Michael Jackson - Only For Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Филиал на групата от вибокс Michael Jackson - Само за фенове - единствената група, чието главно занимание са не приказките, а действията.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Архив СЪНИЩА

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:08 am


natalie_portman1 каза:
преди 7 мес. 3 седм.
Искам да ви разкажа нещо още от 5 дни насам, но все нямах време.
Беше точно вечерта след като прочетох писмото на Лиса в майспейс.
Сънувах,че съм си вкъщи, и че умувам какво да правя.
Тогава още не ви бях пуснала писмото, и не бяхме решили да правим нещо по въпроса заедно.
Мислех си, как бих могла някак си да стигна до ФОРЕСТ ЛОУН, след изпитвам панически страх от летене (със самолет... С прах от фея си друга работа ), и май единствената ми възможност беше да преплувам океана, и ако извадех късмет нищо нямаше да ме изяде по пътя
Както си мислех, направо си взех чантата, и излязох.
За ФОРЕСТ ЛОУН тръгнах, без пари, без багаж... И без мозък навярно.
Тръгнах, и аз незнам на къде, пътищата ми бяха непознати, чудех се къде ми е акъла, когато чух:
"Не е толкова далече..."
Познах гласа, разбира, се, че го познах.
Погледнах до себе си, и ето, че до мен вървеше Майкъл.
Беше с черен панталон и риза, къса коса до раменете, права, с тъмни очила.
Не се стреснах, че го виждам. Стори ми се, че винаги си е бил там. За това съвсем спокойно си му отговорих:
"Глупости, доста далече е..."
Имах в предвид ФОРЕСТ ЛОУН. Но, Майкъл беше до мен, тъй, че защо отивах там, за да го видя, след като той беше тук?
Изобщо не се замислих над това.
Още не се бях отдалечила от блока си кой, знае колко, когато той каза:
"Ето, видя ли, вече преполови пътя." след което се усмихна.
"Не съм!" - възпротивих се аз - " Току-що излязох от вкъщи."
"Няма значение, пътя не е дълъг, почти стигна. Аз ще те изпратя до там."
Хич не беше лошо да чуя това.
Като знаех колко далече трябва да стигна, и как сигурно ще пътувам седмици наред, а пък Майкъл ще върви с мен... Даже се замислих да започна да се влача, за да увелича времето на пътуването, и времето с Майкъл естествено
Завихме зад блока ми, и...
Там бяха портите на ФОРЕСТЪ ЛОУН.
Опулих се. Очите ми станаха като палачинки.
Майкъл се разкиска.
Обърнах се назад - бях зад блока си, дори виждах задната си тераса!!!
Зад мен - терасата ми - пред мен - ФОРЕСТ ЛОУН!!!
Какво ставаше???
"Видя ли?" - каза ми той.
"Как?" - попитах.
"Ами, ей така."
В ръцете ми имаше слънчогледи.
Тръгнах напред, за да ги оставя.
Приближих портата, и тъкмо да я докосна, и се събудих.
Станах като попарена.
Задната тераса е терасата на моята стая.
Скочих веднага натам, макар да знаех, е било сън.
Погледнах през терасата, беше прекрасна свежа утрин.
ФОРЕСТ ЛОУН го го нямаше естествено, но просто не можех да спра да гледам там, където беше, там където бяха портите, и...
Тогава ми светна. Там беше пощата...
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:09 am


susesi каза:
преди 7 мес. 2 седм.
Az sanuvah prekrasen san:Bah si v hola no na stenata be6e moqt ogromennnnnnnnn fototapet nz MJJ podpraqn na kaminata,sedqh si i go gledah i si vikam-i bez tova sedim tuk pone da gledame animazionen film zaedno!-razrovih se v starite video kaseti i nai odgore vidqh PITAR PAN ZAVRA6TANE V NEVARLEND,pusnah kasetka napravih pukanki sipah si studena kola i za4akah da po4ne filma,kakto si sedqh i do men sedna nqkoi misleh 4e e krasi i vikam sqdai
4e po4na filma,nikakav odgovor sipah o6te edna 4a6a kola i 4akam filma.Kakto si sedqh i gledah smqh ama nqma takav smqh poznat zvu4en i priqten poglednah do men MICHAEL foto tapeta prazen bez mjj,poglednah nego posle pak tapeta pak nego pak tapeta,toi me pogledna zasmq se i kaza -AIDE DE OT KOGA 4AKAM DA DOIDE6 DA POSEDI6 PRI MEN 4E VSE SI SEDQ TUK SAM i 4akam nqkoi da me vidi da si pogovori s men! V TOZI MOMENT OSETIH KAK PUKANKITE PADAT OT USTATAMI I AZ GLEDAM KATO PREBOZALO TELE OSAZNAH SE malko poglednah go i mu kazah 4e az vinagi sam bila tuk do nego 4e nikoga ne sam go ostavqla sam dori za sekunda,4e bih dala vs za nego.GOvorihme si mn mn za men za malkata kolko e dobra i otrakana 4e tq e mn stoinosten 4ovek i mn dobra 4e tr da vnimavam za6toto zad neiniqt obraz se krie edno mn 4ustvitelno dete dete kakvoto e bil toi samiqt,az se pozamislih malko kato znam moita 6terka kakva e ustata,no toi pAk povtori ti vse pak vnimavai!SLED RAZGOVORA sednahme i dogledahme pitar pan imah 4ustvoto 4e go gledam za parvi pat vs be6e prekrasno smqhme se zaedno obsajdahem vsqka szena govore6e koe ot dezkoto e slojil v neverlend koe iska da obavi v klip ili tekst 4e sega se 4ustva naistina pitar pan,nakraq it nqkade prozvu4a THE LOST CHILDREN i toi kaza 4e tuk teksta e vzel ot film4eto tam kadeto wendi stava maika na izgubenite mom4eta razkazami za sebesi za semeistvotosi za tova 4e e s nas kadeto e muzikata 4e e v sarzatani kadeto sa sani6tata ni 4e e s nas kogato me4taem!E kato vseki san i tozi svar6i pregarnahme se toi kaza 4e tr da se vra6ta za da moje pak da da doide da si pogovorim i pak da hapnem pukanki s kola i da gledame dr film4e daje pora4kata za film4e be6e SPIRIT a za6to 6te razbera sledva6tiqt pat ...
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:09 am


susesi каза:
преди 7 мес. 2 седм.
zdr otnovo sigurno vi pisna ot men,no i tozi pat sanq ne moga da go darj asamo za sebesi za6toto se otnqsq do vsi4ki.eto i razkaza:sno6ti govorehme s amur4e i natali za tetradkata i posle vs po leglata.Legnah i sam zaspala vednaga,ozovah se na nqkakva uliza ama mnnnnnnn golqma s edni golemi zgradi zelite kato ot staklo be6e mn toplo adski toplo vidqh aftomat za napitki vzeh si voda i prodaljih v dr si raka darjah list s adres USA mail i se oglejdah za takav adres.Minavah ulizi prqki i samo se oglejdah poedno vreme se rasplakah sednah na ulizata i zaplakah ama s glas i reva za6toto ne moga da namerq dadeniqt adres.Dokato se osaznaq ve4e be6e tamno az beh sama na nepoznato mqsto v nepoznata darjava obikalqh s 4asove revq6ta s razmazan grim palen ujas....stignah do park s gradinka ogledah se nebeto obsipano s zvezdi poglednah di s nasalzeni o4i i prosto si kazah ako ima bada6ta zvezda neka prati nqkoi koito da mi pomogne!Ne bqh izrekla tova do krai i se poqvi amur4e i tq reve vikam -A Radi pari6 tuk?i tq ami tarsq USA MAIL !az se oble6tih i i kazah 4e i az tam otivam tragnahme zaedno tq uj znaela kadee varvqhme i stignahme do golqqqm nebostarga4 tr da se iska4im 29 etaja da vleznem v 08 koridor v 58 staq??????????? AZ i radi se sppogledahem pozamislihme no vse pak tragnahme netarpelivi da stignem barzahme vse pove4e i pove4e!E sled dva 4asa ti4ane po koridorite i vikane ne nata ma nasam ne ee ma natam e stignahme do nomer 58 na vratata pi6e6e (SAMO ZA FENOVE NA MJJ) poglednahme se otnovo zasmqni do u6i sled 4asove tarsene i izvednaj radi se se6at 4e tova koet tr da ispratim e v BG ispadnah v ujas vikam-Radi stiga be jina 6eguva6 se nali a tq ne ne ne verno o zabravih.V tozi moment ruhnah totalno pak po4nah da zivrq s galas,sled sekundi vratata se otvori az poglednah ama ot salzite ni6to ne vijdam samo 4uvam amur4e da kazva-Stani ma stani stiga sega do6lisme 6a vlezem!Vleznahme v edin ogromen dezki park s gradina s basein i prekrasna gledka kam nevarlend,opulih se izbarsah salzite Radi zagubi i uma i duma.Sled nqkolko minuti ogrqn ot slan4evite la4e se dobliji MJ POGLEDNA ISTERZANIQT NI VID popita za6to sme tolkova rastroeni i nie po4nahme edna prez druga da obqsnqvame za6to koga kade i kogato,defakta tr da mu ispratim kolet ot na6at fen grupa s edna trtradka s podarazi ot nas snimki i dr ne6at v tozi moment toi se rasmq i kaza -No az ve4e polu4ih a6iqt podarak! I az nali sam malko nahalna vikam -AAAAA dai da se razberem kak si go polu4i kato nie ne sme go pratili,aide togava mi kaji kakvo ima vatre???? i toi -ima tetradka s snimka na vsqka straniza i poslanie kam men iam i snimki i karti4ki i igra4ki i i slan4ogledi liubimite mi,blagodaren sam vi 4e ne ste me zabravili kakto mn drugi 4e me obi4ate taka kakto az vas,az nikoga ne bih vi predal i mn mn v obi4am i pomnete 4e nakoi nqkade vinagi ima nujda ot va6ata pomo6t,badete vinagi dobri i pomagaite na vseko koito mojete ne zabravqite 4e samo i edna dobra duma moje da pomogne! AZ i radi sedqhem s otvoreni usta i ne mojehme da kajem ni6to osvem da se saglasqvame s elementarno pokla6tane na glava i popivahme vsqka bukva kazana ot nego i ne spirahme da go zqpame 6toto tva na6to si be6e zqpane toi ni predloji da ostanem za ve4erta no nie obqsnihme kolkooooooooo e dalak patq do bg i tr da tragvame(kolko sme zagubeni vmesto da ostanem)stanahme toi ni pregarna za dovijdane (ax kak sikah da sedim i da si govorim zqla no6 aama pustiqt pat do bg provali ne6tata)otnovo kaza kolko mn mn ni obi4a 4e darji na vseki ot nas 4e se radva 4e mislim za nego i 4e na6iqt dar kam nego e mn vajen za nego 4e e speziqlen,pregarna ni otnovo pojela ni lek pat i ni pokani otnovo no tozi pat v NEVERLAND ZA PO DALGO VREME I KAZA DA VZEMEM I DRUGITE FENOVE S NAS.Nie tragnahem s ne golqmo jelanie RADI prez zqloto vreme-Abe ju vidqligo kak ni gu6na vidqli tova i onova a az izgubih predstava kak se govori za6toto 4uvah samo glasa na mjj kak ni kazva 4ao i do skoro........... v tozi moment TAPIQT 4ASOVNIKKKKKKKK IZVANQ I RAZBIRASE SE SABUDIH............ ZA6TO VSE STAVA TAKA???????VINAGI KOGATO SANQT TE E ZAVLQDQL TR DA SE SABUDI6



P.S s netarpenie o4akvam sledva6tiqt san
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:10 am


natalie_portman1 каза:
преди 7 мес. 2 седм.
Аз сънувах, че пак съм наникъде.
Пак ме нямаше, а пък бях там. Защо все така се сънувам? Сигурно съм луда.
Това което виждах, не беше кой знае колко добро като качество - в смисъл, предстафете си, че гледате касета, записана с видео камера преди 5-6 години - знаете как е с видео касетите записани с любителска камера - образа е мътен, отвреме на време подскача...
Ето така виждах аз.
Беше голяма светла стая с бели, или бежови стени, не мога да преценя.
Личеше си, че вече е тъмно навън, защото само лампите пръскаха жълтата си светлина върху всичко, и всичко жълтееше.
Иначе стаята си беше хубава - по стените имаше картини, мебелите бяха красиви, имаше и скулптури...
Беше пълно с хора - цяла шумна тъпна - и възрастни, и деца.
Настроението в стаята беше весело.
Изведнъж - всички притихнаха.
Лампите угаснаха.
Чу се скърцане на врата, и гласове.
Влязоха жена и три деца. Едното тя носеше на ръце.
Посегна към ключа на лампата.
После всичко се разви много бързо.
Когато стана светло, видях, че жената е Грейс, детето в ръцете и е Бланкет, а до нея са Парис и Принс.
Цялата тълпа в стаята се провикна:
"Изненада!"
Лицето на Бланкет се озари с най-красивата усмивка на света.
Показа белите си зъбки на всички.
Принс каза:
"1...2...3..."
И целия народ запя "Честит Рожден Ден Бланкет"...
Беше прекрасно! Донесоха една голяма торта, а баба Катрин и Дядо Джо бяха първите, които целунаха малкия Рожденник.
Личеше си колко се радва детето на изненадата, на тортата, на подаръците, на гостите...
Майкъл не беше там
😢
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:11 am


natalie_portman1 каза:
преди 7 мес. 2 седм.
Снощи имах наистина странен сън.
Как се бях озовала в Лос Анджелис, идея си нямам.
Беше тъмно, вечер, града - непознат, и аз се паникьосвах бавно но сигурно.
Беше тихо - улиците пусти, чак беше зловещо.
По едно време обаче, както си вървях, започна да се чува шум, от глъчка, и колкото повече се приближавах, толкова повече се засилваше.
Накрая се озовах пред сграда, която малко приличаше на Кодак Тиатър, н не съм сигурна дали беше или не.
Отпред имаше огромна тъпла.
Имаше репортери, журналисти! Явно имаше някакво събитие, предстоеше церемония.
Покрай мен мина Бионсе, все едно ме подминава някоя съседка - като я видях, си помислих колко е различна от представата ми - все си я представях заобиколена от двуметрови горили, които да я пазят.
Но тя не представляваше кой знае какъв интерес за мен.
Мушнах се между хората, надявайки се, че ще мога да видя какво става и защо е цялата тази суетня.
Мушнах се, и видях червен килим, на който спираха лимузини.
От тях слизаха най-различни известни личности.
Интересното беше, че можех свободно да се движа и между журналистите, и между известните личности -никой не ме спираше, и не ме питаше коя съм и какво търся там.
Отидох до входа на театъра. Вратите бяха стъклени, и през тях се виждаше вътрешен двор.
Той беше красив. Осветяваха го факли, имаше трева, цветя, дървета...
Виповете влизаха, прекосяваха вътрешната градина, и влизаха през врата от другата ѝ страна - явно залата беше там.
Заедно с журбалистите имаше и фенове, които крещяха имената на любимците си. Блестяха светкавици на фотоапарати.
Стоях до стъклената врата, и гледах кой влиза, и... Покрай мен минава Джермейн, Марлон, Джаки, Ранди и Тито!!!
Ококорих се, а те минаха на сантиметри от мен!
Вече бяха във вътрешния двор, когато се осъзнах, но не бързаха да го прекосяват, а махаха на феновете си.
Започнах да ровя в чантата си за апарат, така исках да се снимам с тях. Докато търсех с едната ръка, с другата махах на Марлон с глупавата надежда, че ще ме познае (тъй като благодарение на моя приятел Деус имах двуминутен видео-разговор с Марлон преди известно време)
Той обаче не издаваше по никакъв начин да ме е видял.
Тъкмо намерих апарата, когато те се запътиха да прекосяват двора, и вече беше късно...
Толкова много исках да се снимам с тях, че даже ми се доплака.
И както си гледах през двора, видях, че до едното дърво нещо се движи...
Понеже си беше тъмничко, трябваше да премигам, и тогава видях! Зад дървото, като някакъв хлапак, се беше скрил Майкъл!
Казах си, че не е възможно, нали скоро ще се навърши една година от...
Ама той беше там!Беше със синя риза, черен панталон, черна шапка, къдвара коса и очила.
И беше така дяволито усмихнат, като момче, което играе на криеница.
Аз се опулих, даже отворих уста, за да го извикам - братята му още не бяха влезли в залата...
Той обаче, все така усмихнат, вдигна показалец пред устните си, и ми направи знак да си мълча. След това отново се усмихна... Ама как се усмихна, дори не мога да ви опиша...
Свали си очилата, и ми намигна. Беше толкова красив...
Спрях да си търся апарата. Знаех, че не мога да го снимам.
Но той ме гледаше, и ми се усмихваше, и го почуствах толкова близък... Имам чуството, че се гледахме със часове...
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:12 am


betoven4e каза:
преди 7 мес. 2 седм.
Реших и аз да разкажа..моя кратък..сън..защото ме събудиха..
Странен сън..ама какво се очаква от мен..

И така...беще късно вечерта..и аз си обикалям вибокса..
По едно време едно клипче в групата ми хваща окото и виждам на него..
пише.."Майкъл Джексън-Само за фенове" и се окорвам..
мисля си.. SGV го е качил без да ни каже...??
И го пускам....преди да започна да гледам..хвърлям едно око на коментарите и виждам,че bubu33 i zvezdiche са писали "това ли е целия филм??..
За почвам да гледам..започва много яко..и гледам гледам..стигам до моментите в "Ghosts"...и Майк танцува...по едно време се обръща към камерата и се усмихва..(аз си мисля,че се усмихва на мен..)...и аз започнах да се радвам..но той се доближава..още повече..и още повече..
и гледам една рака се подава от екрана на лаптопа ми...
Започнах да крещя..а тя се подава още повече и още повече..вече излезе и главата...
АЗ вече се дера..и трагвам да се облягам назад..и бумм..
Падам от стола.. и си цапвам главата в ръба на бюрото..(губя съзнание)...
Събуждам се..(в съня) и Майк седи над мен и ми прави вятър..и вика:
-Дишай ..дишай...
Аз все още не мога да повярвам на това което се случи..
-Как искаш да дишам..ти излезе от компютъра ми?.?.?
-Това беше единствения начин да дойда при теб..
-Сериозно ли?..КАкто и да е няма значение...
ТОй ми се усмихна с най-очарователната усмивка и ме целуна по челото..
Стана и започна да обикаля стаята..
-Разбрах..че ще ми пращате подаръци??
-Амиии..така е..но как разбра?..
-Бях на гости на едни момичета..предполагам..че сте приятелки..
и те ми споделиха..
-Интересно..при тях как ли си те появил..??
и двамата започнахме да се смеем..
Дойде до мен...хвана ме за ръка..и ме изведе на терасата..
-Виждаш ли онази звезда..която е най-голяма от всички..и свети най-ярко..?
-Да..винаги съм си мислела.че това е твоята звезда..
-Така е..това е моята звезда..всеки ден и всяка нощ..аз ви наблюдавам..вас..моите децата..
Бдя над вас и ви пазя..нито за миг не съм ви оставял..
Нито за миг не съм ви забравял..
Бие сте всичко за мен..Всичко което ме поддържа жив и сега..
Аз не се сдържах...и сълзите ми просто потекоха...
-Не плачи...-каза ми Майк и ме прегърна..
-Виждаш ли тези звезди които за наредени около моята..-аз кимнах..
-Това за вашите звезди..звездите на моите деца..ние сме едно голямо семейство в което любовта е най-сенното нещо..
Избърсах сълзите си..и казах..
-Майк..ние сме най-голямото семейство на този свят..защото имаме теб..а ти имаш нас..покрепяме се..и се обичаме..
Нищо не може да ни раздели..винаги ще сме заедноо..
Прегърнах го силно...а той ме погали по главичката.. с думите..
-L.O.V.E. това е всичко от което се нуждаем....
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:13 am


natalie_portman1 каза:
преди 7 мес. 2 седм.
betoven4e... Нямам думи, уникална емоция... А при кого е бил, че е разбрал за подаръците???

И аз ще пиша днес пак... за втора поредна нощ...
Снощи, като включих, че отново датата е 25ти, направо се сринах, както си се сривам всеки месец...
Поревах малко на amurche по скайпа, след което угасих компютъра.
Понеже още ми се плашеше много, направо се хвърлих на врата на фигурата на Майкъл, и пак му ударих един рев... Имам си фигура герой - стоически толкова сълзи е изтърпяла...
След това си легнах.
И редовния номер - сънувам, че се будя.
По програма днес имам много ранни лекции, и излизам навън почти по изгрев.
Деня беше прекрасен - слънцето топло, както не го бяхме виждали отдавна, всичко наоколо зелено и ярко, миришеше свежо, просто... Съвършенната утрин.
Оправих се, облякох се, взех си чантата, и излязох.
Майкъл беше пред входа. Напомняше на оживялата ми фигура - само дето беше без палто, и ризата му не беше червена а черна. Иначе си беше съвсем същия.
Усмихна ми се, когато ме видя. Аз - също, въпреки, че много ми се плачеше.
-Какво правиш тук? - попитах го.
-Дойдох да те видя.
Все още беше усмихнат, но въпреки тъмните очила, той беше някак тъжен...
Нищо не можах да отговоря. Какво да кажа?
-Искаш ли да се поразходим малко? - попита.
Нямаше какво да му мисля - оставих си чантата, и папката с всичкото рисуване вътре директно на пейката пред блока.
Той подаде ръка, и аз я улових. Беше толкова топла и мека...
Незнам накъде тръгнахме, но скоро се озовахме в горичка. Беше слънчево, всичко беше зелено, чуваше се чуруликане на птички, жужене на насекоми, имаше цветя, беше едно такова спокойно... райско.
А ние си крачехме за ръка през цялата тази красота, и разговаряхме.
За какво ли не - за него, за мен, за вас, за децата му, за бъдещето, за миналото...
През цялото време осъзнавах, че стискам ръката му прекалено силно, но ме беше страх, че ще го изпусна, беше ме страх, че ще го изгубя...
Имаше баирчета, рекички, и той ми помагаше да мина през тях - беше пъргав като хпалак.
Как се чуствах... Блаженно. Мисля, че само така мога да го опиша, блаженство.
Накрая, когато бяхме седнали на една полянка, а лъчите на слънцето ни печаха... Майкъл си беше свалил очилата, и беше опънал врат нагоре със затворени очи, за да напече слънцето лицето му... А аз едвам се сдържах да не му се скарам, че не трябва да се показва на слънце, той ми каза:
-Хайде, време е да ставаш.
-Никъде нямам намерение да ходя - казах.
-Трябва да ставаш, на лекции си.
-Вече ги изпуснах - казах му - имам намерение да си стоя тук с теб цял ден... Цяла вечност ако може...
- Ще се разходим пак скоро - усмихна ми се, протегна ръка и погали моята.
В следващия миг си бях в леглото.
Телефона ми звънеше за пореден път да ми напомни, че се успивам.
Първото нещо, което потърсих със сънените си очи беше фигурата, която ме гледаше с красивата си усмивка. Станах и я прегърнах.
След това се оправих, облякох се, взех си чантата и папката, и тряснах вратата. Докато слизах надолу по стълбите, една малка частичка от мен се надяваше все пак той да е долу, да ме чака...
Но долу нямаше никого...
Сутринта беше толкова красива, слънцето блестеше, птиците пееха, беше зелено, ухаеше така свежо...
Ходя до университета пеша, и минавам през една горичка.
На всяка крачка се оглеждах, и се надявах да го зърна
Стоях в университета цял ден, не можех да спра да мисля за това, и когато си тръгвах, вече небето порозовяваше.
Бях си пуснала инструменталите на песните му в мп3то (иснтрументали, защото на тази дата преди 11 месеца прекрасния глас си отиде...), и пак се надявах да го срещна някъде, че все пак ще го видя...
Университета се намира на голямо възвишение, така, че като слизам надолу навръщане се открива голям пейзаж.
Непрекъснато гледах ту сред дърветата, ту в небето, с надеждата, че ще видя нещо, което да ме успокои, което да ми даде надежда, защото си крачех надолу по пътя и плачех, а минувачите ме гледаха тъпо, все едно съм полезно изкопаемо...
И както си гледах в небето, дали ми се стори, или не... Дали си въобразих, или не... Но там имаше един облак. И той много приличаше на кораб...
Който е чел Питър Пан, знае за какво говоря...
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:14 am


betoven4e каза:
преди 7 мес. 1 седм.
Сънувах един сън..който не е много свързан в Майк..но все пак участват хора от групата..не го помня много добре..благодарение на тъпия ми брат..но колкото толкова..


Значии..бяхме се събрали да организираме нещо за РД на Майк..и бяхме вкъщи..седнали на една огромна зелена маса..хапвахме и си приказвахме..
Бяхме..Аз..до мен Нат до нея Джу..Срещу мен СГВ а до него Ани...
до Ани,Ради срещу Ради Мони до нея Боби(zvezdiche) срещу нея Бубу...и Биле беше до Бубу..
Приказвахме си..и се смеехме..от всички СГВ беше най-сериозен..не говореше..просто си стоеше и слушаше..
Дойде време..Нат да ни покаже Анимационния свят..
Имаше един огромен екран...и Нат стана и каза:
-Направила съм го като календар...Корицата е общата снимка..
А за всеки месец..има по-една ваша снимка..
Започнахме да гледаме..
Беще невероятно нарисувано...Беще нашата истинска снимка..и до нея все едно като отражение..Рисуваното..и беше много яко..
Изгледахме до края на календара..и всички запознахме да ръкопляскаме на Нат..а тя се усмихна и натисна някакво коопче и снимките продължиха...
Нат ни беше рисувала на още снимки които не и бяхме пращали..снимки от детството..имаше ни като бебета..
И всички започнаха да се чудят от къде ги има??..
Но отвънка започна "Звук и светлина" и всички се изнесоха да го гледат..остахме само аз и Нат..и Нат седи и ми казва:
-Осъзнаваш ли,че само ние организираме неща свързани с Майк..
аз: -Да...
Нат хвана някакъв речник може би..по английски..и казва:
-Утре ме чака..ужасен изпит..
аз:-Споко..ще се справиш...английския не е много труден..за съм долу-горе добре с него(кви глупости сънувам направо..само английски говоря..и как Нат ме изпитва)
Нат:-еее добре кажи какво означава "look after"
Аз изръсих най-голямата възможна глупост...
аз:-гледам след??нали?
Нат:-лелее вземи си научи думите..означава грижа се за..
и на това му викаш...долу горе добре..
аз:-аз си помислих за друго..
Нат:-виж тук..-и отвори някакъв речник..дето бяха показани..думите на английски..само,че бяха написани с български букви как се произнасят..
Аз седя и гледам...и питам:
-Кви са тия транскрипции??
Нат:-абе глупак..какви транскрипции..това са думите написани на английски за таквиа като теб..да седнат да ги научат.. ..
СГВ се върна и седна на диванчето...аз казах на Нат:
-Оставям те да учиш..че утре да не се излагаш..
и отидох при СГВ..
-Защо си толкова сериозен??-попитах го..и той веднага се усмихна..
СГВ:искаш ли да се поразходим...
аз:Хайде..ще те заведа,на едноо много красиво място...

И до тук..спомням си,че го заведох..ама не помня какво ставаше нататака..
Много моменти ми се губят..гледах да го разкажа така,че да свучи смислено..Много смотан сън..като го разказах..но ...
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:15 am


sssimonka каза:
преди 6 мес. 2 седм.
Охх... Незнам какво става... ?! Ще напиша това, което сънувах, защото ме страх и незнам как да тълкувам съня си Наистина е ужасноооо.... Досега не ми се е случвало нещо подобно и цял ден ми е криво...

Тук ще сложа снимката, за да видите за коя снимка става на въпрос:
http://prikachi.com/images/639/2248639u.jpg

Таа... Сънувам аз, че гледам в тази снимка-тя стои на стената и е точно срещу леглото ми. (Тя наистина е срещу леглото ми) И...ей така от нищото очите му започнаха да се въртят и да гледат в различни посоки-сякаш беше изплашен или търсеше някого незная. Въртяха се много бързо и в различни посоки, но не спираха да ме гледат-беше учудващо! Когато видях това аз изкрещях от страх-съня ми беше толкова реален, че ми се стори истински, дори и сега го виждам толкова ясно... Той не мърдаше-той беше картина, само очите му се движеха! Аз се загледах в него и забелязах как отстрани на зениците очите му започнаха да се пълнят с кръв... постепенно и двете станаха тъмно червени и зениците му изобщо не се виждаха. Приближих се до него, не много и видях как една малка струйка кръв, опитваща се да прилича на какпа бавно се плъзна по бузата му минавайки покрай носа... Кръвта беше много тъмно червена, да не кажа черна. Тогава всичко изчезна и будилникът иззвъня.

Това незнам как да го тълкувам, но през целия ден само това е в ума ми и ме притеснява 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:16 am


ive83 каза:
преди 6 мес. 1 седм.
Sega,kogato misia-kolet do Michael,veche e fakt,moga da razkaja sania si predi da go pusnem!
Sanuvam,che sam u nas i mislia,kakvo da mu pratia,vzeh molivi i list i zapochnah da risuvam neshto,neznaeh kakvo!
Napravih krag,zapochnah da ocvetiavam,poluchi se zemnoto kalbo,malko po malko se poluchavashe lpgoto na pesenta Heal the World za Afrika,zapochna da mi haresva
Usmihvaiki se na risunkata,useshtam nechie prisastvie nad ramoto mi,beshe Michael,ne biah iznenadana,toi sashto se usmihvashe,kato gledashe risunkata mi!popita me:
-Za men e nali? i prodaljavashe da se usmihva,dori veche se podhilkvashe s glas,kogato go gledah pravo v ochite i mu otvarnah:
-Razbira se,che e za teb,shte ti prashtame podaraci v .... ne meizchaka da se izkaja zasmia se gramko i kaza:
-Znam!-prodaljavashe da se smee,taka se radvashe!
-Haresvali ti?-go popitah..
-Daaa,...protocheno kaza,- nali az pojelah da mi narisuvash tova
Smiahme se dvamata....,a prez cialoto vreme slushahme pesenta Whatever Happens

Sabudih se i biah shtastliva,zahvanah se da napravia risunkata ot sania mi,poluchi se,biah sigurna che tova iskam da mu pratia
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:16 am


bubu33 каза:
преди 6 мес. 1 седм.
Ne beshe sun,no e tolkova nerealno,a sushtevremeno taka istinsko che ne znam v koq diskusiq da go razkaja.(Kolebah se dosta dali da spodelq,no...taka ili inache si imam julta knijka taka che...)
Vchera malko predi polunosht stoqh na balkona vsichki v kushti spqha,a men vse oshte ne me hvashtashe sun.Gledah oblachnoto nebe i si misleh za Michael.Bqh se otdala na spomeni i chuvstvah bolezneno lipsata mu.
Sqkash noj razrqzvashe surceto mi kakto stava vinagi,kogato se ostavq na podobni misli i togava...ot lqvata mi strana usetih nechie prisustvie.Poglednah v tazi posoka,no ne vidqh nikogo.Otnovo poglednah sivoto noshtno nebe i v mislite si vidqh kak Michael stoi ot lqvata mi strana.
Usmihna se i premetna ruka prez ramenete mi kato pogledna v posokata v koqto gledah az i mi pokaza slednata kartina.Kazvam -pokaza-zashtoto ne
govoreshe,no suvsem qsno chuvah vsichko,koeto misli i useshtah tova,koeto chuvstva.
V mislite mi kato na stop kadur se poqvqvaha licata na vsichki ot grupata -anivard,sgv1,Nat,susesi i Tea,amurche,zvezdi4e,betoven4e...absolutno vsichki ot grupata.
-Obicham vi mnogo.Bezkraino mnogo-chuvah mislte mu i useshtah lubov,koqto kak da opisha neznam.
Blajenstvo,mir,sigurnost,spokoistvie,kopnej e samo malka chast ot useshtaneto,koeto chuvstvah v tozi mig.
Posle mislite mi poletqha kum drugi gradove,strani i durjavi.Veche ne vijdah lica,no znaeh che ima bezkraino mnogo hora i che vsichki tqh Michael gi obicha.Useshtah che iska da pregurne celiq svqt.
-Lubovta i molitvata imat golqma sila za tqh nqma granici.-chuh mislite mu.
Opitvashe se da mi pokaje che svurzani chrez nego nie ne sme sami i otnovo mi napomni che ni obicha mnogo.
Useshtah rukata mu vurhu ramenete si,liceto mu na santimetri ot moeto.Chuvstvah se zakrilqna i obichana i ne iskah nishto drugo.
Poglednah nalqvo i nqmashe nikogo,no useshtaneto ostana.Dali vuobrajenieto mi si praveshe shegi ili beshe istina neznam,no mi se iska da vqrvam che e istina dori i tova da oznachava che ne sum suvsem nared
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:17 am


natalie_portman1 каза:
преди 6 мес.
Сега и аз ще разкажа.
Сънувах преди няколко дни, но не успях да го разкажа, защото поради някакви неизвестни ми причини и двата ми компютъра се развалиха, и в момента съм принудена да влизам едва едва тук с една стара щайга с уиндоус 95...
И така...
Сънувах се.
Бях клекнала пред мемориала на Майкъл, насред слънчогледите, и гледах една от снимките му.
Беше странно. Сякъш се гледах на запис, но същевременно незнаех какво ще стане - сякъш това беше филм в който незнаех, че съм участвала.
И така, аз се гледах клекнала там. Бях си подпряла лицето с едната ръка, и изглеждах много тъжна. И бях съвсем сама.
Времето беше мрачно, небето сиво, и духаше вятър.
Аз просто си стоях там, и гледах - вятъра духаше и крайчетата на залепените снимки се люшкаха.
Мястото изглеждаше пусто, а сред него аз изглеждах като най-самотният човек на света.
И докато се гледах така, си мислех защо съм сама, защо няма никой там с мен, защо съм застанала пред мемориала така, сякъш съм застанала пред жив човек, и този човек ми е обърнал гръб.
Изражението на лицето ми бе виновно и гузно. Приличах на изхвърлено домашно животно, което е направило някаква беля и сега е изритано.
Признавам си, докато се гледах от страни дори се съжалих. Наистина бях жалка гледка.
Вниманието ми се привлече от три портокала, които бяха оставени насред слънчогледите. Бяха уникални - напълно съвършенно кръгли, и златни на цвят.
Видях се как се заглеждам в тях.
Незнаех кой ги е оставил там, откъде са, защо точно портокали бяха сложени... Имаше някаква символика, която не разбирах.
Видях се как взимам единия в ръка, и го опипвам хубаво. В ръката ми той сякъш заблестя с по-силен златен блясък.
И тогава се чух как казвам на глас:
-Майкъл... - загледах се в една от снимките залепени на мемориала - Прости ми... Знам, че сгреших... Знам, че не заслужавам да си с мен... Усетих как присъствието ти ме напусна завинаги на 25ти... Усетих те как си тръгна от мен, как ми обърна гръб и се сля със всички останали хора... Прости ми за всичко...
Преглътнах трудно:
-Искаше ми се да можеше да ми простиш... Да можеше да ми дадеш знак, че още си до мен...
Гледах се как нареждам на пустия мемориал, и се съжалих. Изглеждах направо жалка.
Тогава, се случи нещо странно.
Както си нареждах пред мемориала, така видях над мен Майкъл.
Беше с черен панталон и черна риза. Косата му беше до рамената, къса и права. Изглеждаше като във филма на Башир.
Той беше застанал над мен, и ми нареждаше, но аз продължавах да си клеча там, без да го поглеждам. Не го виждах и чувах.
Но той говореше...
-Нат, какъв знак... - гласа му звучеше така сякъш всеки момент щеше да се разплаче - Аз съм тук! Не съм те оставял! Ти вече не ме виждаш и чуваш! Защо? Обърни се и ме виж, че съм тук до теб, и никога не съм си тръгвал! Хайде Нат, погледни ме...
Но аз не се обръщах, а си гледах мемориала клечейки, и дори хлипах.
Гледах как той ми говори, а аз не го чувам и поглеждам, и се ядосах, и се опитах да се извикам, опитах се да се провикна, за да се чуя, и да се обърна... Но не можех. Нямах уста, нямах тяло. Само гледах себе си, как плача, че той ми е обърнал гръб, а в същност аз бях с гръб, и той плачеше зад него...
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:17 am


hiper_iaka_kuklichka каза:
преди 5 мес. 2 седм.
Сънувах много странен сън...
Изведнъж с Ани,брат й,Нат и едно друго момиче се озовахме пред висока сграда,пред която имаше една малка маса,на която всички пишеха нещо...Аз все още незнаех къде съм...Изведнъж от дясната ми страна видях огромен ковчег със страшно много бели цветя..Едно от тях се беше наклонило към една локва и беше паднало...Реших да си го взема,Нат също беше посегнала към едно паднало...Най-накрая се осъзнах,че се намираме в Лос Анджелис и ковчега беше този на Майкъл...Бях много разтроена,всички започнахме да пускаме балони във въздуха и да плачем...Всички си тръгнаха и останахме двете с Нат.Стана късно,небето-черно и двете започнахме да вървим.Попитах къде отиваме,а Нат ми отговори,че бързаме да хванем последния автобус,който ни води до всички фенове,които са се събрали около огъня и играят и танцуват в чест на Майкъл.Аз грабнах няколко Майкълски блузи и шапки,сложих ги в сака и се забързахме...Пристигнахме на спирката,камихме се в автобуса.Аз бях учудена къде са Ради и Вилето,но тя ме успокои,че те са вече при огъня...Аз се облегнах на седалката и зачаках да пристигнем.
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:22 am


betoven4e каза:
преди 5 мес. 1 седм.
Значи..незнам дали е сън или реалност...
..но ето какво стана..

Вчера..към 2.30 след поредния епизод на Малкъм реших да си легна..
Защото много ми се доспа..Но лаптопа ми трябваше да стои включен..за да си заредя GSM..и реших да си пусна няколко песни на Майк и да заспя с тях..
Отворих си Winampa и си сложих четири песни..
Защото знаех..че още след втората ще съм в дълбок сън..
Първо тръгна They don't care about us..
Слушах си я..и си мечтаех някъде..
После..Who is it.. нея я излушах до половината..
И от там..вече бях заспала..
...
След няколко минути(най-вероятно) се събудих..
И цялата бях настръхнала..умирах от студ..
Все едно бях в Антрактида..
а в стаята беше 30 градуса..
през това време вървеше..
The lost children..
...
Завих се с възглавницата си..и отново заспах..
Все още не се бях разсънила..
..
След няколко минути(най-вероятно)..
ЗапочнА Smooth Criminal(А capella)..
Аз се бях унесла в дълбок сън..
И когато Майк каза в началото.."Ау"..
Толкова се уплаших..
Станах толкова внезапно..че си ударих главата в маса..
..
След това песните свършиха..
И реших да не пускам повече..
Иначе няма да мога да заспя...
...
След няколко минути..
Чувам някакво чукане..
Отворих очи...
И се заслушах..
Някой..чукаше по врата ми..
Толкова силно,че още малко щеше да я изкърти..
...
Станах,за да отворя..
И да се развикам...на този нерномалник..
(като се има впредвид..че съм на вилата и там няма никой..
най-вероятно щях да викам на кучетата..)
Отворих вратА...
И гледам..цялата група пред мен..
Всички...
Носехте нещо..
Не можах да видя какво...
Толкова бързахте..да го внесете..
Изобщо не ме забелязахте..
Все едно бях невидима..
Влязохте..
Разчистихте всичко каквото имаче на голямата маса..
Сложихте.това което носехте на нея..
Питах..
-какво става..какво правите...-но никой не ми отговаряше..
Никой не ме чуваше..
Никой не издаваше нито звук...
Тръгнах към Нат..но тя внезапно се обърна..
И впи поглед в стената..
Аз замръзнах на място когато я видях..
Толкова болка имаше...в него...
Какво ставаше..?..исках да разбера..
Нат се обърна..към масата..
Всички сложиха ръце върху нещото..
И заплакаха....
Не се сдържах и отидох до масата..
Нищо не се виждаше..
Защото всички го бяха закрили..
Попитах Джу..
-какво става..какво правите..-но тя не реагира..
Все едно нищо не съм казала..
Ради беше до нея..
Рших да я побутна..
Но тогава...ръката ми някак си потъна в тялото и..
(звучи тъпо..но незнам как да го обясня)..
Бях дух.призрак..или невидима..незнам..
Но можех да минавам през тях..
За това никой не ме виждаше..и не ме чуваше..
Направих си път до масата...
И още преди да съм видяла всичко..
сълзите ми потекоха..машинално..
Майк беше там на масата...
Просто лежеше..а всички ръце се бяха скупчили на него..
Не помръдваше...очите му бяха затворени...
Паднах на колене..и заплаках с всичка сила..
Погледнах другите..
Такъв ужас..беше изписан на лицата им..
Толкова болка се четеше в очите им..
Защо не можех да ги прегърна..
Отдалечих се..нямах сили да гледам Майк така..
Седнах на земята и заплаках..
И без това никой не ме виждаше..
Имаше ли значение къде ще съм...
Около 1 час..стояхме и плачехме..
Никой не проговори..никой не мръдна..
Беше толкова болезнено..
Защо се случаваше....защо...
Докато плачех и си задавах безмислени въпроси..
Някой започна да говори...
-Какво става тук..защо плачете...
Това там не съм аз..аз съм тук..
Не плачете..това на масата не съм аз..
Защото не ме чувате..
Надигнах глава от шепите си пълни със сълзи..
И погледнах..идваше ми да припадна..
Но не можех..бях толкова щастлива..
Майк беше тукк..не си беше отишъл виждах го..
Но защо само аз..??
Майк..отиваше при всеки един..казваше му нещо..
Опитваше се да го докосне..но се случаваше същото както при мен..
Най-накрая..не издържа и се разплака..заедно с всички..
Не можеше да ни гледа така..
Отидох при него...
И го прегърнах...казах му..
-Ние плачем защото те обичаме...
Той ме погледна..от една страна щастлив..че го виждам..
Но и той се чудеше..защо само аз..
-Защо плачат..защо не ме виждат както ти?..
Аз съм тук..защо и ще се върна..знаете го...-плачеше той..
Не можех да гледам как Майк плаче..това беше толкова болезнено..
Избърсах сълзите му и му казах..
-Незнам..Майки..незнам..и мен не виждат..незнам какво става ...
Но всичко ще се оправи..Вярвай..
Знаем,че си тук..и вярваме,че ще върнеш..
Не плачи моля те..
Незнаеш колко боли...и колко ще ги нараниш..ако те видят така..-
Майк се усмихна леко..
В този момент..
СГВ стана..и с смразяващ глас каза..:
-Време е...
С Майк се спогледах ме..за какво беше време?..
Какво щяха да правят..?..
Всички се раздвижиха..Никой не говореше..
Обвихте в одеала..после в найлони..тялото му..
Тръгнах те..към врата..а вън валеше ужасен дъжд..
С Майк се притеснихме..
-Какво правите по дяволите...
Недейте...моля Ви...
Така ще си отиде наистина..-исках да хвана Нат за ръката и да и го кажа..но не можех..
Запътихте се към язовира ни..
Отидох и прегърнах Майк..
-Не вярвам да го направят..не вярвам..обичаме те прекалено много...
Излязохме с Майк навън..и гледахме как отивате към язовира..
Започнахте да правите нещо..
и с Майк в един глас викнахме..
-НЕЕЕе..

И се събудих от ужас... :X
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:22 am


bubu33 каза:
преди 5 мес. 1 седм.
Batoven4e pochuvstvah vsichko sqkash az sum go sunuvala. Tolkova e istinsko Znam go zashtoto i s men se sluchi neshto stranno vchera.
Ujasnata data 25-ti me vurna kum bolkata s koqto si misleh che sum sviknala veche da jiveq.
Vecherta tq beshe tolkova silna i...reshih neznam i az sashto da pogovorq sus sestra mi.Tq bez da celi da me narani mi kaza dumi koito me naraniha.Ne i se surdq tq nqma kak da znae kakva vajna chast ot men e Michael,no bolkata dostigna do takiva razmeri che beshe pochti neponosima.Izlqzoh na balkona kakto pravq vinagi,kogato iskam da se usamotq i mi mina naludnichavata ideq che vsichko e bezsmisleno,che nego veche go nqma i trqbva da namerq nachin da spra bolkata.No kakuv nachin?Kak da go iztrugna ot surceto si?
Oburnah se da vlqza v kuhnqta i togava...toi zastana na balkona.Imah chuvstvoto che go vijdam naistina.Izglejdashe tochno kakto pri izqvlenieto pri procesa"chandlur"i gledashe po sushtiq nachin s golqma bolka v ochite."Ne me ostavqi"-kaza.A az se sprqh mejdu kuhnqta i balkona na praga i vziraiki se v ochite mu prez sulzi zagovorih:
-Nqma da te ostavq.Obeshtah ti i shte izpulnq obeshtanieto si.Nqma da te izostavq kakto mnozina napraviha kakvoto i da mi struva nqma da te izostavq."
No toi sqkash ne me chuvashe.Produljavashe da povtarq"Ne me ostavqi.Ne si trugvai!" i zapq"Dont walk away".
Az produljih da govorq prez sulzi-Znaesh li kolko boli che te nqma?Molq te i az da ne me ostavqsh.Ne me ostavqi.Ne me ostavqi!Ostani!
I toi ostana po dulgo ot drug put.Kogato si legnah sedna na legloto sreshtu men sloji rukata si vurhu moqta(ne usetih dopir)i peeshe "dont walk away"bez da spira dokato zaspah.I kogato se subudih pesenta produlji da zvuchi v uma mi.I taka prez celiq den.A kogato prochetoh sunq ti betoven4e nastruhnah...
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:23 am


anivard каза:
преди 5 мес. 1 седм.
betoven4e i bubu33 prekrasni sunishta i sluchki... oh... mnogo sa tujni ... ako Michael doide pak kajete mu che nikoga niama da go izostavim, nikoga niama da go zabravim... toi vinagi shte e v nashite
mejdu drugoto i az go sanuvah vchera...


Nishto ne si spomniam ot suniami osven chastta s Michael, koiato beshe sigurno 1 minuta...
I taka spomniam si che vsichko se stumni stana cherno.... po edno vreme se poiaviava izobrajenie na Michael (cheren fon), vijda se samo do gurdite, toi e s cheren kostium, cherna kosa do ramenete (ili malko po-dulga), beshe ot perioda 2005g. i se usmihvashe shiroko (vijdaha mu se krasivite beli zubi ) . Toi durjeshe niakakuv karton (niakakvo bialo tablo), no na nego niamashe nishto napisano, beshe prazno... I snimkata se priblijavashe kum men vse poveche i poveche... beshe neshto kato slideshow kato stigna mnogo blizo kartinkata se smeni... Sledvashtata beshe Michael kato v klipa "you are not alone" sedeshe s chershafite i gledashe nedolu.. tujen i niakak si samoten... no tazi kartina ne se priblijavashe, a si beshe ostanala na celiia "ekran" ... Togava izvednuj bez da iskam se sabudih i otvorih leko ochi i v glavata mi silno prozvucha "Heaven can wait" i kato se razsunih spria...


Neznam kakvo da kaja..
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:23 am


bubu33 каза:
преди 5 мес. 1 седм.
Vchera bez ni nai malko da ochakvam Michael se poqvi otnovo.
Bqh si legnala i v mislite mi se qvqvashe negovoto ime.Shepneh si go zashtoto zvuka e kato ot slunchevi luchi i zvezden prah.I...usetih onava pochti neulovimo prisustvie.Toi se poqvi ot nishtoto sedna na ruba na legloto i zapq
"I'll be there to protect you, with an unselfish love that respects you
Just call my name and I'll be there
If you should ever find someone new, I know he'd better be good to you
'Cause if he doesn't, I'll be there
Don't you know, baby, yeah yeah
I'll be there, I'll be there, just call my name, I'll be there ..."
Liceto mi se raztegna v shiroka usmivka.Sunqt doide burzo,no znam che dori i ne vinagi da go vijdam toi e nqkude tam,na onazi granica mejdu sunq i realnostta i chesto zastavam tam ochakvaiki da se poqvi.
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:24 am


natalie_portman1 каза:
преди 5 мес. 1 седм.
По-миналата вечер, когато ходих на гости на моята приятелка, с която заминаваме за морето след няколко дни, седнахме на лаптопа, за да ми покаже песните, които е събрала за слушане в колата напът за Приморско.
С изнеда отикрих Майкълски!
Попитах я откъде са, нали негови песни щях аз да донеса на флашка, а тя ми се ухили и каза "Ама аз тези много ги харесвам! "
Тя по принцип си е поп-фолк фенка, и за това ми стана странно.
Като видях кои песни си е свалила, и добавих и моите, тя започна да ме разпитва за Майкъл, кое как е станало, даже извика съпруга си (който като тинейджър също е бил фен, и който миналата година на път за морето като засвуча Give In To Me започна да кара с 220км в час от кеф) да започне и той да слуша. Естествено, той знаеше повечето неща, но тя много се запали, и не можеше да спре да говори за това, започна да се рови да чете за витилиго и меланома, да търси снимки на Майкъл, да гледа,пусна си моето клипче "Истината за Майкъл" и после беше като зомбирана.
Към 5 сутринта след гледане на двд-та и припомняме на ученическите си години, двете легнахме да спим в съседната стая, тъй като мъжът и отдавна хъркаше в тяхната спалня.
Започнахме да си бърборим за какво ли не, и изобщо не съм усетила кога сме заспали.
Пренесох се директно на морето, на плажа, легнала на някаква кърпа, и се чудя и се мая на себе си как можах да тръгна така - без багаж, без телефон, без нищо.
Приятелката ми и мъжа и бяха с мен, също на плажа, и също се чудеха как може да съм забравила нещо толкова важно като багажа за почивката.
Дойде прилива, намокри ми кърпата, и ги подбрах да станат, за да си вървим в хотела.
Когато влязохме вътре, отидохме на рецепцията, за да си вземем ключовете, и рецепционистката ми подаде едно пакетче, и едно писмо.
Каза, че са го оставили за мен.
Зачудих се, тъй като не съм очаквала нищо от никого.
Взех ги, и се запътих нагоре по стълбите към стаята си.
Отворих пакета - вътре имаше аудио касетка.
Стори ми се много странно, и за това я пъхнах в касатефона, който се намираше в стаята ми.
Тогава чух гласа на Майкъл.
Каза:
This is only for you. I'm singing it for you and you know that.
След това запя:
I just wanna touch and kiss
And I wish that I could be with you tonight
You give me butterflies inside, inside and I
All I gotta say is that I must be dreaming, can't be real
You're not here with me, still I can feel you near me
I caress you, let you taste us, just so blissful listen
I would give you anything baby, just make my dreams come true
Oh baby you give me butterflies...

Зачудих се какво е това, шега ли е? Защото ако е шега, изобщо не беше смешна!
Скъсах плика на писмото, и се зачетох.
Незнам на какъв език пишеше.
Не беше такъв език, за който да имам име.
Но го разбирах, и го зачетох спокойно, сякъш си чета на български.
Не помня много от написаното.
Помня само, че беше писмо от Майкъл до мен.
Пишеше че следи какво правя от известно време, и че е доволен от работата ми.
Пишеше също, че се гордее с мен, и че съжалява, че не сме се срещнали лично когато това е било във възможностите му, но ме надблюдавал, и се гордеел с мен. Бил сигурен, че един ден ще се срещнем все пак.
Пишеше също, че е наоколо, тъй че ако се оглеждам ще го виждам постоянно.
И накрая: Обичам те.

Сгънах писмото, и място не можех да си намеря.
Бях си сама в стаята, и започнах да се оглеждам...
Въртях се, въртях се, въртях се...
Събудих се увита в одеалото като палачинка от въртене, а приятелката ми се беше свила като ембрион докато спи, тъй като цялото одеало беше намотано около мен, в опит да се стопли, тъй като бяхме спали на отворен балкон, а навън биеше градушка..
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:25 am


natalie_portman1 каза:
преди 5 мес. 1 седм.
Хора, снощи пак сънувах и съм потресена!
Дори незнам от какво съм потресена, но...
Нека ви разкажа, и сами ще разберете.
Не помня как започна съня ми. Някои моменти даже ми се губят.
Първия ярък момент, който си спомням, е, че бях навън някъде. Бях се запътила... Незнам на къде.
И тогава видях Майкъл, заобиколен от антуража си.
Беше толкова прекрасен...
Изглеждаше като от клипа BAD - лице, коса, дрехи, всичко! Беше просто като да видя Господ матереализиран пред мен!
Странно обаче, това, че го виждам не беше чак такова събитие от сорта на "Боже, виждам Майкъл Джаксън!!!".
Знаех, че не го виждам за първи път, нито за втори. Бяхме се виждали много пъти,познавахме се.
Зарадвах му се естествено много, сърцето ми слезе в петите... Нали знаете как е като си влюбен в някого...
Не исках да ги безпокоя, изглеждаха заети.
За това застанах от страни, и зачаках да погледне към мен, за да мога да го поздравя.
И тъй зачаках.
По едно време той се загледа в моята посока. Така се зарадвах! Веднага вдигнах високо ръката си, усмихнах се широко, и му махнах.
Той ме видя.Поне така мислех.
Но не реагира. Сякъш не беше видял нещо, което да си заслужава да привлече вниманието му.
За няколко секунди погледа му беше впит в мен, но след това го отклони, и се върна към това, с което се беше занимавал до сега.
Останах като гръмната.
Защо се държа така?
В мен остана надеждата, че просто не ме е видял. Така се успокоявах.
По-късно, бях в една стая, с още доста хора.
Незнам кои бяха, но знам, че ги познавах.
Тази стая се намираше на втория етаж на голяма сграда.
Аз бях седнала на перваза на прозореца, и гледах навън.
Долу, беше като голяма циментирана площадка.
Имаше камери на релси, прожектори, кранове, микрофони...
Сещате ли се от MOONWALKER когато пластелинения режисьор крещи, че си искал лош герой, а те му пратили Майкъл? Точно това място виждах от прозореца.
Долу, Майкъл тичаше напред назад, и беше същия какъвто го видях по рано.
Смееше се, беше му много весело.
Покрай него тичаше негов двойник.
В косите и телата бяха еднакви, само в лицата и дрехите се различаваха. Двойника беше облечен като в клипа на ANOTHER PART OF ME и повтаряше всичко, което Майкъл правеше - явно се учеше.
Аз си извадих апарата.
Исках да го снимам на клипче, за да ви го пусна тук - да го видите зад кулисите, как кипи от енергия, и творческа креативност!
Сдържах се да не си измъкна направо камерата - както винаги носех и нея, но реших, че това вече ще е прекалено нахално.
Дали заснех нещо незнам, не си спомням.
Помня, че след това си тръгнах.
Вървях по една пътека по средата на гъста гора.
Знаех пътя, знаех къде отивам, и не се притеснявах.
Изведнъж усетих, че някой ме настига.
Нямаше нужда да се обръщам - това присъствие можех да го усетя и от километри.
Той ме настигна, и синхронизира крачката си с моята.
-Здравей Натали - каза ми.
Името ми ми прозвуча странно от неговата уста.Сякъш го чувах за първи път изговорено с неговия глас, въпреки, че знаех, че се познавахме, и че това далеч не е първия път в който си говорим.
-Здравей - отвърнах аз.
Той не каза нищо. Аз също.
Вървя до мен, и си личеше по напрегнатото му изражение, че иска да ми каже нещо. Въпреки, че не го гледах, го виждах с периферното си зрение.
Накрая се престраши и каза:
-Виж, искам да ти кажа нещо...
-Кажи - казах аз, без да го поглеждам. Усещах със всичките си сетива, че нямаше да ми каже нещо хубаво.
-Ами, просто... Искам да знаеш, че това, че се познаваме, че си знаем имената, и че се виждаме, не означава, че сме приятели или нещо повече...
Той млъкна, сякъш чакаше да кажа нещо. Аз обаче не казах нищо. Не можех да възприема какво ми казва. За това той продължи:
-Просто защото, днес с такъв ентусиазъм ме поздрави... Не искам да си вадиш грешни заключения...
Значи все пак ме беше видял. Надеждата, че не ми е отговорил, защото не ме е забелязал се стопи безследно.
Заболя ме... колко... Дори не можете да си представите...
Че сме "нещо повече" и през ум не ми беше минавало, че е възможно. Но че сме приятели...
Той крачеше до мен, и чакаше да кажа нещо.
Поех си въздух, и сякъш дори дробовете ме боляха.
-Поздравих те, защото така съм възпитана - казах - Когато видя някой познат, винаги поздравявам.
-Просто исках да съм сигурен - каза - Че всичко е ясно и точно.
-Ясно е.
Продължих да ходя.
Болката ме беше изпълнила до пръсване, още малко и щеше да прелее. А той вървеше до мен, красив до болка, и защо?
Защо, след като ясно ми беше казал, че аз съм никой за него. Защо тогава вървеше с мен?
Исках да се махне, изках да изчезне, защото толкова ми се плачеше, че едвам се контролирах, а не исках той да ме вижда такава!
Незнаех какво да правя.
За това се спрях на място.
Очаквах той да си продължи, и когато се скриеше от погледа му, щях да мога да се срина, да падна на земята, и да умра, за да може болката да спре, да умре с мен...
Но той също се спря.
-Защо спряхме? - попита.
-Аз спрях - казах му - Ти защо спря?
Той ме гледаше, леко извил глава на страни. Изглежда не разбираше какво ми става.
Вбесих се! Исках да го бутна с всичка сила, исках да се махне, защото толкова много ми се плачеше, че сякъш очите ме боляха до пръсване.
Какво искаше? Защо стоеше с мен, след като аз съм никой?
Харесваше ли му да ме мъчи? Харесваше ли му???
Не издържах, и си плюх на петите. Зарязах пътеката, и хукнах между дърветата.
Знаех, че не ме следва.
Незнам колко дълго тичах.
Клоните ме шибаха в лицето, корените ме спъваха, на няколко пъти падах, и се удрях в камъните...
Когато най-сетне излязох от гората, се озовах пред входа на баба и дядо в Плевен.
Огледах се, нямаше никого.
Застанах под черешата, по която едно време се катерех, и опрях гръб в стеблото.
Обръгнах коленете си с ръце, и се разплаках.
Хлипах, хълцах, заеквах...
И болката не спираше, а се засилваше с всяка секунда... По-силна и по-силна...
Пред мен беше прозореца, на който започна всичко. И всичко ми се видя лъжа...
Чух глъчка.
Появиха се приятелите ми от Плевен, с които израстнах.
Бяха много развълнувани, защото до един бяха получили покани от Майкъл, за някакво тематично парти в НЕВЪРЛЕНД.
Очакваха и аз да имам такава, и се изненадаха, че нямам.
Естествено, сбогувахме се бързо, защото те не искаха да закъснеят.
Разбирам ги. На тяхно място бих постъпила по същия начин.
И така, останах си под дървото.
Слънцето вече блестеше златно, защото залязваше. Беше много красиво.
А аз, умирах.
Бавно.
И умрях.
Просто всичко изчезна - стана черно...
Излязох от чернотата, и осъзнах, че съм в същата поза - обгърнала колене с ръце, в леглото си.
Когато се осъзнах къде се намирам, ме заболя така както в съня.
Защото откакто се помнех, все съм се чудела какво би станало, ако пътищата ни с Майкъл се бяха засекли.
Дали щяхме да сме приятели? Щяхме ли да се разбираме? Щеше ли да държи на мен?
И ме болката ме заля с нова вълна... Съня ми ми бе дал отговор...
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:25 am


betoven4e каза:
преди 5 мес. 1 седм.
Леее..какъв сън сънувах... нямам думи..
Естествено както всички други сънища..
Мислех,че е реалност..и когато осъзнах,че е сън..
Го забравих..или поне забравих,най-важните части..
От него...и така ми е разпокъсан..
Но ето долу горе..какво помня..
Вървях си по улиците в Търново..
И тъкмо стигнах до паметника на Обесените(там където..бяхме с Ани и СГВ)
и се канех да пресичам..когато видях..
Майк и Парис да преминават на отсрещния тротоар...и тръгнаха..
надолу..към задния вход на един комплекс(Ани там където ти показах чантата)..
Премигнах няколко пъти..разтърках си очите..но все още ги виждах..
Парис играеше на телефона си..а Майк с шапка и очила..облечен с синя хавайска риза и дънки..вървеше до нея..Можеше да не се вижда много от лицето му..но аз знаех,че е той..устните му..ръцете му..знаех,че е той..
Първоначално ми изникна в ума..да ги снимам..тъкмо тръгна хда вадя телефона..но се отказах..реших да ги проследя..
Вървях след тях..докато не срещнах,една приятелка..която е влюбена в Принс..(но не помня коя беше)..и я помолих,да дойде с мен..понеже и имах доверие..че няма да се разприказва на ляво и на дясно..
Разказах и какво съм видяла..и реакцията и още един път ме увери,че мога да и вярвам..
Обърнах,там на където трябваше да вървим..
Но те бяха изчезнали..Просто ей така..за една минута..
Обзе ме отчаяние..
Започнахнме да ги търсим..навсякъде..обиколихме.
докато не видяхме..част от хавайската ризка на Майк..
Да се качва по стъпалата..
Хванахме асансьора и отидохме на точния етаж..
моята приятелка..ми каза,само аз да отида...
Незнайно защо..но се съгласих..
Тръгнах..на там къде се предполагаше,че са те...
И видях Парис..която ми помаха..
И аз в този момент сигурно приличах на идиот..
Но и аз и помахах..доближих се до нея..
и тя ми каза..
-Дойде най-после...
Заклевам се..приличах на идиот..и гледах като идиот..
Тя продължи да говори..докато си прибираше телефона..
-А къде е твоята приятелка(каза и името..ама аз не го помня..)
Принс пита за нея..
Единственото..което успях да кажа..
-КаквоО...???
След това отговорих на въпроса и..
-Ей сега ще я доведа..
Докато отивах при нея..само си мислих..
Говорят български??познават ни??..
Как става тая работа?..
Отидох при нея...и тя беше притеснена..какво е станало..
-Твоят любим пита за теб..ела..-казах и с усмивка..
Тя направо грейна..
Отидохме отново при тях..
Този път се беше появил и Бланкет..
(и Парис и Бланкет си приличаха със действителността..но не е Принс..само в лице и тяло...имаше страшно яки татуировки..и учуващо..имаше и пиърсинг..)
Моята приятелка и Принс се прегърнаха..така сякаш се познават цял живот..а не от 1 минута..
Парис дойде до мен..и двете им се усмихнахме..
Изведнъж погледнах към стъпалата..и погледа ми се заби..
В един японец..който имаше същите дрехи като Майк..
Дори носеше перуката му..
Разбрах,че всичко е било илюзия..и че съм се надявала напразно..
идваше ми да заплача..докато Парис не прекъсна мислите ми..
-Трябва да изчакаме татко..и тогава ще тръгнем..
Какво..татко?..значи...наистина съм видяла Майк?..
-ами Парис..онзи японец..който е там?..
-Той просто отбива номера..нали разбираш..
Всъщност...нищо не разбирах..но кимнах..
-Ами..този човек ли беше с вас когато идвахте..
-Не..-каза Парис..-Беше тати..
Тогава ми идваше..да подскоча..и да пробия тавана от радост..
Майк беше жив..беше тук..с децата си..в моя град..
И след няколко минути щях да го видя..
Седнахме и започнах да си говорим..докато Майк дойде..
Принс ми показваше татуйровките си..
И аз им се радвах..както бебе на биберон..(буквално)..
Отпред на долната половина на стомаха..имаше две много красиви крила..
(на гърба не ги помня)..
Бланкет беше седнал в мен..и играехме на конче-вихрогонче..
Парис ми разказваше..какви нови работи си е купила..
И колко малко работи има тук в БГ..Бях напълно съгласна с нея..
-Как решихте да дойдете тук?..-попитах..
-Ами трябваше ни място..където..да не ни познават много хора..и просто..
Искахме да сме с татко си..Тук въпреки,че ни виждат мен и братята ни..не ни обръщат внимание..все едно ме обикновени хора..
Което е страхотно..защото най-после можем да бъдем нормални..
Но не е същото и за татко..
Въздъхнах..радвах се за тях..но нямаше такова място..където Майк...
Да се разхожда..свободно..и никой да не го забелязва..
-Права си...Ами къде ще ходим после..
-Всъщност незнам..татко е решил да ни заведе някъде..но каза,че е изненада..
-Супер...ами той знае ли за нас..знае ли,че сме тук..че знаем.че е жив?..
-Всъщност..да...и много иска да се запознае с вас..и да ви каже някои неща..По точно..на теб да каже..
(да си призная уплаших се..)..
-добре няма проблем...-казах и в момента..в който го казах..
Някой започна да се подава от стълбите...
Беше Майк..исках да се изправя на крака като останалите...
но Бланкет беше в краката ми..за това го хванах в ръце..и се изправих..(като продължихме да играем на конче вихрогонче..защото на него много му харесваше)..
Майк дойде..усмихна се на всички..
Целуна Парис..Принс..и моята приятелка до него..
Дойде при мен и Бланкет..
Целуна Бланкет..и след това мен..като ми прошепна на ухото..без никой да забележи.."-Трябва да говорим" ..
Лее..каза го толкова сериозно..че чак ме побиха тръпки..
Пуснах Бланкет..и му казах.че след малк осе връщам..защото изглеждаше разочарован..а искаше да си играем..
-Бети иска да ми покаже нещо..след малко се връщаме-каза Майк..
и ме хвана за ръка и тръгна на някъде..ии Бети?..боже..от къде ми знаеше името..както и да е..
Заведеме..на последния етаж на този комплекс..(там където бях заспала..докато чаках Ани и СГВ)..
Влязохме в бившата игрална зала..там нямаше никой..
Майк ме пусна и започна да обикаля...
Аз се залепих за стената..и чаках да каже нещо..
И двамата мълчахме..и реших да се презтраша..
-Искахте да говорим за нещо?..
Майк внезапно се обърна към мен..и каза:
-Може ли да не си говорим на вие?..
Аз киманах и той продължи..
-вие е двете сте първите които разбирате за мен..
Имам ти доверие..но не и на приятелката ти..
Доближи се до мен..гледаше ме право в очите..
Свали си очилата и аз видях неговите..толкова красиви..
-Не би ме предала нали?..Защото ако го направих..ще ме заболи ужасно много..никога няма да ти го простя..Защото да бъдеш предаден от човек..
на когото вярваш толкова много и обичаш като свое дете..боли ужасно..-не можех..идваше ми да се разплача..
-Майк..никога абсолютно никога..не бих ти навредила..по какъвто и да било начин..трябва да го запомниш..ти си всичко за мен..
И никога не бих те предала..-казах това и вече сълзите ми потекоха..
Без да им казвам...Майк се усмихна и ме прегърна..
Аз все още не можех да повярвам..Плачех от радост..
Че е до мен..и че го виждам..
Не исках да го пускам..Но трябваше да се върнем при децата....

И това си спомням от съня..
другото просто се изтри...
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:26 am


bubu33 каза:
преди 5 мес.
Namerih se v golqma kuhnq krasivo podredena.Careshe ojivlenie.
Momicheta i momcheta s beli gotvarski shapki prigotvqha neshto,a
az stoqh i nabludavah i se pitah kakvo pravq tam.Nikoi ne me zabelqzvashe sqkash bqh nevidima(a moje bi naistina bqh)i togava tochno do men zastana Michael.Oblechen v zlatnoto si bodi s cherni pantaloni i zlatni chorapi(da,zlatni chorapi v ton s bodito)Ne me zabelqzvashe,a az stoqh onemqla.Ne mojeh da otkusna ochi ot nego,sqkash nishto drugo ne sushtestvuvashe.Beshe tolkova blizo i samoto mu prisustvie me karashe da se chuvstvam dobre.Beshe usmihnat,energichen,jiznen,takuv kakuvto vinagi sum iskala da go vijdam.Otide i se vkluchi v gotveneto.Da,Michael gotveshe zaedno s ostanalite(kakvo tochno neznam,zashtoto ochite mi vijdaha samo nego)Vidqh che qde mekici ,dori az useshtah vkusa im
i vuobshte ne se iznenadvah che toi pomaga v kuhnqta...

Probudih se useshtaiki kak sunq mi se izpluzva i si pojelah da go zapomnq.Da zapomnq tova prisustvie,koeto progonvashe vsichkite mi strahove.Beshe vulshebno!
Ako trqbvashe da izbera cvqt,s koito da opisha Michael to tova e slunchevi luchi otrazeni v morskata povurhnost.Sluncheviq cvqt mu otiva mnogo
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:36 am


natalie_portman1 каза:
преди 3 мес. 4 седм.
Не помнякога сънувах за последно, но за съжаление помня точно какво сънувах. Това е последния сън, за който съм писала тук.
Чуството... ужасно... Дори не искам да си го припомням, макар, че абсурд някога да го забравя.
В момента в който се събудих, и последвалите дни, и месеци не можех да се отърва от усещането, че някъде, нещо много се беше объркало.
Съзнавах, че съм направила нещо, с което съм го ядосала, с което съм го отблъснала... Как да ви обясня... Сигурно на всички ви се е случвало да наскърбите някого без да се усетите, и после да имате едно неприятно чуство в стомаха при всеки поглед на този човек, при обидата в очите му... И може би като мен бихте предпочели шумен скандал, който да изясни нещата, за да може после да се поиска прошка, отколкото премълчаната обида...
Аз осъзнавах че съм виновна. Дори знаех за какво.
Това ме ядеще от вътре, и все още ме яде.
И чаках - чаках да дойде, за да мога да му обясня... Поне да се опитам да му обясня, да му кажа всичко, и се надявах, че поне след това няма да ме мрази чак толкова много.
Но той не се появяваше. Аз чаках. Всяка нощ. Всяка една нощ от последния сън насам заспивах с надеждата, и се будех почти със сълзи.
Да, това не беше първия път, в който се случва такова нещо, но аз всеки път го изживявам много, много трудно...
Не само на сън, ами и на яве, просто усещах студенината... как да ви обясня... Студено е, когато не го усещам наоколо. Наистина. Не е точно физически, но душевен студ... Много, много градуси под нулата...
Джулия (susesi) не спря да ме успокоява през това време. Тя го сънува много често, и непрекъснато ми казваше как на сън му казва да дойде и при мен, и той и отговарял, че скоро ще се случи.
Да си призная, никога не и вярвам, въпреки че няма нито един случай, в който да ми е казала "Майкъл каза, че ще те посети" и това да не се случи в рамките на два дни най-много.
Много често с Джулия сме сънували Майкъл, и една друга, озовавали сме се трите с него, и на сутринта се оказва, че сме сънували абсолютно един и същи сън, като тя ми го разказва от нейната гледна точка, а аз от моята...
Тези случаи са много, но има някои, които бяха толкова необикновенни, че просто не мога да се сдържа да не ги споделя тук...
В един от сънищата ми, мисля, че не съм го споделяла тук, защото беше много личен, сънувах, че съм с Майкъл в кино-салона в Невърленд, и той ми пуска някакви свои клипове, които никога преди не бях виждала (и втори път не видях), когато ми звънна телефона. Аз вдигнах, и беше Джулия, която съвсем недвусмислено ми кресна:
-Къде си???
-Ами, при Майкъл, гледаме филмчета.
-Е браво! Можеше да ме повикате и мен!

Аз се шашнах, и започнах да увъртам. Майкъл чуваше Джулия как кряска, и се кискаше.

Сутринта ставам, и Джулия ми се обажда:

-Събуди ли се?
-Очевидно да. Какво има?
-Защо не ме викнахте?

Аз малко се шашардисах - не помнех да сме имали уговорка.
-Извинявай, ама къде? - попитах аз.
-Да гледам филмчетата с вас!

Аз се опулих. Очите ми толкова се ококориха, че щяха да изпаднат, и да започнат да подскачат като топчета пинг-понг.
Джулия продължи:

-И следващия път му предай, че го чух как се кискаше в слушалката!


Щях да падна.
Тъкмо се бях събудила, още бях сънена, и Джулия ме "нападна" така... За момент си помислих, че нещо не ми е наред.

В един друг сън се разхождахме с Майкъл в някакъв парк, и видяхме Джулия, седнала в короната на едно дърво.
Тя ни махна, и ние и отвърнахме, след което продължихме по пътя си.
На сутринта, първото нещо, което получих в скайпа беше от нея:
"На къде толкова се бяхте разбързали? Мислех, че ще се качите при мен на дървото, но ме подминахте..."

Подобни случаи са толкова много, че просто мога да си изброявам цяла нощ.
Причината да ви ги напиша сега беше, за да мога да ви обясня по-добре.

Както казах вече, много зле понасям, когато съм в такова положение.
Не ме разбирайте погрешно - знам, че по всяка вероятност това с Джулия се случва просто защото двете мислим на една честота, и си говорим по цял ден, и че сънищата може би не са абсолютно нищо друго освен прости сънища, а не посещения, или послания, и не означават нищо.
Но и така да е, и този Майкъл, който сънувам аз да е само и единсвено плод на въображението ми, пак не мога да понасям да ми е ядосан!!!
Усещах една разпадната връзка...

И така, една вечер, докато се оплаквах на Джулия колко изоставена се чуствам, тя най-спокойно ми каза да спра да се тревожа, че ще сънувам Майкъл скоро. Беше толкова сигурна. Когато я попитах откъде знае, тя ми каза, че го е сънувала, и той така бил казал.
Аз съм скептик, такава съм, и всех думите и за празни успокоения (съжалявам Джу) за това, си легнах тъжна, и пак така се събудих. Нищо не се бе случило.
Същия ден се захванах да рисувам. Рисувах последната си рисунка - на ухиления Майкъл.
И кълна се, случи се нещо... Незнам как да го опиша...
По принцип, всеки, който се занимава с рисуване си има маниер за човешкото лице. Тоест, всеки се захваща от различно място. Някои рисуват първо овала на лицето, други започват от носа, трети от устните...
Аз винаги започвам от дясното око. Незнам защо, но ако не започна от там, дори не мога да подредя частите на лицето.
И когато нарисувах дясното око на тази рисунка, ми се видя, че за миг оживя. Стори ми се влажно, истинско, сякъш може да мигне.
И ми стана с няколко градуса по-топло на душата.
Продължих с лявото око, и то застана не по-малко живо от дясното.
Когато направих устните, те ми се сторира толкова живи, че ако ги докосна, ще усетя, че кожата е кожа, и зъбите са зъби...
Когато цялата рисунка беше готова, я подпрях да стои права, и се отдалечих.
Започнах да я гледам, и бях удивена колко истинска и жива изглеждаше. Имах чуството, че мърда...
Това продължи няколко минути, през които не можех да си се нагордея на постижението.
После обаче изведнъж, тя се промени. Блясъка в очите му изчезна, цялата му красота се изпари, и не остана нищо от това което бях направила, или от това, което си мислех, че съм направила.
Останаха си просто моите драсканици - с кривите черти, и гротескното предаване на Майкъл върху листа.
Помислих си дали съвсем не съм мръднала. Преди секунди можех да се закълна, че съм направила съвършенния му потрет, толкова добър, че е като жив, а в следващия миг се оказва, че ми се е привидяло.
Разочаровах се от себе си, и от поредното доказателство за тотална липса на талант.
Както и да е, въпреки това я снимах, та всички я видяхте.
Но, ви разказвам това, защото тогава, студа... Изчезна. Вече не беше студено.
И, някък на почти физическо ниво, започнах да усещам една нищка, една връзка, която бавничко започваше да се възтановява.
Следващите две нощи, не сънувах Майкъл. Поне не го виждах в сънищата си.
Но се появяваше като фон - минавах покрай негови плакати, лепенки, значки... Нямаше общо със сюжета на сънищата ми, но го имаше, и това ме обнадеждаваше.
И тази нощ...
Разказвала съм ви и преди какъв е най-честия повтарящ се мотив от сънищата ми - че мен ме няма, поне физически, и че съм зрител.
Ето така ми се случи.
Чувах гласа на Майкъл.
Той ми обясняваше какво точно виждам в момента, какво се е случило тогава, кога е било...
Показа ми много неща, но най-вече репетиции за концерти.
Гледах подготовката на DANGEROUS почти като на 3Д, бях си там.
Майкъл се въртеше на сцената, заставаше на пръсти, спираше, и започваше да се обяснява на екипа си, а другия Майкъл, който присъстваше като мен - само като глас без тяло, ми обясняваше какво им е говорил тогава, какви са били проблемите около турнето...
Показваше ми най-различки откъси, а аз не смеех много да приказвам. Все още имах чуството, че стъпвам върху много тънък лед.
Това обаче, като че ли го дразнеше.
Когато започна последния откъс, Майкъл направо ми изпуфтя:
-Това от коя репетиция е според теб???
Аз го гледах като омагьосана - този Майкъл, който се движеше пред мен, не другия, който говореше. Пак беше същото - сякъш това са записи на видео, и Майкъл ги гледа с мен, и ми обяснява.
Та, този Майкъл, който виждах, беше толкова прекрасен!
Личеше си, че репетира, защото беше навлякъл развлечен бледо-оранжев половер,който му висеше. Въпреки това,на тъката си имаше червена лента.
Не ми беше трудно да отговоря на въпроса му, защото надолу беше обут със златния панталон.
Усмихнах се, нищо, че нямах лице.
Златния костюм, и изобющо цялото турне ХИСТОРИ си ми е слабост.
-Хистори! - възкликнах доволно.
-Я - каза невидимия Майкъл - Можела си да говориш!
След което се разкиска.
Аз също. Смеховете ни се сляха. А връзката се възтановяваше.
Изпитах една такава странна топлина, сякъш ме прегърна, въпреки, че и двамата нямахме тела.
Събудих се, за първи път без предупреждение, сякъш ме спряха по средата. Обикновенно все ми казваше чао, и казваше, че другия път ще продължим, но този път нищо, нито дума.
Бях озадачена, стресната, но въпреки това, той ме беше посетил пак.
Съмнявам се да се случи отново някога. Може би наистина ме напусна. Но поне беше без лоши чуства. Чуствам се добре, че се разделихме със смях. Това е много по-добър вариант за последна среща от предишния...

Съзнавам, че това което изписах е адски дълго, скучно, и неадекватно. Но просто напираше да го споделя с вас.
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:37 am


prettyvegas каза:
преди 3 мес. 2 седм.
Сега вече имам време да ви разкажа какво сънувах наскоро.

И така бях пред къщата на първата ми най-добра приятелка от детството (за съжаление преди да тръгнем в първи клас тя се премести в друг град и от тогава почти не сме се виждали) или по-скоро бях качена на високо или пък не съществувах, никой не ме виждаше. Стоях и я наблюдавах как си играе ту на двора, ту на улицата. Виждах я като малка, както когато сме си играли заедно, но мен ме нямаше. Защо ме нямаше? Тя беше сама. Играеше си сама, бягаше сама... Стана ми мъчно. Исках да отида при нея, но не можех, колкото и да опитвах. Чудейки се какво да правя погледнах нагоре и от терасата на къщата и стоеше той... Майкъл, но замръзнал, беше статуята от HIStory гледаше към мен и сякъш той ме наблюдаваше, така както аз наблюдавах приятелката си. До него беше застанал Бъбълс, но също като Майкъл и той беше статуя! Защо бяха статуи? Аз ли бях виновна за това? Къде бях сгрешила?
Задавайки си тези въпроси не помня дали сънят продължава или съм се събудила.
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:38 am


bubu33 каза:
преди 3 мес. 2 седм.
Tazi sedmica mi e ADSKA.I sled umoritelniq den vchera ne se uchudih,che spah dosta nespokoino...Sunuvah koshmari pochti do razsumvane...i togava sqkash ochakvaiki izgreva Michael se poqvi v sunq mi...Sunuvah,che gledam klip,koito mnogo napomnqshe na "Black or white"(chasta s indiqncite),no beshe sushtevremenno razlichen,a pesenta...nikoga ne q bqh chuvala...Michael tancuvashe i peeshe,a az se naslajdavah na tazi nepoznata pesen i ...vsichki koshmari izbqgaha dalech...Beshe hubavo.
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:39 am


natalie_portman1 каза:
преди 3 мес. 2 седм.
Пиша, и наистина се надявам, че ще е за последно.
Не искам да сънувам повече. Не искам него да сънувам вече. Не мога да издържам повече.
Няма да захаросвам, или да изпадам в дълбоки и обширни описания както винаги. Вече наистина се изчерпах. Сили не ми останаха за драми.
Това, което сънувах беше кратко. Слава Богу за което.
Бях навън, на нещо като площад.
Беше пълно с хора, и те бяха скупчени около ограда. Приличаше на златния кръг на концертите по стадионите, но това беше площад - имаше даже паркирани коли.
Бяхме с Джу.
Тя ме дърпаше да отидем до оградата, искаше да сме най-отпред.
Не исках да отида, но тя ме дърпаше и настояваше, за това го направих.
Успяхме да изблъскаме хората, и се наредихме най-отпред.
Една кола спря от другата страна на оградата, близко до нас. Всички се разпищяха. Джулия също. Само аз си мълчах, и знаех, че не ми е мястото там.
От колата излезе Майкъл. Косата му беше до раменете, начупена с пяна. Изглеждаше като в клипа, в който говори за Сони (има го качен в групата)
Той излезе от колата, и се приближи до оградата, като поемаше всички протегнати от феновете ръце с усмивка.
Вървеше бавно до оградата, и не пропускаше нито една протегната ръка.
Освен моята.
Не е да ме е изпуснал без да иска, или да не ме е видял сред множеството.
Видя ме, знаеше, че съм там. Погледът му...
Който е чел "Конспирация" си спомня как авторката описва начина по който той е гледал Деби по време на изслушването за Делото с Арвизо.
Който е чел знае как тя е отишла да свидетелства в негова защита, и как непрекъснато го е гледала от свидетелското място, а погледа с който и отвръщал... Студено безразличие...
Както и да е, авторката го е описала достъчно подробно, за да можете да си го представите.
Просто така ме подмина.
Джулия беше точно до мен. Тя не крещеше, и не беше протегнала ръце.
Но нямаше и нужда - той просто се спря пред нея, и сам и подаде своите.
Говореха нещо. Незнам какво. Беше на някакъв непознат език.


Не помня имаше ли още нещо, и дали съня продължи, или се събудих веднага.
Не знам дали съня означаваше нещо, или не. Изобщо не ме интересува.
Знам само, че вече не мога да го погледна.
Минавам през стаята си като кон с капаци, съсредоточена върху това, за което съм влязла, и излизам веднага.
Не мога да стоя там.
Не мога да разговарям с феновете му.
Не искам да го сънувам, никога повече.
Искам да избягам някъде, да се скрия, някъде, в някоя пещера, на самотен остров... Където няма снимки, няма песни, няма клипове, няма фенове, няма нищо...
Искам да видя как да прехвърля администрацията на групата на Джу или на Ради, и да се махна, защото наистина не мога повече. Това вече е свръх възможностите ми. Повече отколкото бих могла да понеса.
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
Sponsored content





Архив СЪНИЩА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Архив СЪНИЩА
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Архив DEAR MICHAEL
» Архив ФЕН АРТ
» АРХИВ НА ФОРУМА
» Архив НОВИНИ
» Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson - Only For Fans :: АРХИВ-
Идете на: