Michael Jackson - Only For Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Филиал на групата от вибокс Michael Jackson - Само за фенове - единствената група, чието главно занимание са не приказките, а действията.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Архив СЪНИЩА

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:40 am


bubu33 каза:
преди 3 мес.
Imam si edna vuzglavnichka s Michael i si q suzercavah predi da zaspq...Bqh izmorena i sum se unesla burzo i...sunuvah stranen sun...
Ozovah se v nqkakva gorista mesnost,koqto beshe zapusnata i se chudeh zashto e taka.Izvednuj do men zastana malko momchence(mnogo prilichashe na malkiqt princ-ot knijkata "malkiqt princ"na Ekzuperi)imashe zlatisti kudravi kosi i takova chisto detsko izluchvane,che ostanah zagledana v nego.Toi me popita:
-Iskash li da ti razkaja zashto tova mqsto e taka izostaveno i zapusnato?
Suglasih se i zaedno s nego se ozovah v golqma durvena postroika,koqto izglejdashe kato golqma buchva.Predi da se usetq kakvo stava toi zapochna da se dviji i buchvata se turkulna po putq nadolu.Za da ne se prekaturq az sushto zapochnah da se dvija i togava zabelqzah che toi e oblechen s qke cqloto v shtampi sus Michael.Ludoto turkalqne sprq i izleznahme ot strannata durvena postroika...toi mi razkaza neshto i pak se kachihme i produljihme putq po sushtiq nachin...Na edna ot sledvashtite spirki toi mi dade spisanie na koricata,na koeto vidqh Michael,a vutre imashe intervu s nego.Popitah dali moje da zadurja spisanieto i momchenceto sus smqh mi otgovori,che moje i che tam shte otkriq otgovora,zashtoto Michael znael vsichko.I taka smeeki se me popita dali ne iskam i qketo mu sushto.Otgovorih,che prosto ne mi e po mqrka inache nqmashe da otkaja...i taka stignahme do nqkakva kushta.Ozovah se v prostorna staq sus shiroko otvoreni prozorci.Tam beshe krainata spirka na nasheto putuvane i momchenceto mi kaza:
-Sega veche znaesh vsichko razkaji go na ostanalite...
Opitah se da si pripomnq kakvo mi e razkazal,znaeh ,che e neshto vajno i ,che go znam,no nishto ne mojeh da si spomnq osven edno-Michael znae otgovora...i...se subudih...
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:46 am


natalie_portman1 каза:
преди 2 мес. 4 седм.
Снощи сънувах Майкъл.
Беше съвсем за кратко, защото легнах късно, и станах доста рано.
Изглеждаше така, както си изглеждаше последно, само че беше с къса права коса, до раменете. Беше облечен с черен панталон, късо тясно черно сако, със златни капси на яката.
Бяхме навън, а времето беше гадно - облаци, мрак, а земята под краката ни джвакаше, сякъш цял ден е валяло.
Вървяхме двамата, прескачахме локвите, и си говорихме. Много.
За какво ли не.
Беше някак си непринуден разговор, но все пак в компанията му се чуствах много некомфортно.
Помня ясно, че ми каза "Погрижи се за него..."
Не помня кога свърши съня, но цял ден се чуствах странно.
И после видях кученцето...
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:47 am


bubu33 каза:
преди 2 мес. 4 седм.
Moeto ne e koi znae kakvo,no shte go spodelq.
Vchera si legnah slushaiki "Someone in the dark"i sled kato q slushah pone 5-6 poredni puti sum zaspala.Kogato otnovo otvorih ochi beshe sutrin,no imah strannoto useshtane,che Michael e bil v sunq mi.Opitah se da si pripomnq i edinstvenoto,koeto si spomnih beshe kak Michael tancuva "Bad".Moje da e bilo samo za mig,moje da e bilo prez cqlata nosht neznam.
Znam samo,che doide v sunq mi i tancuva tozi tanc-za men Blagodarq ti Michael
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:48 am


natalie_portman1 каза:
преди 2 мес. 1 седм.
Ох, все нямах време да седна и да си разкажа сънищата от толкова много работа по подготовката на Трилърския Хелоуин...
Най-после ми паднаха няколко свободни минутки, за да мога да пиша.
Първия го сънувах преди няколко дни.
Ето какво представляваше:
Бързах за среща с Джулия.
Тя много мрази да закъснявам, но аз винаги (не нарочно разбирасе) закъснявам.
За това този път изхвърчах от нас като моторетка, и се запътих към спирката на автобуса...
Там естествено - пълно с хора.
И сред всички се октроява един...
Много странно.
Той просто си стоеше прав до спирката, чешеше се по носа с едната ръка, а с другата държеше над главата си чадър.
Естествено, не валеше, беше приятно и слънчево.
Той изглеждаше като в клипа на They Don't Care About Us, даже бялата му блуза със знака на PEACE беше скъсана.
И най-интересното беше, че никой, повтарям - никой не му обръщаше никакво внимание.
Само аз стоях облещена срещу него, невярвайки на очите си.
Логичното ми действие в случая би било да се затичам и да му се хвърля на врата.
Но не го направих.
Не спирах да го гледам, отидох близо до него, но не направих нищичко.
След малко той седна на пейката на спирката, и си затананика нещо.
Аз стоях с гръб към него, уж чакайки рейса, но вътрешно се побърквах.
Когато рейса се зададе, аз се паникьосах, защото трябваше да се кача... Ами ако той не се качеше?
Вече почти беше спрял на спирката, когато не издържах, обърнах се и му казах:
-Господине, рейса идва.
Той кимна, сякъш в цялата тази ситуация няма нищо адски абсурдно, и когато рейса спря, той се качи, а аз след него, тръскайки глава, и чудейки се защо ми дойде на акъла да го нарека Господине?
Майкъл седна на една седалка до прозореца.
Вече изглеждаше различно.
Беше като в 2BAD - лице, коса, но надолу беше в сив костюм с вратовръзка.
Аз седнах на седалката до него, гледайки в него, а той зяпаше през прозореца замислен.
Мислех си, че ще издържа просто така да го гледам, но не.
Накрая го боцнах с пръст по коляното:
-Извинявай...
Той се обърна и ме погледна опулено.
–Извинявай - повторих аз - Но те познах, и не можех да не ти кажа...
Майкъл се заозърта притеснен, след което ме погледна и си отвори устата, сякъш щеше да каже "Ама бъркаш ме с някого, аз не съм..."
Аз обаче го прекъснах:
-Няма да кажа на никого. Няма да издам тайната ти. Просто исках да ти кажа, че те обичам, и че винаги ще те защитавам от всичко и всички. Защото ти си Великата ми любов!
Той не каза нищо в първия момент. Само ме гледаше.
После обаче погледа му, и изражението омекнаха.
Усмихна се.
Каза:
-Знам.
Аз въздъхнах с облекчение.
-Знам, че няма - продължи той - За това ще се видим пак.
Усмихна ми се.
И се събудих.



Сън 2 беше снощи.
Не си спомням много от него.
Беше странно, защото не бях себе си, а бях някой друг. В началото не разбрах кой съм.
Чуствах само, че се намирам в чуждо тяло, което не контролирам, чрез чиито очи виждам, но само в това ми е ролята. Иначе тялото си говори само, движи си се само, а аз само гледам през неговите очи.
Намирах се в голяма стая в прасковени тонове. Беше пищна и царствена, с антични мебели, големи вази и много цветя.
Аз, или по скоро тялото в което се намирах, явно очаквах нещо, защото крачех безцелно из стаята, напред назад.
Накрая влезе Майкъл.
Беше уникално красив - беше периода Dangerous,с бяла риза, черен панталон и кърдрава коса.
Беше ухилен.
-Взеха ли ти мерки? - попитах аз (по скоро тялото в което бях)
-Взеха ми - размя се като малко дете.
От устата ми (чуждата уста) излезе смях.
-А по специалното място пипнаха ли те? - каза тялото ми с кикот.

Знам какво ще си помислите.
Аз самата си помислих същото, когато тялото в което се намирах изрече думите, и ако можех да му контролирам реакциите, сигурно щях да се изчервя.
Но слава Богу, оказа се че контекста на разговора е бил съвсем друг, защото след като Майкъл отговори "ДА", аз се затичах по него, и започнах да го гоня.
Той бягаше с кикот.
Накрая го настигнах, приклещих го в един ъгъл, и започнах да го ръчкам с пръсти между ребрата.
Оказа, се, че там му е специалното място, защото имам много силен гъдел
И тъй доста го гъделичкахм а той се превиваше от смях...
Виждах ръцете на тялото в което бях. Бяха бели с червен остър маникюр.
Не видях огледало, за да видя лицето, но в дрехите приличаше на Лиса...
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:50 am


anivard каза:
преди 2 мес. 1 седм.
sled dulug razmisul, reshih da spodelia s vas suniat mi ot ponedelnik...
I taka... biah sednala pred facebook v staiata mi (pone se chuvstvah che sum v staiata si) i razglejdah snimki na Michael posle vidiah che sa me otbeliazali na 2-3 snimki i poslednata beshe samo liceto mu i az biah otbeliazana na ustnite mu i togava mnogo se zaradvah i se oburnah i biah v Neverland ... smisul beshe nepoznat hol beshe malko tumno i Michael sedeshe na niakakuv maluk stol (vse edno na zemiata tolkova nisuk beshe stola che pochti ne se vijdashe), beshe oblechen s bodito ot dangerous, s kudrevata dulga kosa,beshe sushtiiat ot dangerous i Prince i Blanket biaha tam i biaha na edna vuzrast smisul Prince beshe maluk svetlorus a blanket pak si beshe maluk .. i placheha i kazvaha na Michael da si poigraiat ... a az gi nabliudavah.. togava Michael se oburna kum men i me pomoli az da gi zanimavam s neshto che toi si ima rabota da pravi i vidiah che pred nego ima biuro pulno s belejki i toi cheteshe neshto i az izvikah decata pri men i im kazah nali che da si igraiat s men togava te spriaha da plachat i sednaha okolo men Blanket beshe ot liavo a Prince otdiasno te mi dadoha knijki .. i az reshih da gi razdelia na trima ni purvata koiatao beshe nai gore slojih pred Prince i kazah che tova shte e negovoto i vidiah che e Peter Pan... vtoroto slojih pri Blanket i vidiah pak che e Peter Pan... i se uchudih (zashtoto az poprincip ne gi vijdah kakvi sa knigite predi da gi sloja) i tretata ostana za men i poglejdam.. i kakvo da vidia- Peter Pan.. i mnogo se uchudih i se usmihnah poglednah decata (chuvstvah gi vse edno sa moi deca) posle poglednah Michael koito beshe potunal v rabota (biahme kato edno semeistvo) (biah shtastliva otvutre no ne go pokazvah) i zapochnah da cheta Peter Pan na decata i te me slushaha...

Oh.....
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:50 am


amurche каза:
преди 1 мес. 1 седм.
Tezi dni niamah vazmojnost da vi spodelia sania si,koito sanuvah predi 3 dni,no sega shte go napravia
Biah mnogo imorena,beshe kasno vecherta ili po tochno rano sutrinta
Legnah si.. i kogato se potopih v toploto leglo,mi se stori po udobno ot vsiakoga.Zatvorih ochi,triabva da sam zaspala pochti vednaga,biah na svtla ulica,beshe niakak uspokoiavashto,mirno...,tiho.Togava pred men za mig iznikna Michael,taka mu se zaradvah,che chak
otvorih ochi stresnato,sabudih se i si pomislih..."Toi e tuk",usmihnah se i spokoino pak se otpusnah.
Biah v niakakva goliama zala,prazna,samo edna masa s peiki.Michael se beshe razvihril,peeshe tancuvashe i se smeeshe,no za zabavlenie,ne kato na koncert.Az stoiah,uhilena do ushi i mu se vazhishtavah Obarnah se,na masata biaha nasiadali hora,pomislih si che shte stane veselo,zashtoto vijdah niakakvi tortichki ,aha znaeh kakvo beshe namislil Michael ,no ne go izdadoh Toi tragna kam men,pokani me da sednem s dumite,kato me hvana pod raka
-Haide...,usmihvashe se lukavo Sednah na svobodnata peika i toi sedna do men.Togava sreshtu nas Nat i Ju zapochnaha da se smeiat do tiah biaha sednali Mimeto i Vileto,te si govoriha neshto tihichko,ne gi chuvah.No Nat i Ju se hileha silno na neshto,koeto si govoriha,ot drugata strana do Mimeto stoeshe setra mi,a do neia Milena,imashe oshte hora...koito poznavah v sania si.
Vseki neshto si govoreshe po dvoiki,a az stoiah tam do nego i ne mojeh da go gledam.Kazah si za Nat i Ju, "Ahh hienite,gledai kade se nastaniha sreshtu nego,vijdat go idealno",a az koiato sam do nego,ne moga da se obarna i da go gledam nahalno shte e
No v edin moment,veche ne se chuvstvah gubeshta,zashtoto Michael beshe vzel dumata i hileki se ,razkazvashe istorii i vsichki go ziapahme i se hilehme na istoriite mu,taka veche i az gledah v nego bez da me e sram
Razkazvashe biaha za horata,koito rabotiat pri nego,tozi kakva dushichka bil,onzi puk kolko bil mil,vazhishtavashe im se.Po edno vreme razkazvashe za niakakva jena,do kolkoto razbrah beshe pletachkata im Da pletachka,koiato im plete poloveri Hahaha Da, imashe lichna pletachka
V edin moment,toi kaza che tia vsashtnost ne e tolkova dobra pletachka,no nikoga ne i go bil kazval,za da ne q ubidi.Nosil si poloverite i nikoga ne si bil i pomislil da se oplache,za tova ni pomoli da si malchim i nie.
Izvednaj jenata doide,vaprosnata pletachka,Michael mlakna vednaga....jenata noseshe rozov polover za Paris,razbrah che e.Strannoto beshe,po patia toi se razplitashe,kolkoto poveche se priblijavashe jenata,polovera se smaliavashe i ot nego techeshe siakash nishkata na prejdata
Stigna do Michael,popita go kak Paris bi jelala rakava.....Toi vze da i obiasniava,no tia go gledashe vtrencheno,nakraia vsichki ustihme,che tia ne razbira vaobshte kakvo i obiasniava Michael toi sashto razbra tova.Togava dokosna jenata nejno do ramoto i prosto i kaza s tih,spokoen glas,che shte e hubav nezavisimo kak shte go napravi.
Jenata zabarza naobratno,a po neia se razplitashe nishkata.
Michael se uhili i kaza na vsichki,kato socheshe s palec, miastoto kadeto se beshe skrila jenata.
-Tova e jenata koiato ni plete .......ne dovarshi,zashtoto ot ustata mi se izplaznaha dumite:
-Koiato vi razplita drehite ,po tochno na sekundata se zasramih,che sam go kazala,no puk Michael taka izbuhna v izsterichen smiah,che vsichki pochnahme da se smeem,a Michael ne mojeshe i vazduh da si poeme,darjeshe se korema ...
Togava zazvucha ot niakade Hold my hand,a nie se hilihme,postepenno pesenta se usilvashe i zapochna da zaglushava smeha....
Otvorih ochi alarmata na telefona mi.... si svireshe Hold my hand,no oshte chuvah niakade tam smeha na Michael
Postepenno osaznah che,vsichko beshe san,veche savsem budna ostanah da poleja,slushah Hold my hand,ne q spriah i se setih,che na zaspivane si kazah,che toi e tuk... Znaeh si
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:51 am


natalie_portman1 каза:
преди 3 седм. 4 дни
Сънувах Майкъл.
Не ми се беше случвало отдавна, даже като се събудих не можех да повярвам, че ми се е случило пак.
Било е толкова отдавна, че нито си спомням кога е било, нито си имам на идея какво съм сънувала.

В последния ми сън, бяхме с amurche, ive_83 и susesi.
Бягахме през глава, защото цяла тъпла ни гонеше.
Лицата им бяха грозни, разкривени, и просто си личеше, че искаха да ни наранят.
Ние бягахме и се опитвахме да се скрием.
Криехме се по мазета, по бараки, по гори, навсякъде.
Накрая винаги ни откриваха, нападаха ни, и успявахме да се измъкнем в последния момент.
Имам чуството, че бягахме с години.
Уморявахме се нечовешки от това неспирно лудо преследване.
Сили не ни оставаха.
Преследването не спираше.
Нямахме представа какво искат от нас и защо ни гонят.
Това беше непрестанен ад, умираме от страх.

Накрая, след всичките усилия да се измъкнем, те ни спипаха.
Бяхме на задънена улица, а срещу нас вървеше озверялата тълпа.
Техните грозним криви лица, кокалести крайници и гърчещи се движения...
Да, хора бяха, но не бяха добри, сякъш бяха обладани от нещо - гнусна сбирщина озверяли човеци...
Огледахме се - този път нямаше изход.
Преди все успявахме - измъквахме се през някой процеп, през някоя дупка, намирахме изход, и в последния момент се спасявахме.
Този път обаче нямаше как. Обречени бяхме.
ive_83 беше цялата зачервена от тичането, едвам си поемаше въздух.
amurche се беше изпотила, косата и беше залепнала за лицето.
susesi се беше хванала за колената, явно я боляха от тичането.
И трите обаче бяха изплашени до смърт, както и аз.
Ако можех да видя добственото си лице така, както виждах техните, съм убедена, че щях да изглеждам дори по-зле от тях.
Истината бе, че бях уморена до смърт. Нямах сили да направя и крачка повече.
Ако не беше задънената улицат, сигурно пак щях да грохна по лице след още метър, или два.
Умирах от ужас какво ще ми се случи, когато тези освирепели хора ни достигнеха, но предпочитах да ме убият, и този стрес, тази тревога, тази умора и болка от натоварването да секнат завинаги.

Те все повече ни приближаваха, за това ние се скупчихме близо една до друга.
Знаех идеално, че не можем да се опазим, или да се спасим, и че това нямаше да помогне, но беше инстинктивно.
Разтоя нието между нас и тъплата се свиваше.
20 метра. 10. 5. 2.
Вече бяха само на метър, съвсем близо, още една крачка и край с нас.
И точно в онзи миг в който се подготвихме да стиснем очи, и да се молим каквото и да ни очаква да свърши по-бързо, когато неочаквано, сякъш от нищото се появи Майкъл.
Беше красив, с права до раменете коса, леко извита в краищата.
Беше със черно сако и панталон, шарена жилетка под сакото и шарена лента на едната ръка.
Беше застанал пред нас, величествен и спокоен, с разперени на страни ръце, както заставаше пред танка на лайфовете на EARTH SONG.
Реакцията ни беше мигновенна.
Той беше застанал пред нас, а гърчещата се тълпа беше толкова близо, че почти можеше да го докосне.
Ние започнахме да го дърпаме, искахме да го изтеглим зад нас, да го предпазим доколкото можем, да умре, за да го защитим, само и само тези да не го докоснат, да не разкъсат красивото му нежно лице...
-Майкъл, какво правиш? - кресна му susesi.
-Скрий се! - викна му ive_83.
Майкъл обаче остана стоически, и не помръдна.
-Какво правиш? Ела зад нас! - викна му и amurche.
Той отново не помръдна. Продължаваше да стои, с разперени ръце пред нас.
-Майкъл, моля те! - почти приревах аз.
Той се извъртя към мен, бавно, почти като в каданс.
Лицето му беше безкрайно спокойно, от него лъхаше топлина, и уют.
Усмихна се, и на фона на гнусната тълпа лицето му изглеждаше като на Ангел насред Ада.
След това, съвсем бавно, и спокойно, без да трепне, каза:
-Спокойно. Нищо не могат да ви сторят. В безопасност сте.
-Как? - попитахме и четирите в един глас.
Той се усмихна, сякъш му стана забавно, че сме невежи.
-Няма страшно - продължи той - Няма как да ви наранят. Нали аз съм с вас.
Думите, в мига в който ги изрече подействаха магически.
Тълпата спря да се движи в момента в който застана на сантиметри от него.
А той сякъш излъчваше светлина, сякъш сияеше.
Приличаше на покровител (ако сте гледали Хари Потър), като предпазна стена, през която нищо не можеше да премине, никой не можеше да ни достигне.
И ни заля спокойствието. Той беше там.
Ние бяхме в безопастност най-накрая. Вече нищо не можеше да ни нарани.
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
natalie_portman1
Admin
natalie_portman1


Брой мнения : 1218
Join date : 03.01.2011
Age : 35
Местожителство : София

Архив СЪНИЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:51 am


lucas_grabeel каза:
преди 1 седм. 6 дни
Ето, че най-накрая и на мен ми се случи... Сънувах Майкъл!

Незнайно защо, в съня си бях доста малка, някъде към пет годишна. Намирах се на негов концерт, на първия ред. Майкъл изпълняваше Give in to me и изглеждаше точно като в клипа. Хората около мен крещяха, ръкопляскаха, някои плачеха. От цялата шумотевица едва чувах гласа му, но ми беше достатъчно, че го виждам.
Изведнъж до мен седна една непозната, която разлистваше някакъв тефтер и си мърмореше нещо под носа, а в другата си ръка държеше микрофон. Въобще не поглеждаше към сцената и аз се зачудих какво изобщо прави тук.
След малко Майкъл приключи изпълнението си и публиката закрещя още по-силно. Той се поклони и се прибра зад сцената. Хората започнаха да се разотиват, явно концертът беше свършил. Станах да си ходя, но в този момент видях, че непозната, която беше седяла до мен се е оправила зад сцената. Изведнъж осъзнах, че тя сигурно е от някое списание или нещо такова и е дошла да интервюира Майкъл. Обзе ме завист към нея...
Запътих се към тълпата на изхода, но в същия момент чух гласове зад себе си. Обърнах се и видях същата жена да разговаря с Майкъл. Той беше точно до мястото където бях стояла аз по време на концерта. Сърцето ми щеше да изскочи от вълнение... Той стоеше на има- няма два метра от мен!
Запътих се към тях без да знам какво правя. В първия момент никой не ме забеляза и си продължиха разговора, но после жената ме видя, усмихна се и каза:
- Госпожицата май иска да ви каже нещо.
И ми подаде микрофона.
Майкъл се усмихна и ме погледна право в очите. Усетих, че се изчервявам. Единственото, което исках да му кажа в този момент беше...
- Обичам те! – казах го с треперещ глас.
Иведнъж се разнесе смях. Хората , които бяха дошли на концерта още не си бях тръгнали и сега ме зяпаха и ми се смееха. Аз обаче не им обърнах внимание.
Майкъл ми се усмихна още по-широко и коза нещо, толкова тихо, че никой не го чу, но аз прочетох по устините му:
- Аз те обичам повече!
После си тръгна. Аз върнах микрофона на жената, коята сега също се смееше наравно с другите хора. Но мен това изобщо не ме интересуваше. Загледах се в отдалечеващата се фигура на Майкъл, чудейки се дали някога ще го видя отново.

И после отново чух гласа му... но това беше просто алармата на телефона ми...
Върнете се в началото Go down
https://mjonlyforfans.bulgarianforum.net
Sponsored content





Архив СЪНИЩА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Архив СЪНИЩА   Архив СЪНИЩА - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Архив СЪНИЩА
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Архив DEAR MICHAEL
» Архив ФЕН АРТ
» АРХИВ НА ФОРУМА
» Архив НОВИНИ
» Архив ТЕМА ЗА РАЗМИСЛИ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson - Only For Fans :: АРХИВ-
Идете на: