Michael Jackson - Only For Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Филиал на групата от вибокс Michael Jackson - Само за фенове - единствената група, чието главно занимание са не приказките, а действията.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 "Майкъл Джаксън спаси баба ми!"

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

"Майкъл Джаксън спаси баба ми!" Empty
ПисанеЗаглавие: "Майкъл Джаксън спаси баба ми!"   "Майкъл Джаксън спаси баба ми!" Icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 12:51 pm

През декември 1997, баба ми и дядо ми по майчина линия, Joseph y Concetta Delisi, пътували с полет на American Airlines от Ню Йорк до Лос Анжелис, за да посетят фамилията ми за Коледа.
На вторият час от пътуването, баба ми пада /буквално/ болна. Болката в стомаха докарва баба ми до припадък и трепереща на пътечката.
Когато се съвзела и погледнала нагоре, видяла как застанал до дядо ми я е хванал за ръката Майкъл Джаксън!
“ Добре ли сте?“- попитал нежно Майкъл.
Помогнал на баба ми да стане и поканил и двамата да го придружат в първа класа. Те приели.
Докато баба ми си почивала, дядо ми се наслаждавал на екстрите в първа класа и си бъбрел с Джаксън. Говорили си за фамилията, за храна и за Италия /любимите теми на дядо ми/.
Приземявайки се Майкъл предложил на баба ми и дядо ми да ги закара от летището до къщата на фамилията ми. Те отново приели.
Закарали баба ми в инвалидна количка през летището до лимузината на MJ, но заради набези на папараци, се наложило охраната на Майкъл да сменя три пъти лимузината.
Когато всичко се наредило и вече пътували по 405N, Майкъл пуснал един от любимите си тогава филми "Men in black" и го гледали заедно.
Пристигайки в къщата от детството ми, майка ми отворила вратата и видяла родителите си на входа, с Майкъл Джаксън зад тях, държейки куфарите им.
Майкъл влязъл в къщата, оставил чантите и застинал пред коледното дърво. Влюбил се в красотата и “фамилният дух“ на къщата.
Майка ми, напълно шашната, не се сетила за фотоапарат за да документира събитието, а вместо това поканила Майкъл Джаксън да дойде отново за Коледа. Той кимнал възпитано, запътил се към лимузината си и отпрашил към Neverland Ranch.
Макар да няма снимка, Майкъл остави един велик спомен във фамилията ни, спомен, който ни показа сърцето на Майкъл Джаксън и неговата непринудена вежливост.
О, и това е менюто от първа класа, което е разписал в самолета.


"Майкъл Джаксън спаси баба ми!" 2na3fh2
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
susesi

susesi


Брой мнения : 63
Join date : 03.01.2011
Age : 40
Местожителство : bg

"Майкъл Джаксън спаси баба ми!" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Майкъл Джаксън спаси баба ми!"   "Майкъл Джаксън спаси баба ми!" Icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 10:52 pm

целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана целуни екрана smooth2 smooth2 smooth2 smooth2 smooth2 smooth2
Върнете се в началото Go down
anivard

anivard


Брой мнения : 99
Join date : 04.01.2011

"Майкъл Джаксън спаси баба ми!" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Майкъл Джаксън спаси баба ми!"   "Майкъл Джаксън спаси баба ми!" Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 12:11 am

Ох, че прекрасно... целуни екрана и аз искааам
Върнете се в началото Go down
PrettyVegas

PrettyVegas


Брой мнения : 455
Join date : 04.01.2011
Age : 34

"Майкъл Джаксън спаси баба ми!" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Майкъл Джаксън спаси баба ми!"   "Майкъл Джаксън спаси баба ми!" Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 9:52 am

Ох, прекрасно! Любов
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"Майкъл Джаксън спаси баба ми!" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Майкъл Джаксън спаси баба ми!"   "Майкъл Джаксън спаси баба ми!" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
"Майкъл Джаксън спаси баба ми!"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1984-Когато Майкъл Джаксън срещна Майкъл Джаксън
» Майкъл Джаксън - Опера
» "Денят, в който се запознах с Майкъл Джаксън"
» Якето на Майкъл Джаксън от Thriller на търг
» Даяна Рос с попечителство над децата на Майкъл Джаксън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson - Only For Fans :: ЛЮБОПИТНИ ФАКТИ И ИСТОРИИ-
Идете на: