага след Майкъл в личната ми класация за най-велики изпълнители!
Като малка се бях зарекла - в този живот ще отида поне на един концерт на Майкъл, Енрике, и Бон Джоуви.
Енрике - от вчера е отметнато.
Бон Джоуви - живот и здраве, до година сме включени в Европейското им турне.
Майкъл.... ?!
Естествено, тогава и хал хабер си нямах какво е да видиш някой, който толкова обожаваш отблизо - от някакви си два метра - истински, от плът и кръв, без да ви дели екран, да сте на едно и също място в един и същи момент, да дишате същия въздух.
Представях си го, силно, вълнуващо, но представите ми далеч не се доближаваха до реалността на едно такова изживяване.
Но снощими се случи, и... полудях!
Просто, не ми стигат думите да опиша какво беше усещането, когато моят Номер 2 излезе на сцената цял целеничък и прекрасен пред мен!
А всеки път, когато поглеждаше към мен, когато ме посочеше с пръст, и се усмихваше, всички мисли се изпаряваха от главата ми мигом!
Това не ми е първият голям концерт на световна звезда. Бях на Рияна, на Батемберг, не чак толкова близо, но бях. И вълнението далеч не бе толкова силно. Той имаше лично отношение към хората, той си набелязваше по няколко души от всяка страна на сцената, и когато пееше, гледаше в тях. Късмет, че бях сред най-шумните там, та успях да видя въздушните целувки, които ми изпрати.
Когато направи и трибют за Майкъл... Е, тогава вече можех да падна и да умра! Моят Номер 2 почете абсолютния НОМЕР ЕДНО на концерта, на който присъствах и аз!
После изкара едно от момичетата с поканите на сцената, и пя за нея.
Тогава не можах да не направя поредния паралел с Майкъл.
Гледах онова момиче - милата, тя се тресеше в ръцете му, не можеше дъх да си поеме.
Да естествено, би ми се искало на нейно място да бях аз, но не тези мисли ми минаха тогава през главата.
Докато ги гледах - вкопчени един в друг, а тя лееща сълзи върху гърдите му, нямаше как да не се замисля - той беше нейния личен Номер 1.
И тя беше с него. Сигурно е гледала стотици негови концерти, и е виждала как изкарва стотици момичета на сцената, и тайно е мечтала един ден да се случи на нея. И ето, че този ден бе настъпил за нея.
Докато останалите фенки на Енрике я хулеха как е могъл да избере точно нея (не била красива и бла-бла) аз не можех да спра да мисля, че винаги съм искала същото с моя Номер 1... И че, повече никога няма да мога да си мечтая тайно един ден да ми се случи същото, защото е невъзможно...
Когато концерта свърши, и всичките 40 000 души започнахме бавно да напускаме загражденията, аз се обърнах за последен път към сцената - голяма и великолепна. И се замислих.
Енрике ме остави без дъх. Убеди ме, че е имало защо да е в моето ТОП 3 за най-любими изпълнители, и в другия ми ТОП 3 за най-красивите мъже на Земята.
Краката ми трепереха, не можех да спра да мисля за магията от това да бъда близо до моят Номер 2...
И се замислих - ами ако това беше сцената на Майкъл? Ако беше дошъл той? Ако концерта беше негов? Как щях да се чуствам тогава?
И си дадох сметка, че никога няма да успея да разбера
Прибрах се трепереща от вълнение, и цяла нощ сънувах моят Номер 2. Днес цял ден пак не мога да спра да мисля за него, и за това как една мечта стана реалност. Моята мечта Номер 2.
И въпреки цялото щастие, което изпитвам в момента, въпреки цялото вълнение, и спомени, които ще пазя цял живот, не мога да не мисля, и за това, че щом Номер 2 ми донесе такова божествено, неописуемо щастие, кой знае Номер 1 какво би ми донесъл... Кой знае как бих се чуствала... И колко ли би било засилено това чуство...
Но това никога няма да ми се случи...
Щастието, да си до втория най-обожаван човек в живота си е неописуемо.
Пожелавам го на всеки! Аз летя!
Но с Номер 1, никога няма да го изпитам
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ   Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 5:56 pm


natalie_portman1 каза:
преди 3 мес. 1 седм.
Ани, мила разбирам те. Във възрастта в която се намираш в момента, няма да те лъжа - обича се най-силно. А като си се влюбила в Майкъл точно в тази възраст, нещата са наистина трудни и болезнени.
При мен това го нямаше, защото аз израснах с Майкъл,и всичко започна по детски - с игрите, че съм булка, та през израстването...
Него го обичам по всички възможни начини - като брат, като баща, като мъж, като звезда - сякъш e всичко. Той Е всичко!
Но вътрешно никога не съм си позволявала да се размечтавам за него до такава степен, защото винаги съм го усещала по-недостижим от всичко недостижимо на този свят. А в тази възраст имаш нужда да мечтаеш за някого с тайни надежди към реализация.
Така се сдобих с Номер 2 при певците, и Номер 2 при актьорите.(Майкъл ми е НОМЕР 1 и като певец и като актьор, НОМЕР 1 във всичко)
Те ми се виждаха милиони пъти по-реални и възможни
Чуствах се по-свободна да си мечтая за тях, защото за Майкъл просто не можех. И все още не мога. За мен той не е човек, за да мога да имам някакви човешки копнежи към него, никога не съм можела да си го позволя.
Помня преди 7-8 години, когато такива мисли за любов започнаха сериозно да ме занимават, и открих, че любовта ми към него е все така непреходна с годините, и че той е голямата ми любов, тогава се почуствах глупаво, защото дори това описание "голямата любов" е недостойно за него.
Тогава си го кръстих "ВЕЛИКАТА МИ ЛЮБОВ" и така си го наричам и до днес.
Когато слушах неговите песни, можех да мисля само и единствено за него. Не можех някоя от неговите песни да ги посветя на някой, и да си мисля за него, докато ги слушам.
Докато тези на Енрике съм ги посвещавала на "земната ми любов" много пъти.
Към него никога не съм имала респекта, който имах и имам към Майкъл, и на моменти наистина съм се отнасяла в мечтите си...
Разбира се, чуствата към двамата нямат никаква база за сравнение.
Енрике го обожавам като изпълнител, обожавам му песните, знам ги всичките, смятам че е уникален, красив и прекрасен, но не си купувам оригинални албуми, не колекционирам, и не се интересувам от личния му живот. Знам, че са голямо семейство, но знам само името на баща му, и на единия от братята му, както и че движи с Анна Курникова.
Друго незнам, и не съм се интересувала.
Изобщо не е като с Майкъл - там искам да знам всичко!!!
За това и каквото е излязло като информация през годините го знам просто на изуст.
Много мечтаех да видя Енрике един ден, разбира се, не със същата сила, с която съм искала да видя Майкъл.
И когато го видях, освен че останах покосена и омагьосана какво е усещането да видиш обожаван човек, все мислех колко по-силно щеше да бъде, ако на негово място беше Майкъл.
И на моменти дори съжалявах, че не е Майкъл.
Защото, специално онзи миг, в който Енрике ме посочи за първи път, и погледна право в мен, право в моите очи, онези няколко секунди, в които се гледахме толкова втренчено и усмихнато, че чак сестра ми ме сръга и каза "Ама той те гледа!!!" си казах "Леле - в този момент, той знае, че аз съществувам! Може след секунда да не ме помни, но сега знае, че ме има!"
И се замислих - ако беше Майкъл... И всички, които са били близо до сцената на концертите му... И как той е гледал в техните очи, когато в морето от лица пред него е спирал погледа си само на едно... И той е знаел в онези мигове, че те съществуват...
А Майкъл не го разбра. Той не разбра, че някога съм се родила, че съм израснала с него, и че цял живот съм го обожавала. Той не ме видя. Не разбра, че ме има, дори за секунда-две.
Не успях да осъществя такъв емоционално разтърсващ контакт като този, който имах на концерта на Енрике.
Не можах да му покажа, че съм му фен, защото последния му концерт в Европа беше когато бях 5 годишна...
Не, че това е голяма липса за него - той беше заобиколен от фенове... Но за мен е липса...
Сега видях какво е някой, който обичаш, чиито песни си пял до скъсване, и за когото си мечтал да те види, че и ти ходиш по земята, и че го обичаш! Видях радостта в очите му, че в мен разпозна още един страстен почитател!
И ми стана много болно същевременно, защото Майкъл не видя това в мен. Той изобщо не ме видя. А си мечтаех да ме види.
Когато си купувах албумите му, и четях отзад посвещенията "На всичките ми фенове, обичам ви" си мислех, как аз не съм в това число, че не ги е посветил на мен, защото не съм била концерт, не съм била сред морето от лица, които са ронили сълзи по време на шоутата...
И сега ми е просто отвратително, дори и с огромната радост и вълнение, които все още изпитвам, защото знаете ли, един такъв миг не стига! Един такъв миг е дълбоко недостатъчен!
Изпитах го още в мига в който Енрике напусна сцената. Идеше ми да ревна, че си отива, и повече никога няма да го видя толкова близо, с усмивка, и очи впити в моите.
И пак се замислих - ако беше Майкъл??? Как по дяволите бих могла след концерта просто да си тръгна? Да знам, че той си тръгва? Да знам, че повече никога няма да го видя, че момента е дошъл, и е отминал???
Как бих могла да живея след нещо такова, какъв би бил смисъла?
Сега повече от всичко искам да се отърся от тези мисли - за Енрике, за концерта, за вълненията, защото хора казвам ви - за такъв тип емоция ЕДИН ЖИВОТ НЕ СТИГА!
А с моят НОМЕР 1 не успях да го изпитам...
И моля ви, не ме винете, че съм толкова щастлива и развълнувана от концерта на някакъв си там Енрике Иглесиас...
Просто той е най-силното преживяване, което бих могла да изпитам след Майкъл...
А преживяването с Майкъл така и не ми се случи
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ   Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 5:57 pm


bubu33 каза:
преди 2 мес. 4 седм.
Dva dni bqh strashno pritesnena..,no tazi sutrin mama me subudi obajdaiki mi se po telefona i mi kaza tolkova mili dumi,che se pochuvstvah shtastliva ,a po kusno priqtel me nakara da se usmihna sushto Kolko e hubavo da chuesh mili dumi tochno,kogato se nujdaesh ot tqh...I tova ako ne e chudo?!Qvno moqt angel hranitel dnes me obicha mnogo
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ   Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 5:57 pm


bubu33 каза:
преди 2 мес. 2 седм.
Iskam da vi razkaja za tova kak mechtite na edno malko momche se sbudvat.
Malkoto momche e sinut mi,koito dnes navurshi 10g.
Toi si mechtaeshe da otide na koncert na Scorpions.(Strashno haresva tazi grupa,tochno tolkova kolkoto i Michael.)
I...dnes zaedno s maika mi mu podgotvihme edna iznenada-bileti za koncerta im,koito shte e sled nqkolko dni
Ne moga da vi opisha radosta mu. Edinstvenoto podobno sravnenie e vse edno az da durja v rucete si bilet za koncert na Michael. Bezkraino sum shtastliva che vijdam sbudnatata mu mechta i...tova me kara da vqrvam,che chudesa se sluchvat Mejdu drugoto se uredihme s poslednite dva bileta...i tova ako ne e chudo...
Vqrvam,che shte zapomni tozi si rojden den kato mnogo specqlen A az sum shtastliva vijdaiki shtastieto,koeto strui ot nego
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ   Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 5:58 pm


bubu33 каза:
преди 2 мес. 1 седм.
Vchera gledah "This is it".
Vinagi se natujavam,kato go gledam,zashtoto e svurzan s tolkova spomeni...dokosvane do magiqta na Michael,bolka ot lipsata mu i tn...
No vseki put,kogato namerq sili da go gledam otkrivam po neshto novo,koeto predi ne sum zabelqzvala.
I vchera,nabludavaiki kak repetiraha melodiqta na "The way you make me feel"i im obqsnqva,kakvo tochno iska,pochuvstvah v dulbochinata na surceto si kak Michael razkriva dushata si v melodiqta(sqkash risuva s neq mislite si)...toi govoreshe za subujdane sutrin i melodiqta mi pomogna da usetq takava utrin...posle govoreshe za lunna svetlina i...az trugnah po lunnata puteka s nego zaslushana v melodiqta...trudno mi e da obqsnq useshtaneto...mnogo puti sum gledala filma,no vchera za purvi put se pochuvstvah taka,sqkash se dokosnah do sushtnostta mu.I tam otkrih chastica ot sebe si...i razbrah,che ne sum sama.Tam v negoviq svqt ima mqsto za takiva kato men-"Mechtateli".Kolko e hubavo da sum chast ot negoviqt svqt ...
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ   Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 6:00 pm


lucas_grabeel каза:
преди 1 мес. 4 седм.
Покрай скорошните събития се запитах нещо. Защо при феновете на другите знаменитости не се случват такива неща? Ащо при тях няма такива конфликти? Защо те си живеят обикновено и нормално?
Не беше трудно да намеря отговорите. Просто ние не сме обикновени. Майкъл не е обикновен. Спомням си думите на Лари Кинг: „Беше трудно да го харесваш, беше трудно и да не го харесваш” Точно там е отговорът – Майкъл беше сложен човек. И като казвам сложен нямам предвид особен, странен или нещо такова. Искам да кажа, че той е необикновен, магичен, неземен... Лесно ли е да обичаш такъв човек? Който твърди, че е- значи просто си мисли, че го обича.
Освен начина по-който ние го разбираме имаше и друго. Краля на попа, легендата, звездата... Един от най-известните и коментирани хора на планетата. Няма чудно в това, че е имал толкова труден живот. На света има прекалено много злоба. Понякога(да не кажа и, че постоянно се намира повод) е нужно да защитаваме името на Майкъл или да се борим срещу алчните злодеи, които се опитват да спечелят на негов гръб.
Ала фенове много и всеки си има различен поглед за някои неща. Така понякога се стига до там, че да се изпокарваме помежду си или е по-точно да кажа, че се самозабравяме. Така забравяме една от мечтите на Майкъл – мир и любов на планетата.
Аз държа много на тази група и без нея ще се чувствам самотна. Мисълта, че има хора, които могат във всеки един момент да разберат как се чувствам е прекрасна. Присъединих се скоро като пълноценен потребител в групата и все още не ме познавате добре, но знам че и това ще стане. Само дето тук не е същото...
Защото SGV липсва и на мен. Неговото присъствие, отношението му към BAD, шегите ми, начинът по-който изразява яда си... И ми става още по-мъчно като виждам как се чувствате всички.
При мен обаче се появява друг момент. Моментът в който си казвам, че всичко ще се оправи.
Понякога правим грешката да си тръгнем от мястото което обичаме. Скоро обаче осъзнаваме, че така не можем да живее, защото сърцето и душата ни са останали там- там където сме били истински щастливи, въпреки че сме си тръгнали безразсъдно. (H)
Върнете се в началото Go down
amurche
Admin
amurche


Брой мнения : 902
Join date : 03.01.2011
Age : 43
Местожителство : Plovdiv

Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ   Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 6:01 pm


lucas_grabeel каза:
преди 1 мес.
Всъщност и аз напоследък си мисля за това и се опитвам до открия и поправя лошите страни в себе си точно, както се пее и в самата песен. Вече не плача докато я слушам, а се изпълвам с надежда, че ако всеки човек се опита да направи такава промяна светът ще бъде толкова хубав... Наскоро дори писах съчинение на тази тема и учителката се просълзи докато го чете, а съучениците ми ме зяпнаха. Зарадвах се, защото не очаквах това, което бях написала да им въздейства толкова силно. Иска ми се да мога да оказвам същото въздействие на повече хора.
Винаги си спомням и думите в края на филма This is it... "Heal the world. I love you!" Приемам тези думи не само като произволен неизпълнен кадър от концерта. Трябва да се вслушаме в тези думи, защото за нас- феновете те са нещо като завещание, като идеал, който трябва да следваме...
Всичко е възможно стига да не се отказваме. Лоши хора винаги ще има, но е по-важно останали ли ли са добри хора на планетата ни.
И не забравяйте - It's all for L.O.V.E!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ   Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Архив НОВИНИ
» Архив СЪНИЩА
» Архив ...И така... Коя е Сузи???
» Архив ФЕН АРТ
» АРХИВ НА ФОРУМА

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson - Only For Fans :: АРХИВ-
Идете на: